Як виправити MULTIPLE_IRP_COMPLETE_REQUESTS на Windows 10?

MULTIPLE_IRP_COMPLETE_REQUESTS – це повідомлення синього екрану смерті, який з’являється через те, що драйвер спробував викликати функцію IoCompleteRequest () для завершення IRP, але так як пакет був завершений, то це викликало появу помилки. У більшості випадків це відбувається в ситуації, коли два різних драйвера намагаються завершити один і той же пакет. Перший запит виконується успішно, але другий закінчується невдачею, що і викликає синій екран смерті MULTIPLE_IRP_COMPLETE_REQUESTS.

Дана проблема зазвичай виникає у користувачів LogMeIn Hamachi, які намагаються за допомогою цього програмного забезпечення створити віртуальну локальну мережу. Якщо бути більш точним, то проблема виникає з драйвером hamdrv.sys., Який і робить все вищесказане в першому абзаці. Саме на прикладі утиліти LogMeIn Hamachi і його драйвера hamdrv.sys. ми і розглянемо методи вирішення цієї проблеми.

Виправляємо синій екран смерті MULTIPLE_IRP_COMPLETE_REQUESTS

Метод №1 Оновлення LogMeIn Hamachi

Так як розробники цього програмного забезпечення вже давно знають про цю проблему, то вони випустили оновлення (ще в 2014 році), що виправляє цю помилку. Все що вам потрібно зробити, так це пройти на офіційний сайт LogMeIn Hamachi, завантажити останню версію і встановити її. Однак, перш ніж ви почнете встановлювати нову версію, ви повинні видалити стару, яка викликає проблеми:

  • Натисніть на клавішу Win і впишіть в пошукову систему «Програми та засоби».
  • Знайдіть у списку програм LogMeIn Hamachi, натисніть на неї правою кнопкою миші і виберіть «Видалити».
  • Після вилучень Hamachi, перезавантажте свій комп’ютер.
  • Потім встановлюйте нову версію.

Метод №2 Повне видалення LogMeIn Hamachi

Якщо попередній метод з оновленням LogMeIn Hamachi не допоміг, то ймовірно щось інше з цією програмою викликає синій екран смерті MULTIPLE_IRP_COMPLETE_REQUESTS. В цьому випадку, вам потрібно просто знайти альтернативу цій програмі, так як вона може бути несумісна з вашої конфігурацією. Повторіть кроки з видалення з попереднього методу для видалення LogMeIn Hamachi.

Метод №3 Оновлення BIOS

Якщо ніхто з вищевказаних вам не допомогло у виправленні синього екрану MULTIPLE_IRP_COMPLETE_REQUESTS, то можна спробувати оновити BIOS. Такі помилки можуть відбуватися не тільки з вини драйверів, а й з-за застарілої версії BIOS.

  • Для початку вам потрібно визначити вашу версію BIOS. Для цього натисніть клавіші Win + R, впишіть msinfo32 і натисніть Enter.
  • Знайдіть рядок «Версія BIOS» і занесіть дані з неї, наприклад, в Блокнот.
  • Потім пройдіть на сайт виробника своєї материнської плати, перейдіть в розділ завантажень і подивіться останню версію BIOS. Якщо вона новіше записаної версії в Блокноті, а воно швидше за все так і буде, то скачайте установник і запустіть його. Далі оновлення BIOS має пройти в автоматичному режимі.

замітка: на більш-менш сучасних материнських платах все відбувається саме так, як описано в третьому методі. Але на старих платах оновлення відбувається через сам БІОС, тобто ви створюєте завантажувач на флешці з новою версією BIOS, виставляєте пріоритет завантаження в БІОС на зовнішній пристрій, а потім завантажуєтесь через цей пристрій. Переконайтеся, яким саме чином оновлюється ваш BIOS, а потім оновлюйте його вже відштовхуючись від цього.

Ссылка на основную публикацию