Як виправити помилку ERR_INTERNET_DISCONNECTED?

Запускаючи в черговий раз свій браузер, ви можете наштовхнутися на помилку ERR_INTERNET_DISCONNECTED в Google Chrome. Дана помилка буквально вказує користувачу, що у нього на комп’ютері відсутня підключення до Інтернету, внаслідок чого отримати доступ до зазначеного ресурсу просто неможливо.

Причин для появи помилки ERR_INTERNET_DISCONNECTED в браузері Google Chrome існує безліч: доступ до Інтернету може дійсно бути відсутнім або бути вкрай нестабільним, антивірус, встановлений в системі, почав блокувати з’єднання з мережею, некоректні мережеві настройки на пристрої, збою драйвер для мережного адаптера та інше. Загалом, досить великий список, як ви вже могли зрозуміти. З огляду на, що у помилки ERR_INTERNET_DISCONNECTED немає певних причин – у вас може піти порядне часу на її усунення, на жаль.

У нашій статті ми розглянемо з вами причини і методи усунення помилки ERR_INTERNET_DISCONNECTED. Всього таких налічуватиметься шість штук. Ви можете виконувати ці методи в будь-якому порядку, так як у цієї помилки немає певної причини. Отже, давайте подивимося, що ж ви можете зробити, що повернути собі контроль над браузером і виходом в Інтернет.

Керівництво за рішенням помилки ERR_INTERNET_DISCONNECTED

Насамперед давайте розберемося, чи не полягає причина помилки ERR_INTERNET_DISCONNECTED в браузері, який ви використовуєте в даний момент. Просто спробуйте виконати перехід на будь-який веб-ресурс на іншому браузері – і відразу все стане ясно. Що ви побачили? Якщо вам на очі потрапила схожа помилка, то очевидно що щось не так з вашим мережевим підключенням. Якщо ж помилка відсутня – проблема полягає в вашому основному браузері, тобто Google Chrome.

Використання засобу усунення неполадок

Отже, найперше, що ви можете зробити – це скористатися вбудованим в вашу операційну систему засобом усунення неполадок в мережі. Варто зауважити, що даний засіб вкрай рідко усуває виниклі неприємності з виходом в Інтернет, наприклад, помилку ERR_INTERNET_DISCONNECTED. Однак, якщо вам здорово пощастить – засіб спрацює, і ви позбудетеся від помилки.

Щоб застосувати засіб усунення неполадок в мережі, вам потрібно зробити наступне:

 1. відкрийте Параметри системи;
 2. відкрийте розділ «Оновлення та безпека»;
 3. перейдіть у вкладку «Усунення неполадок»;
 4. натисніть на опцію «Підключення до Інтернету»;
 5. натисніть на кнопку «Запустити засіб виправлення неполадок”;
 6. виконуйте всі дії, які будуть запропоновані засобом;

Спробуйте знову увійдіть в свій браузер і перевірте, чи була усунена помилка ERR_INTERNET_DISCONNECTED. Швидше за все, вона все ще буде показуватися при спробі відкриття якогось веб-ресурсу, так як засіб усунення неполадок – це не найефективніший засіб для пошуку і вирішення проблем, як би це ні було іронічно.

Відключення проксі-сервера в налаштуваннях локальної мережі

Однією з причин, по якій могла виникнути помилка ERR_INTERNET_DISCONNECTED, – це активована опція по використанню проксі-сервера для локальної мережі. Як правило, більшість користувачів не повинно використовувати цю опцію, так як вона може викликати проблеми з доступом до Інтернету. Давайте переконаємося, що вона у вас не включена. Для цього зробіть наступне:

 1. натисніть Windows + R;
 2. впишіть команду inetcpl.cpl і натисніть Enter;
 3. перейдіть у вкладку «Підключення»;
 4. клікніть на кнопку «Налаштування мережі»;
 5. приберіть галочку з опції «Використовувати проксі-сервер для локальних підключень …»;
 6. збережіть параметри, і перезавантажте свій комп’ютер.

Спробуйте знову скористатися свої браузером, щоб перейти на якийсь веб-ресурс. Можливо, проблема з помилкою ERR_INTERNET_DISCONNECTED полягала саме в активованому проксі-сервері.

Очищення браузера від призначених для користувача даних

Якщо ви не можете використовувати Інтернет в Google Chrome, то цілком можливо, що призначені для користувача дані, які скупчилися за весь час його використання, просто заважають переходу на ту чи іншу веб-сторінку. Повірте, таке частенько відбувається, наприклад, після накопичення величезної кількості кеша. Як ми з вами знаємо, кеш – це вкрай корисний функціонал, але він також може бути і винуватцем різних неприємних ситуацій.

Для скидання Google Chrome, зробіть наступне:

 1. відкрийте Google Chrome;
 2. клікніть на значок у вигляді трьох точок в кутку вікна і виберіть «Налаштування»;
 3. клікніть на кнопку «Додаткові» внизу сторінки;
 4. клікніть на кнопку «Скидання налаштувань»;
 5. підтвердіть свої дії, і перезапустіть браузер.

Як тільки ви завершите очищення свого браузера, спробуйте зно
ву його запустити і зайти на якийсь веб-ресурс, щоб перевірити наявність помилки ERR_INTERNET_DISCONNECTED.

Відключення або видалення антивіруса

Ще однією причиною появи даної проблеми може бути сторонній антивірус, який встановлений і діє у вас в операційній системі. Можливо, він почав з якоїсь причини блокувати ваше з’єднання з мережею. Таке зустрічається не дуже часто, але все ж буває. Якщо у вас на комп’ютері встановлений якийсь сторонній антивірус, то ми рекомендуємо вам для початку спробувати відключити його активний захист.

Потім, якщо це не дало ніяких результатів – видаліть його з системи. Забавно, але деякі антивіруси продовжують свою роботу із захисту системи навіть у відключеному стані. Як відключити або видалити свій антивірус вам доведеться дізнаватися самостійно у зв’язку з відмінностями між ПО. Наприклад, деякі антивіруси можна видалити прямо зі списку встановленого ПО, в той час як інші тільки за допомогою офіційної утиліти.

Скидання параметрів мережі

Помилка ERR_INTERNET_DISCONNECTED та інші може виникати через те, що ваші мережеві настройки були якимось чином модифіковані, що і призвело до виникнення проблеми. На щастя, ви можете скинути мережеві настройки на вашому комп’ютері за допомогою короткого набору команд для системної консолі.

Ссылка на основную публикацию