Як виправити помилку +1603 в Paint.net?

Під час установки такого графічного редактора, як Paint.net, ви можете зіткнутися з помилкою 1603, яка не дасть вам нормально завершити установку даного програмного забезпечення.

Помилка 1603 в Paint.net з’явилася через те, що під час процесу установки стався якийсь збій, який перервав її. Точно визначити, що послужило причиною збою – вкрай важко. Однак, ви можете спробувати застосувати кілька методів вирішення помилки 1603 в Paint.net, описані тут.

Методи виправлення помилки 1603 під час установки Paint.net

Метод №1 Засіб усунення проблем, що перешкоджають установці або видалення програм

Так, ось таке ось довга назва у цього програмного забезпечення від Майкрософт. Очевидно, що якщо у вас виникли якісь проблеми під час установки якийсь утиліти, то запуск «Засоби усунення проблем, що перешкоджають установці або видалення програм» – це здоровий вихід із ситуації.

. Як тільки ви її завантажте на свій комп’ютер, збережіть програму в будь-якому місці, а потім запустіть.

Перед вами повинно буде з’явитися віконце «Засіб усунення неполадок …». Натисніть на кнопку «Додатково» і переконайтеся, що у вас стоїть галочка навпроти опції з автоматичного застосування виправлень.

Потім натисніть «Далі», щоб почати процес пошуку проблем на вашому комп’ютері. Після деякої кількості часу, перед вами постане питання про проблему. Виберіть пункт «Установка».

Тепер утиліта почне перевіряти ваш реєстр на наявність проблем. Потім вона попросить вас знайти в наданому списку утиліту, яка має проблеми при своїй установці. Знайдіть Paint.net і натисніть «Далі». Якщо ж ви змогли знайти редактор в списку з утилітами, то виберіть пункт «Немає в списку» і натисніть «Далі».

Програма почне процес виправлення проблем з установкою. Є велика ймовірність того, що помилка 1603 в Paint.net буде якраз виправлена ​​цією програмою. Закрийте «Засіб усунення проблем …» і спробуйте знову встановити Paint.net.

Метод №2 Виставлення сумісності з Windows Vista Service pack 2

Ок, якщо вам не допоміг попередній метод, то можна скористатися наступним, який зажадає від вас використання режиму сумісності з іншою версією операційної системи Windows. Отже, ось що вам потрібно зробити:

  • Встановіть на установнику цього редактора сумісність з Windows Vista Service pack 2.
  • Запустіть установку Paint.net від імені Адміністратора.

Так, трохи дивне рішення, але деякі користувачі в Інтернеті стверджують, що такий метод допоміг їм вирішити проблему у вигляді помилки 1 603 в Paint.net.

Метод №3 Використання Revo Uninstaller

Якщо ніхто з вищевказаних не допомогло вам у вирішенні проблеми, то давайте вдамося до використання стороннього програмного забезпечення, а саме Revo Uninstaller.

Можливо, ви вже встановлювали в свою систему Paint.net, а потім видалили її, але були навіть відсічені ті далеко не всі компоненти програми. Саме ці залишки і можуть викликати помилку 1603 в Paint.net.

Спробуйте повністю очистити свій комп’ютер за допомогою Revo Uninstaller від програми Paint.net, а потім спробуйте встановити графічний редактор знову.

Ссылка на основную публикацию