Як виправити Error 2741 з’єднання не вдалося в Гарена

Багато гравців при спробі пограти в Warcraft 3 через Garena LAN в 2018 зіткнулися з помилкою в Garena «Error 2741 з’єднання не вдалося», розповімо як виправити цю справу в Гарен.
На дворі 2018 і багато хто навіть не знають що колись порубиться в третій Варкрафт по мережі або інтернету найзручніше було через клієнт Garena. Тепер кожна гра сама по собі має вбудований функціонал для ігор по мережі і потреба подібних клієнтів відпала, а розробники давно закрили оригінальний проект. Тепер сама «Garena +» і Lan клієнт йдуть окремо.

Причина помилки Error 2741 з’єднання не вдалося в Гарена

Після запуску клієнта і поновлення до останньої версії ми потрапляємо на форму введення логіна і пароля, однак після висить нескінченна смуга завантаження і вискакує вікно з помилкою Error 2741.

Error 2741 з’єднання не вдалося в Garena

Як виправити Error 2741 з’єднання не вдалося в Гарена

Сама Гарена тепер виглядає по іншому, а що б запустити Warcraft 3 і пограти по Інтернету в 2018 буде потрібно завантажити саме Garena LAN клієнт. Завантажувати програму рекомендуємо тільки з офіційного сайту:
Завантажуємо установник, встановлюємо програму і запускаємо, після чого потрапляємо на форму введення логіна і пароля гарени Лан.

Важливо! Так само для успішного запуску нам потрібно версія Варкрафта 1.26a, її можна завантажити на форумі iccup.com або через торрент

Форма входу в Garena Lan

Нескінченна завантаження Auth in Main Server

Після установки останньої версії Garena LAN і Варкрафта 1.26a може спостерігатися наступна помилка: після введення логіна і пароля йде нескінченна завантаження з написом «Auth in Main Server».

Auth in Main Server

Це недоробка розробників, сподіваємося що в наступних релізах її обов’язково виправлять. А поки можна зробити наступні кроки.

  • Відключаємо брєндмауери Віндовс і всякі мережеві програми.
  • Програми типу Hamachi так само блокують підключення.
  • Різні проксі і VPN сервіси.
  • Вимикаємо на час антивірус.
  • Рекомендуємо вимкнути весь софт, який використовує і створюють мережеві підключення.

У цьому відео докладно розказано як виправити помилку 2741.

висновок

Сподіваюся ви розібралися як виправити помилку «Error 2741 з’єднання не вдалося» в Garena і можете продовжувати насолоджуватися класичною версією Warcraft 3 на своїх комп’ютерах, якщо у вас залишилися питання по запуску іграшок, помилок в програмах або збоїв – пишіть в коментарі до цієї сторінки або нашу групу в контакті.

Ссылка на основную публикацию