Як виправити помилку 0xc000021a в Windows 8/10?

Помилка 0xc000021a вдає із себе синій екран смерті. На початку життя операційних систем Windows 8 і Windows 10 завжди присутні деякі помилки. Згодом вони вирішуються за допомогою оновлень цих систем від Microsoft, але деякі так і залишаються на своєму місці.

Саме такою і є помилка 0xc000021a. У ній сказано, що ваш комп’ютер натрапив на проблему і йому необхідно перезавантажитися. З цього можна винести, що було завдано значної шкоди внутрішню структуру операційної системи.

Також ця помилка буде з’являтися кожен раз при завантаженні комп’ютера. Відновлення системи теж не приносить ніякої користі в боротьбі з проблемою. Так що вам необхідно точно знати причини появи цієї проблеми.

Причини виникнення помилки 0xc000021a

Ця проблема може виникнути після процесу оновлення Windows. Після цього процесу операційна система відмовляється завантажуватися і ви можете побачити синій екран смерті. Є два файли через які виникає ця помилка. Давайте поглянемо на них.

  • winlogon.exe: як можна зрозуміти з назви файлу, він відповідає за вхід і вихід з операційної системи Windows. Цей файл міг бути пошкоджений при невідповідності з файлової системою або сторонніми утилітами. Якщо файл був пошкоджений, то це може привести до появи помилки при завантаженні системи.
  • csrss.exe: є другим файлом здатним викликати цю проблему. Цей файл належить до сервера Microsoft або клієнту. При його пошкодженні також може з’являтися помилка.

Після розгляду причин появи помилки 0Xc000021A, давайте перейдемо до методів її рішення.

Метод №1 Завантаження системи вручну

Для того щоб вирішити дану проблему, ви можете спробувати завантажити Windows вручну. Завантаження операційної системи в безпечному режимі не є достатньою мірою. Так що потрібно виконати завантаження з використанням опції «Відключення перевірки підпису драйверів», яка доступна всередині «Додаткових параметрів завантаження». Для отримання доступу до цих параметрів, виконайте наступні дії:

  • Перезавантажте ваш комп’ютер за допомогою затиснутої кнопкою Shift і натисніть «Перезавантаження». Якщо ви не можете отримати доступ до опції «Перезавантаження», то вам знадобиться зробити це через завантажувальну флешку з Windows.
  • Ці дії перенесуть вас на екран з настройками. Оберіть «Діагностика проблем» для отримання доступу до додаткових інструментів.
  • З наступного екрану виберіть “Додаткові параметри”.
  • На наступному екрані ви можете побачити купу опцій. Ви повинні вибрати «Налаштування завантаження».
  • натисніть F7 яка відповідає за «Відключення перевірки підпису драйверів».

Тепер ваш комп’ютер повинен завантажиться з обраної вами опцією.

Метод №2 Виправлення проблеми за допомогою SFC Scan

Якщо вищевказані методи не змогли виправити помилку 0Xc000021A, то ви можете використовувати для цього спеціальну системну утиліту. Вона зможе виявити пошкоджені ділянки системних файлів і усунути ці пошкодження. Для того щоб її запустити, виконайте наступні кроки:

  • Натисніть правою кнопкою миші на «Пуск» і виберіть «Командний рядок (адміністратор)».
  • Пропишіть в ній команду sfc / scannow
  • Після цього почнеться перевірка системи на помилки і її пошкоджені ділянки. Утиліта по можливості виправить їх, якщо зможе.
Ссылка на основную публикацию