Як виправити помилку 0xe06d7363 на Windows 7/8 / 8.1 / 10?

Помилка 0xe06d7363 виникає через скрипта програми або конфлікту додатків з’явився з вини сторонньої утиліти. Ця помилка досить часто буде проявляти себе при запуску будь-яких програм. Через це дуже складно визначити, в чому саме полягає причина появи даної проблеми.

Найбільш часто цієї «неурядецой» страждають користувачі операційних систем Windows 7 і Windows 8.

Виправляємо помилку 0xe06d7363 на Windows 7/8 / 8.1 / 10

Метод №1 Проведення чистої завантаження

Дана помилка легко може бути вирішена проведенням чистого запуску. Для цього вам необхідно відключити всі сторонні служби на своєму комп’ютері, а потім запустити його.

Для виконання чистого запуску виконайте наступні кроки:

 • Натисніть правою кнопкою миші по «Пуску» і виберіть “Диспетчер завдань”.
 • Далі зайдіть у вкладку «Автозавантаження» і відключіть всі сторонні утиліти знаходяться там.

Потім вам знадобиться відключити всі сторонні служби на комп’ютері, яка в даний момент працюють. Дотримуйтесь нижче прикладеним кроків:

 • Натисніть комбінацію клавіш Win + R для відкриття «Виконати».
 • Потім впишіть в порожній рядок msconfig і натисніть «Ок». Перед вами відкриється віконце з «Зміною системи».
 • Виберіть вкладку «Служби» і відзначте галочкою опцію «Не відображати служби Microsoft» для того, щоб ви не відключили їх з необережності.
 • Тепер вимкніть усі служби, які залишилися в списку, тобто всі сторонні служби.

Після всього зробленого, перезавантажте свій комп’ютер. Потім подивіться, чи була виправлена ​​помилка 0xe06d7363 чи ні.

Метод №2 Використання безпечного режиму

Безпечний режим може допомогти вам у визначенні та вирішенні будь-яка виникла помилки на вашому комп’ютері. Цей режим дозволить вам запустити ПК в дуже обмеженому стані, дозволяючи перевірити програми і утиліти на наявність несправностей в них, які в свою чергу і могли привести до помилки 0xe06d7363. Для запуску безпечного режиму зробіть наступні кроки:

 • Перезавантажте свій комп’ютер.
 • Під час завантаження системи натисніть клавішу F8.
 • Потім виберіть пункт для переходу в Безпечний режим.

Як тільки ви це зробите, все стороннє програмне забезпечення більше не буде працювати. Якщо проблема зникла при запуску Безпечного режиму, то ви можете спробувати відключити всі програми працюють на задньому фоні, а потім завантажити систему в стандартному режимі. Це повинно вирішити проблему з помилкою 0xe06d7363.

Метод №3 Запуск Microsoft Safety Scanner

Цей метод вимагає від вас володінням Microsoft Safety Scanner. Це програмне забезпечення розповсюджується абсолютно безкоштовно. Завантажити його ви можете з офіційного сайту Microsoft.

Ця утиліта допоможе вам позбавитися від підозрілого програмного забезпечення, програм-шпигунів і небажаних вірусів на вашій системи.

Як тільки ви скачайте цю утиліту, встановіть її. Потім запустіть її і вона почне сканування вашої системи. Після цього Microsoft Safety Scanner видалить всі знайдені заражені файли, які можуть бути причиною появи помилки 0xe06d7363.

Однак варто попередити, що утиліта може видалити і ваші особисті дані, якщо вони були заражені.

Метод №4 Відновлення системи

Найпростіший і найбільш ефективний спосіб вирішення проблеми – це відновлення системи. Виконувати це варто мабуть тільки як найостанніше рішення.

 • Натисніть правою кнопкою миші на «Пуск» і виберіть “Панель управління”.
 • Зайдіть в розділ «Відновлення».
 • Виберіть час, коли ваша система перебувала в стабільному стані і почніть процес Відновлення.
 • Під час це процес вам комп’ютер може перезавантажуватися, але це цілком закономірне явище, переживати не варто.

Після закінчення Відновлення перевірте, чи зникла помилка 0xe06d7363. Цього разу вона безумовно повинна була бути виправлена.

Ссылка на основную публикацию