Як виправити помилку Access violation в грі Козаки 3?

Деякі гравці можуть зіткнутися з помилкою «Access violation at address 59BE257A in module ‘atioglxx.dll’» при грі в Козаки 3. Втім, бувають і інші варіації кодів з тим же текстом. Виникає вона, як правило, під час ігрового процесу, втім, є твердження, що вона також з’являється і при інших обставинах, наприклад, при виході в головне меню, при запуску самої гри і т.д. Ясна річ, після появи помилки Access violation треті Козаки припиняють свою роботу.

У сьогоднішній статті ми з вами розглянемо кілька способів вирішення даної помилки. Деякі з них були запропоновані розробниками, інші – самими гравцями.

Помилка Access violation в Козаки 3: способи вирішення

Спосіб №1 Запуск від імені Адміністратора

Найпростіша порада, що прийшов з боку розробників, а також від деяких користувачів – запуск гри від імені Адміністратора. Знайдіть в папці з грою виконавчий файл (розширення EXE), натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть пункт «Запуск від імені Адміністратора».

Спосіб №2 Видалення програми PlaysTV

Розробники стверджують, що Козаки 3 можуть вести себе нестабільно, працювати зі зниженою кадрової частотою, а також вилітати з різними помилками через програмного забезпечення під назвою PlaysTV, за допомогою якого можна записувати геймлейние відео. Перевірте за допомогою Диспетчера завдань, не виконуються чи у вас в системі такі процеси, як plays_ep64.exe або playstv.exe, а якщо виконуються – закрийте їх, після чого видаліть зі свого комп’ютера ПО PlaysTV (його напевно можна буде знайти в списках встановлених програм ). Як тільки завершите видалення, протестуйте Козаки 3 і переконайтеся, що помилка «Access violation at address 59BE257A in module ‘atioglxx.dll’» була усунена.

Спосіб №3 Додавання гри в виключення DEP

DEP (Запобігання виконання даних) допомагає оберігати систему від вірусів і інших погроз, забороняючи того чи іншого програмного забезпечення виконуватися на комп’ютері. Однак, через функціоналу DEP час від часу можуть не запускатися програми або гри. Лікується ця біда відключенням DEP (чого ми робити не радимо) або додаванням гри в виключення DEP. Другим варіантом ми зараз якраз і займаємося:

 • натисніть Windows + S;
 • впишіть «Панель управління»;
 • перейдіть в розділ «Система»;
 • натисніть на лінк «Додаткові параметри системи»;
 • перейдіть у вкладку «Додатково»;
 • натисніть на кнопку «Параметри» в розділі «Швидкодія»;
 • перейдіть у вкладку «Запобігання виконання даних»;
 • поставте галочку біля пункту «Включити DEP для всіх програм і служб, окрім вибраних нижче»;
 • натисніть кнопку «Додати» і виберіть виконавчий файл гри Козаки 3;
 • застосуйте зміни і перезавантажте свій комп’ютер.

Як тільки ви знову зайдете в операційну систему, перевірте, чи була усунена помилка «Access violation at address 59BE257A in module ‘atioglxx.dll’» в Козаки 3.

додаткові способи

Крім зазначених вище способів, дозволити подібну помилку в грі Козаки можна за допомогою декількох додаткових способів. Нічого складного вони собою не представляють і їх зможе виконати кожен користувач ПК. Отже, якщо ви все ще стикаєтеся з помилкою, то спробуйте зробити наступне:

 • оновіть драйвер для графічного прискорювача;
 • поновіть пакет Java (так, кому то допомогло і таке);
 • відключіть вертикальну синхронізацію;
 • спробуйте запустити гру у віконному режимі.

Ми сподіваємося, що даний матеріал допоміг вам позбавитися від помилки «Access violation at address 59BE257A in module ‘atioglxx.dll’» в Козаки 3.

Ссылка на основную публикацию