Як виправити помилку DF-SA-01 при завантаженні додатків в Google Play?

На жаль при використанні магазину Google Play на мобільних пристроях виникнення самих різних помилок залишається поширеним явищем. Боротися з цим доводиться самим користувачам, так як оновлення для додатка Google Play Маркет виходять украй рідко. Одна з поширених помилок, які не дають користувачам повноцінно користуватися можливостями магазину, з’являється досить несподівано і має код DF-SA-01. Цей код говорить про те, що з додатком не вдалося отримати дані з сервера і установка гри або програми буде перервана.

Незважаючи на те, що магазин Google Play може працювати в штатному режимі і ви спокійно можете переглядати сторінки додатків, їх опису, скріншоти та інші дані, при спробі завантажити інсталяційний файл система може видати помилку з’єднання з сервером DF-SA-01. Причини появи цієї помилки невідомі, але зате досвідченим шляхом користувачі в мережі вивели дві інструкції, які дозволяють позбутися від цієї помилки. Нижче ми розповімо вам обидві ці інструкції. Від вас же потрібно строго слідувати кожному їх пункту, щоб нормалізувати роботу магазину.

Як виправити помилку DF-SA-01

Спосіб # 1

Для початку вам буде потрібно видалити всю накопичену магазином інформацію, щоб він придбав первинний вигляд і стан. Для цього:

  • Перейдіть в Налаштування та відкрийте категорію Додатки.
  • Відшукавши в списку встановлених програм додаток Google Play Маркет і його системних компаньйонів Google Services Framework та сервіси Google Play, виконайте зупинку, стирання даних, видалення оновлень і очищення кешу для кожного з цих додатків.
  • Після перейдіть в налаштування акаунтів і відкривши властивості вашого облікового запису Googlе, зніміть всі галочки, що підтверджують проведення синхронізації даних з серверами.
  • Перезапустіть ваш смартфон або планшет.
  • Чи не запускаючи ні один додаток, відразу ж знову відкрийте настройки акаунтів і поверніть на місце всі галочки, включаючи синхронізацію.
  • Ще раз перезапуску пристрою тільки дочекавшись повного включення спробуйте ще раз скачування програми.

Зверніть увагу, що після такої процедури смартфони та планшети з малою кількістю оперативної пам’яті можуть включатися досить повільно. Це відбувається через повторний синхронізації даних і буде спостерігатися тільки один раз.

Спосіб # 2

  • Скачайте за допомогою комп’ютера і встановіть в пристрій будь-який файловий менеджер. Бажано використовувати ES Провідник або Root Explorer, так як вони мають більш розширеною функціональністю.
  • Відкрийте файлову систему і перейдіть по шляху /data/data/com.android.vending/
  • Видаліть з неї всі файли і папки, які зможете там знайти, а після встановіть для цієї папки права rwxrwxrwx. Знайти цю настройку можна в контекстному меню.
  • Перезавантажте пристрій і перейшовши в магазин Google Play спробуйте ще раз завантажити гру або додаток, які видавали вам помилку DF-SA-01.

Якщо ви знаєте інші способи усунення помилки DF-SA-01, опишіть їх у коментарях.

Ссылка на основную публикацию