Як виправити Galactic Civilizations 3 вильоти, помилки, гальма, меню, дозвіл, камеру, відсутність exe файлу

Galactic Civilizations 3, як і будь-яка інша відносно нова гра, має ряд помилок. Зокрема, Galactic Civilizations III часто вилітає, виникають помилки, гальма, проблеми з дозволом, камерою і меню або відсутній .exe файл в папці з GC 3.

У будь-якому випадку, перш ніж приступати до пошуку рішень щодо виправлення різних помилок в Galactic Civilizations 3, ми рекомендуємо вам переконатися, що ваш комп’ютер відповідає мінімальним системним вимогам, встановлених розробниками, а також оновити драйвери до відеокарти і встановити останнім ПО, зокрема, Visual C ++ і DirectX.

Як виправити гальма в Galactic Civilizations 3, вильоти, помилки, камеру, дозвіл, меню і відсутність exe файлу:

 1. Виправлення вильоту при спробі почати нову гру в Galactic Civilizations 3

Такі вильоти зустрічаються у досить великої кількості людей. Найімовірніше, вони пов’язані з мовою. Спробуйте наступне:

 • Змініть мову на інший
 • закрийте гру
 • Потім запустіть GC 3 і знову перейдіть на англійську мову.

Це повинно допомогти. Якщо немає, тоді створіть тікет в Steam`е з опис своєї проблеми – вам повинні допомогти.

 1. Нескінченна завантаження Galactic Civilizations 3 рішення

Через цю помилку гра не запускається – ви просто будете бачити перед собою нескінченну вікно завантаження Galactic Civilizations III. Все, що може допомогти на сьогоднішній день – перезавантаження ПК. Розробники знають про проблему і обіцяють її вирішити незабаром, залишається тільки чекати.

 1. Як виправити проблему з дозволом монітора в Galactic Civilizations 3

Багато гравців, особливо ті з них, хто грає через ноутбук, зіткнулися з проблемою занадто високої розподільчої здатності, коли кнопки практично не види. Перший патч, випущений до гри, вирішує цю проблему. Встановіть його і продовжуйте насолоджуватися баталіями в космосі.

 1. Не вдалося знайти виконуваний файл Galactic Civilizations 3 – рішення

Якщо ви зіткнулися з помилкою «Не знайдений виконуваний файл» в Galactic Civilizations III, радимо перевстановити гру. Крім того, щоб нормально пограти в GC 3 вам необхідна 64-бітна версія Windows, так як дана помилка з’являються тільки у користувачів 32-бітного Windows.

 1. Рішення: не працює мультиплеер в Galactic Civilizations 3

Якщо ви спробуєте пограти по мережі з іншими гравцями, то можете зіткнутися з деякими труднощами. Для того, щоб пограти по мережі, вам необхідно змінити сервер на той, який географічно знаходиться ближче до вашого місця проживання. По-друге, додайте гру в список виключення фаервола – це також може виправити проблему.

 1. Виправлення проблеми з меню в Galactic Civilizations 3

Ще одна часто зустрічається помилка – текст без фону в меню. Її можна вирішити шляхом видалення папки «Screen». Після чергового запуску Galactic Civilizations III, гра заново створить файл і фон в меню повинен з’явитися. Якщо цього не відбулося, перейдіть в папку: C: \ Program \ Data \ Stardock \ Galactic Civilizations III і видаліть файли kfronts. Цього має бути достатнім, щоб запустити гру, але якщо і це вам не допомогло, тоді, як остання міра – завантажте пакети консольних шрифтів з сайту Microsoft, після чого видаліть файли kfronts.

 1. Ні тексту в меню Galactic Civilizations 3 як виправити

Проблема, яка прямо протилежна минулого – ви бачите перед собою фон, але текст відсутній. Виправити це можна, зробивши те ж саме, що описано в шостому пункті, вище. Або, якщо у вас ліцензійна версія Galactic Civilizations III:

 • відкрийте Steam
 • перейдіть до Бібліотеки
 • відкрийте властивості гри
 • локальні файли
 • запустіть перевірку ігрового кеша.
 1. Нескінченна прокрутка камери в Galactic Civilizations III – просте рішення

Проблема з’являється при отриманні внутрішньоігрових повідомлень. Помилка виправляється дуже просто – клікніть на будь-яке місце на міні-карті.

 1. Рішення інших проблем в Galactic Civilizations III

Для вирішення будь-яких інших проблем в Galactic Civilizations III – створюйте тікет в Steam. У більшості випадків рішення просте – перевстановлення і видалити всі файли конфігурації, що відносяться до гри. Крім того, не забувайте вчасно встановлювати останні патчі і апдйети Galactic Civilizations 3, які виправляють відомі баги і технічні помилки.

Ссылка на основную публикацию