Як виправити помилку ERR_NETWORK_ACCESS_DENIED в Google Chrome?

ERR_NETWORK_ACCESS_DENIED – це чергова помилка в Google Chrome, яка вказує на те, що не вдалося зайти на запитуваний сайт, так як браузеру було відмовлено в доступі. Найчастіше, дана проблема виникає, коли якесь програмне забезпечення починає блокувати створення мережевого підключення. Згадайте все недавно встановлені програми, так як саме вони і можуть виробляти блокування.

Також це могло статися в результаті роботи вашого антивірусного програмного забезпечення або ж фаервола, який почав блокувати певні мережеві підключення. Так чи інакше зараз ми спробуємо виправити помилку ERR_NETWORK_ACCESS_DENIED в Google Chrome.

Методи рішення ERR_NETWORK_ACCESS_DENIED

Метод №1 Перевірка працюючого ПО на вашому комп’ютері

Спробуйте відкрити потрібні вам ресурси за допомогою якогось іншого браузера, наприклад, Internet Explorer або Firefox. Якщо все відкривається як треба, то щось очевидно блокує ваше з’єднання з мережею. Швидше за все, в помилку ERR_NETWORK_ACCESS_DENIED винен ваш Брандмауер Windows.

Все що вам потрібно зробити, так це пройти в налаштування свого фаєрвола і подивитися на правила здійснювати підключення до мережі. Переконайтеся, що там немає ніяких налаштувань, які б були виставлені на блокування вашого браузера.

Метод №2 Перевірка мережевого з’єднання або роутера

Черговий причиною проблеми у вигляді помилки ERR_NETWORK_ACCESS_DENIED може стати безпосередньо неполадки за допомогою мережі або ж з роутером, якщо ви використовуєте такий.

Часом в операційній системі можуть відбуватися якісь зміни, які призводять до таких ось складнощів з з’єднанням. Зайдіть в налаштування підключення і перевірте, чи варті ще ваші колишні налаштування.

Якщо ж ви використовуєте роутер, то просто спробуйте його перезапустити. Найбільш часто проблема полягає саме в некоректній роботі роутера. Також проблема може полягати в вашому провайдеру і неполадки виникли з його боку, але тут вже вам зробити нічого не вдасться.

Метод №3 Видалення профілю Google Chrome

Два попередні методу можна було вважати більше за якісь поради, що, частково, так і є. У разі третього методу, вам знадобитися видалити свій профіль для для браузера, так як саме він і може бути причиною помилки ERR_NETWORK_ACCESS_DENIED в Google Chrome. Для цього зробіть наступне:

  • натисніть Win + R для відкриття вікна «Виконати».
  • Впишіть в порожній рядок % LOCALAPPDATA% \ Google \ Chrome \ User Data \ або % USERPROFILE% \ Local Settings \ Application Data \ Google \ Chrome \ User Data \(Якщо ви користувач Windows XP).
  • Знайдіть папку під назвою Default і перейменуйте її в папку default.old.

Якщо вся справа полягала в некоректних налаштуваннях вашого профілю, то це допоможе виправити помилку ERR_NETWORK_ACCESS_DENIED.

Ссылка на основную публикацию