Як виправити помилку 80072EE2 поновлення Windows 10

Код помилки 80072EE2 в Windows 10 означає “ERROR_INTERNET_TIMEOUT” і зазвичай з’являється вона в центрі оновлення Windows. У службі Windows Update може з’явитися повідомлення про помилку “Центр оновлення Windows виявив невідому помилку” або “Windows не вдалося знайти нові оновлення”. Давайте розберемо, як вирішити проблему інтернет-тайму 80072EE2.

Помилка 80072EE2 в Windows 10 і способи вирішення

1. Перезавантажити ПК

Перезавантажте систему і перевірте чи з’являється помилка 80072EE2. Перезавантаження усуває всілякі проблеми Windows і завжди є основним етапом усунення неполадок.

2. Запуск усунення неполадок

У Windows 10 є безліч вбудованих засобів усунення неполадок. Є один для “служби Windows”. Вам просто потрібно знати, де його знайти. Відкрийте параметри > Оновлення та безпеку > Усунення несправностей > Служба Windows Update і запустіть засіб.

3. Редагувати реєстр

Перш ніж приступити, створіть. Перед тим як приступити до редагування реєстру, виконаємо пару маневрів. Зупинимо службу оновлення та почистимо папку. 

Крок 1. натисніть Win + R і введіть services.msc, щоб відкрити диспетчер пристроїв.

крок 2. Прокрутіть довгий список вниз і знайдіть “Служба Windows Update“, Далі натисніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть зупинити.

крок 3. Далі відкрийте “Цей комп’ютер” і перейдіть по шляху C: \ Windows \ SoftwareDistribution. Видаліть всі вміст в цій папці. тепер запустіть назад службу “Центр оновлення Windows”, як вище зупиняли за крок 2.

крок 4. Відкриваємо редактор реєстру. Для цього натисніть Win + R і введіть regedit. Далі перейдіть по шляху, можете скопіювати його і вставити в рядок реєстру.

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ WindowsUpdate

Далі видаліть справа два ключа WUServer і WUStatusServer, якщо вони там є. Після чого поверніться в Служби Windows і перевірте, чи запущений Windows Update. Якщо немає, запустіть службу вручну. (Описано в кроці 2).

4. Сканування і відновлення системних файлів і жорсткого диска

Іноді системні файли можуть бути пошкоджені, тим самим викликаючи помилку 80072EE2. Також биті сектора на жорсткому диску можуть не дозволити нормально зробити запис / читання певного файлу. З цього ми скористаємося вбудованими інструментами і. <- можете почитати про них більш детально. 

Крок 1. Відкриваємо командний рядок від імені адміністратора і вводимо команди по порядку. Після кожної команди чекаємо закінчення процесу і вводимо наступну. Процеси можуть триває 12-37 хвилин.

  1. chkdsk / r
  2. DISM / online / cleanup-image / restorehealth
  3. sfc / scannow

5. Скидання системи

Якщо нічого не працює, ви можете використовувати функцію скидання Windows 10 для поновлення системних файлів. Скидання Windows 10 замінює ваші системні файли абсолютно новим набором файлів і теоретично очищає проблеми, пов’язані з вашою помилкою SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION, зберігаючи при цьому ваші особисті файли.

Крок 1. Відкрийте параметри > Оновлення та безпеку > відновлення > і натисніть почати в графі повернути комп’ютер в початковий стан. Далі Вам буде запропоновано зберегти ваші особисті файли. Натисніть зберегти мої файли і дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Ссылка на основную публикацию