Як виправити помилку 0x89231806 в Командному чаті Xbox?

Помилка 0x89231806 може виникати при використанні програми Xbox на операційній системі Windows 10. Ця проблема проявляється при спробі використовувати командний чат. Повідомлення помилки свідчить про таке:

Параметри мережі блокують командний чат [0x89231806]

Як показали дослідження, користувачі Xbox live і Xbox One відчувають цю проблему найбільш часто. Як можна судити з повідомлення помилки, проблема знаходиться в настройках мережевого підключення.

Рішення для помилки 0x89231806

метод №1

Знайдіть додаток Xbox Beta в магазині Microsoft і скачайте його. Після завантаження зайдіть в «Налаштування». Увійдіть у вкладку “Мережа”. При перевірці налаштувань ви, скоріш за все, натрапите на помилку з повідомленням про цю проблему з мережевим протоколом Teredo.

Далі необхідно переконатися, що IPv6 включений на вашій мережевої карти. У більшості випадків він знаходиться вимкненим, проте він вам знадобиться для Командного чату і для позбавлення від помилки 0x89231806.

Для того щоб включити IPv6 просто натисніть правою кнопкою миші на «Пуск» і виберіть “Мережеві підключення”. Тепер виберіть вашу мережу і через праву кнопку миші виберіть «Властивості». Опустіться трохи нижче і подивіться чи включений мережевий протокол IPv6.

Як тільки, ці два пункти будуть виконані спробуйте зайти в Командний чат. Якщо ви все одно отримуйте помилку, то переходите до наступного пункту.

метод №2

Ви можете отримувати помилку 0X89231806 якщо Бранмауер Windows вимкнений. протокол IPv6 використовує фаєрвол Windows для створення з’єднання і його відключення може викликати проблеми зі встановлення з’єднання. Вам потрібно буде переконатися в двох речах: файервол налаштований на автоматичний запуск; настройка брандмауера виконана коректно.

Для того щоб переконатися в нормальній роботі брандмауера, ви повинні знайти Services.msc. Після відкриття цього файлу знайдіть в його списку «Брандмауер Windows» і переконайтеся, що його тип запуску виставлений на «Автоматично». якщо стоїть «Відключений», то просто клікніть по ньому два рази і він стане «Автоматично».

Після того як ви переконалися, що файервол працює, вам потрібно буде переконатися в його правильному налаштуванні для встановлення хорошого з’єднання.

Зайдіть в фаєрвол і виберіть з лівої панелі «Просунуті настройки» -> «Дії» -> «Властивості». Переконайтеся, що брандмауер знаходиться у включеному стані для «Доменного профілю», «Приватного профілю» і «Публічного профілю». Вхідні підключення повинні бути заблоковані, а вихідні – дозволені.

Якщо ви змінили хоч щось в вищевказаних налаштуваннях, то перезавантажте свій комп’ютер і подивіться, чи змогли ви позбутися від помилки 0X89231806 на Xbox.

Після перевірки IPv6 і налаштування брандмауера треба переконатися в роботі протоколу Teredo з Microsoft. Для цього натисніть правою кнопкою миші на «Пуск», або натисніть комбінацію клавіш Win + X і виберіть «Командний рядок (адміністратор)». В «Командному рядку» пропишіть команду netsh interface teredo show state. Тепер переконайтеся, що в графі «Type» варто Client, а ім’я сервера win10.ipv6.microsoft.com. Також в графі «State» має бути написано Qualified.

Ссылка на основную публикацию