Як виправити помилку 0xc00000e5 в Windows 7/8/10?

При черговому запуску своєї улюбленої гри або потрібної програми вам на очі може здатися помилка 0xc00000e5, яка блокує її процес від виконання. Отже, давайте ж розбиратися, чому у вас на комп’ютері виникла дана проблема і як від неї позбутися.

Виправляємо помилку 0xc00000e5

Насамперед потрібно розібратися з причинами появи помилки 0xc00000e5 на операційній системі Windows. Давайте коротко пройдемося по можливим причинам, які потім будуть застосовані при вирішенні помилки.

  • Що запускається блокує антивірус або Брандмауер Windows.
  • В системі відсутні необхідне програмне забезпечення, яке необхідно для запуску гри або програми.
  • Пошкоджені файли запускається програми.

Як ви можете бачити, з помилкою 0xc00000e5 все зводить в результаті до того, що програма не може отримати доступ до потрібних їй файлів, з якоїсь причини, внаслідок чого і видає наступне повідомлення:

Помилка при запуску програми (0xc00000e5). Для виходу з програми натисніть на кнопку «OK».

Також хочеться згадати, що якщо ви зіткнулися з помилкою 0xc0000005, то наступні кроки можна також застосовувати і для неї, так як вони є схожими проблемами. Крім іншого, ви можете пройти на сторінку з рішенням помилки 0xc0000005, щоб знайти там додаткову інформацію.

Отже, давайте почнемо розглядати методи, за допомогою яких ви зможете позбутися від набридливої ​​помилки 0xc00000e5 і нарешті таки запустити потрібне вам додаток або відеогру.

Метод №1 Відключення антивіруса

Якщо ви побачили на своєму екрані помилку 0xc00000e5, то насамперед потрібно відразу ж звернути свою увагу на антивірус. Неважливо, який антивірусної утилітою ви користуєтеся, тобто системним Захисником Windows, Microsoft Security Essentials (користувачі Windows 7) або ж якимось стороннім забезпеченням – всі вони можуть запросто блокувати додаток, що запускається або ж інші файли на комп’ютері, які необхідні для нього.

Так що рішення полягає у відключенні антивіруса на час. Як тільки ви вимкніть антивірус, знову спробуйте запустити потрібну утиліту. Якщо воно запустилось і ніякої помилки 0xc00000e5 в цей раз не з’явилося, то ви знайшли винуватця – антивірус.

Метод №2 Відключення брандмауера

Наступним підозрюваним в заподіянні проблеми може стати ваш Брандмауер. Знову-таки, сторонній він чи ні – не має значення. Наприклад, якщо запускається вами утиліта при своєму включенні спробує встановити підключення до мережі, то воно цілком може не сподобатися брандмауер і той заблокує його. Внаслідок цього і може з’явитися на світло помилка 0xc00000e5.

Спробуйте відключити свій Брандмауер на час запуску утиліти і подивіться, чи будуть якісь зміни. Не знаєте як відключити його? Ок, давайте розглянемо невеликий приклад на системному брандмауер.

  • Натисніть комбінацію клавіш Windows + R.
  • Впишіть в порожній рядок вікна, що з’явилося firewall.cpl і натисніть Enter.
  • Натисніть на посилання «Включення і відключення брандмауера Windows».
  • Поставте галочку біля обох опцій з відключення брандмауера Windows.
  • Збережіть зміни і закрийте вікно.

Добре, відключили захисний брандмауер. Тепер запустіть проблемну утиліту. Ну що, є якісь зрушення з помилкою 0xc00000e5? Якщо немає, то Брандмауер був не при справах і потрібно шукати інший вихід із ситуації.

Метод №3 Установка відсутніх бібліотек

Ще однією причиною появи помилки 0xc00000e5 може бути відсутність потрібних для запуску додатка бібліотек, без яких її робота категорично неможлива. Такими бібліотеками є DirectX, .NET Framework, Microsoft Visual Studio C ++ різних років і тому подібні.

Ви, звичайно, можете пройти на офіційний сайт Майкрософт, завантажити все необхідне, а потім встановити це, але є ще один варіант. Існує цікавий пак бібліотек німецького походження, за допомогою якого можна встановити всі необхідні бібліотеки для роботи більшості додатків в ОС Windows.

Називається цей пак «All in One Runtimes» або ж AIO. Перейшовши за цим, ви зможете знайти повний перелік всіх бібліотек, які знаходяться в AIO, а також там є можливість завантажити цей пак. Однак, знайте – установник поширюється на німецькій мові, але особливих знань вам не буде потрібно.

Завантажте AIO, встановіть бібліотеки і перевірте наявність помилки 0xc00000e5 при запуску потрібного вам додатка. Якщо ж і це не допомогло, то вам залишається тільки дві опції: спробувати перевстановити додаток з помилкою або скористатися точкою відновлення Windows.

Ссылка на основную публикацию