Як виправити помилку 0x80073AFC в захисника Windows 8 / 8.1?

Windows Defender є вбудованої в систему антивірусною програмою. Вона була додана Microsoft в релізі Windows 8. Користувачі вірять в те, що функції вбудованого антивіруса недостатньо для захисту системи від вірусів і шкідливого програмного забезпечення. Тому вони встановлюють ще й іншу антивірусну утиліту. Ті ж хто вважають за краще користуватися послугами захисника Windows можуть зустрічатися з деякими труднощами. Помилка 0x80073AFC як раз і є однією з таких проблем.

Захисник Windows надає захист в реальному часі для вашого комп’ютера і запускає її з кожним завантаженням операційної системи. Також важливо утримувати захисника Windows постійно в оновленому стані.

Не так давно у користувачів Windows з’явилися проблеми з захисником Windows. Він не запускався автоматично при запуску системи. Коли ж користувачі намагалися запустити його вручну, то вони зіштовхували з помилкою.

Рішення для помилки 0x80073AFC в Захиснику Windows 8 / 8.1

Метод №1 Видалити сторонній антивірус

Якщо у вас на комп’ютері є будь-які антивіруси стороннього походження, то їх необхідно буде видалити. Вони можуть вступати в конфлікт з вашим захисником Windows, а саме не давати йому запускати себе при завантаженні системи. Так що видалення сторонніх антивірусів може вирішити проблему з помилкою 0X80073AFC.

Метод №2 Видалення шкідливих записів в реєстрі

Якщо ваш комп’ютер був заражений різними шкідливими програмами або вірусами, то є шанс, що вони створили шкідливу запис у вас в реєстрі. Наприклад, запис яка не дає запуститься антивірусної утиліти. Для вирішення проблем з реєстром зробіть наступне:

  • Натисніть комбінацію клавіш Win + R і впишіть команду regedit.
  • У відкритому Реєстрі пройдіть таким шляхом: HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Image File Execution Options
  • Якщо в цій локації ви знайшли такі файли, як MSASCui.exe або MpCmdRun.exe, то видаліть їх.

Як ви можете бачити, записи в реєстрі дуже важливі для правильної роботи комп’ютера.

Метод №3 Точка Відновлення системи

Якщо два попередніх методу не змогли допомогти впоратися вам з помилкою 0x80073AFC, то цей вже точно зможе.

Якщо у вас вже є точка Відновлення на комп’ютері, то безумовно скористайтеся цим рішенням. Ця точка дозволить повернути ваш комп’ютер в той час, коли він перебував у більш стабільному стані.

Для того, щоб відновити ваш комп’ютер за допомогою точки відновлення, виконайте наступні дії:

  • Натисніть комбінацію клавіш Win + R і у вікні, пропишіть Rstrui.exe.
  • Перед вами відкриється “Відновлення системи” в якому ви можете відновити вашу систему за рекомендаціями, або самостійно вибрати точку відновлення.

Практично у всіх випадку цей метод повинен спрацювати і позбавити вас від помилки 0x80073AFC.

Ссылка на основную публикацию