Як виправити помилку blzbntagt00000bb8 при запуску Overwatch?

Деякі з гравців можуть зіткнутися з помилкою blzbntagt00000bb8 при запуску Overwatch в фірмовому клієнта компанії Blizzard. На жаль, в повідомленні помилки не уточнюється причина, через яку та виникла, що, звичайно ж, ускладнює завдання щодо вирішення проблеми. Також хочеться відзначити, що Blizzard вже давно обізнані про дану помилку в своєму клієнтові, і вони поділилися з користувачами деякими рішеннями, які ми також згадаємо і в нашій статті про код помилки blzbntagt00000bb8.

Що робити при появі помилки blzbntagt00000bb8?

Відключення Захисника Windows і брандмауера Windows

Деякі користувачі стверджують, що захисне програмне забезпечення, як системне, так і стороннє, здатне конфліктувати з роботою клієнта Battle.net, що призводить до появи помилки blzbntagt00000bb8 при запуску Overwatch.

З цього можна зробити простий висновок: відключаємо всі ці захисні програми і дивимося, чи зникне помилка blzbntagt00000bb8. Виконати це завдання досить просто і у просунутих користувачів це не займе будь-яких труднощів. Однак, якщо ви не знаєте, як відключити Брандмауер Windows або Захисник Windows, то необхідно лише дотримуватися нижче приведеній інструкції.

Відключення Захисника Windows

Відключити Захисник Windows, системний антивірус, досить просто, і зараз ми покажемо вам, як це зробити. Натисніть комбінацію клавіш Windows + S, щоб викликати пошуково поле системи. Далі впишіть в це поле запит «Центр безпеки Захисника Windows» і клікніть на висвітиться результат в пошуковій системі.

Перейшовши в нове віконце, клікніть на розділ «Захист від вірусів і загроз», а потім клацніть на пункт «Параметри захисту від вірусів і інших погроз». У цьому пункті і знаходиться заповітний вимикач активного захисту Windows Defender. Поставте повзунок в положення відключення захисту і закрийте відкрите вікно Центру безпеки Windows Defender.

Відключення брандмауера Windows

Якщо з Захисником все досить просто і зрозуміло, то у випадку з брандмауера Windows – справи не такі прості. Відключити Брандмауер Windows 10 можна тільки через класичне додаток і тільки через нього. Знову викличте пошуковий рядок системи, як це вже було показано в пункті вище. Введіть в пошукове поле запит «Брандмауер Windows» і відкрийте його віконце.

Знайдіть в лівій частині класичного вікна посилання «Включення і відключення брандмауера Windows» і клікніть на неї. Перед вами з’являться два розділи з параметрами брандмауера Windows для різних типів мереж. Вам ні в чому розбиратися не потрібно: просто поставте галочки навпроти обох опцій з відключення функціоналу брандмауера Windows і збережіть зміну.

Відключивши захисні функції Захисника Windows і брандмауера Windows, знову відкрийте клієнт Battle.net і спробуйте запустити Overwatch. Якщо помилка blzbntagt00000bb8 зникла – проблема полягала саме захисному ПО. Якщо ж вона все ще на місці, то давайте рухатися далі.

Перевірка мережевого підключення

Overwatch є виключно мультіплєєрной грою, для якої, відповідно, вашого комп’ютера необхідно бути підключеним до стабільного і досить швидкого з’єднання з мережею. Помилка blzbntagt00000bb8 якраз таки може сигналізувати про те, що при запуску Overwatch неможливо було встановити стабільне з’єднання для гри.

Перевірте, чи все нормально з вашим Інтернет-підключенням. Переконайтеся, що ваша швидкість не опустилася до швидкості переміщення равлики (можете використовувати, наприклад, ресурс Speedtest). Також можете скористатися системної утилітою щодо усунення неполадок в мережі. Якщо ви всіляко перевірили своє підключення до мережі та зрозуміли, що воно досить стабільно і справа з помилкою blzbntagt00000bb8 виникло не через нього, то давайте рухатися далі.

Запуск клієнта Blizzard від імені Адміністратора

Можливо, вам це здасться досить дивним, але ви не пробували запускати Battle.net від імені Адміністратора? Так, досить типовий рада для вирішення всіляких проблем на комп’ютерах, який багато користувачів просто ігнорують, проте, запуск від імені адміністратора може допомогти виправити різні проблеми з програмним забезпеченням.

Пройдіть в кореневу папку Battle.net (ви ж пам’ятаєте куди його встановили, чи не так?), Натисніть на виконавчий файл Battle.net правою кнопкою миші і виберіть «Запустити від імені Адміністратора» з контекстного меню. Візуальних змін ніяких не буде, але все одно спробуйте запустити Overwatch і подивіться, чи з’явиться помилка blzbntagt00000bb8. Не допомогло? Рухаємося далі.

Відновлення файлів гри

Є ймовірність, що помилка blzbntagt00000bb8 проявила себе через те, що файли вашої копії Overwatch були якимось чином пошкоджені.
Цю ймовірність можна досить просто перевірити за допомогою запуску утиліти перевірки і відновлення файлів гри в клієнті Battle.net. Отже, давайте ж розглянемо, як запустити відновлення Overwatch.

Для початку вам потрібно відкрити безпосередньо сам клієнт Battle.net. Тепер клацніть на іконку встановленої Overwatch, а потім натисніть на спадаюче меню налаштувань гри і натисніть пункт «Перевірка і відновлення». Потім вам буде потрібно натиснути ще на одну кнопку, «Почати перевірку», після чого ви побачите початку процесу перевірки і відновлення файлів гри. Відразу ж потрібно сказати, що процес може тривати досить довго, враховуючи конфігурацію вашого комп’ютера і розмір гри Overwatch.

Закінчивши відновлювати гру, перевірте, чи з’являтиметься помилка blzbntagt00000bb8 при запуску Overwatch. Якщо ваша гра була пошкоджена, то цей спосіб безумовно спрацює для вас. Однак, якщо проблема лежала не в цьому, то йдемо далі.

Зміна налаштувань локальної мережі

Наступний спосіб є найдієвішим, якщо виходити з відгуків користувачів в Інтернеті. Щоб позбутися від помилки blzbntagt00000bb8 в Battle.net, вам потрібно пройти в настройки Інтернету і відключити в параметрах локальної мережі опцію по використанню проксі-сервера.

Добиратися до налаштувань Інтернету вашого ПК ми будемо за допомогою утиліти Виконати: натисніть на клавіатурі Windows + R, щоб викликати її. Потім впишіть в порожнє пошукове поле системної програми inetcpl.cpl і натисніть на Enter. Перед вами з’явиться невелике, класичне віконце «Властивості браузера».

Перейдіть у вкладку «Підключення», а потім клацніть на кнопку «Налаштування параметрів локальної мережі» у відповідному розділі. Перед вами будуть знаходитися декілька параметрів. Вам потрібно прибрати галочку з параметра «Використовувати проксі-сервер для локальних підключень». Як тільки закінчите, збережіть зміни в налаштуваннях Інтернету, а потім виконайте перезавантаження ПК.

Зайшовши повторно в операційну систему, відкрийте Battle.net і спробуйте запустити Overwatch. У більшості випадків, помилки blzbntagt00000bb8 бути не повинно. Однак, якщо ж вона все ще присутній, то можна спробувати ще кілька способів для її вирішення.

Перевірка комп’ютера на віруси

Чи не замислювалися ви про те, що помилка blzbntagt00000bb8 могла з’явитися в результаті шкідливої ​​роботи вірусу, який якимось чином потрапив в вашу систему. Ми настійно рекомендуємо вам перевірити свій комп’ютер на наявність таких ось небажаних гостей за допомогою будь-якого антивіруса, який ви особисто вважаєте за краще. Якщо ж у вас нічого немає, то можете спокійно використовувати системний антивірус: Захисник Windows.

Якщо ви знайдете щось в системі – негайно позбудьтеся від цього засобами антивіруса. Убезпечивши комп’ютер, спробуйте повторно запустити Overwatch в Battle.net і перевірте наявність помилки blzbntagt00000bb8. Віруси рідко виступають коренем обговорюваної проблеми, але деколи виникають деякі випадки з ними.

Видалення і повторна установка Battle.net

У нас залишився найпростіший варіант вирішення помилки blzbntagt00000bb8 – це перевстановлення клієнта Battle.net. Часом, з самими файлами клієнта могло щось статися, що викликає величезну кількість проблем. Спробуйте перевстановити Battle.net і подивіться, змінитися ситуація з помилкою blzbntagt00000bb8 при запуску Overwatch.

Ссылка на основную публикацию