Як виправити «Can not find 800x600x32 video mode» при запуску GTA San Andreas?

Серія відеоігор GTA від компанії Rockstar – одна з найпопулярніших в сучасному геймерском співтоваристві. Нерідко у нових гравців виникають труднощі з запуском і коректним відтворенням будь-якої з ігор даної серії. Однією з найбільш поширених є помилка, пов’язана з некоректним вибором дозволу екрану. Далі в статті описується, як виправити Can not find 800x600x32 video more GTA San Andreas і успішно запустити гру.

Причини виникнення помилки

Першопричиною цієї помилки є невідповідність вимог ігрового програми з реальними параметрами, реалізованими в рамках OS Windows 10. Розробка GTA SA здійснювалася під актуальні на той момент версії операційних систем – Windows XP / 7. Сучасна система вимагає відтворення зображення HD-якості, що не було реалізовано в грі, 2004 року випуску. Гра просто не може активувати дозвіл екрана 800 × 600, про що і йдеться в помилку. Завдання користувача полягає в активації і додаванні даного дозволу в налаштування своєї операційної системи.

усунення помилки

Існує кілька способів вирішення виниклої проблеми. Детальніше розглянемо кожен з них.

спосіб №1

Найпростіший спосіб – це програмне зменшення дозволу екрану ресурсами операційної системи. Однак в Windows 10, встановленому на сучасних ПК, складність полягає в можливому відсутності вибору параметра дозволу менше 1000 пікселів, тим до необхідних 800 × 600.

Однак слід спробувати один з наступних алгоритмів:

  • Натиснути правою кнопкою миші на робочому столі і вибрати в контекстному меню пункт «Параметри екрану». У вікні, натиснути на «Додаткові параметри». Вибрати необхідний дозвіл 800 × 600 або 1024 × 768, або спробувати інші варіанти, якщо зазначені не переходить або відсутні.

Зміна дозволу екрану через параметри робочого столу

  • Також можна зайти в «Панель управління NVIDIA» через теж контекстне меню на робочому столі. Вибрати пункт «Дисплей» і розділ «Зміна дозволу». Потім вибрати необхідне поєднання розмірів екрану, частоту оновлення в 60 Гц і глибину кольору в 32 біта. Після цього ПК перезавантажується і робиться чергова спроба запуску GTA SA.

Відкриваємо панель управління драйвера відеокарти

Міняємо дозвіл екрана

Увага! Дії, аналогічні попередньому пункту, можна зробити і з іншими відеокартами (Intel, Radeon). Досить також відкрити панель управління настройками графічного адаптера і внести необхідні зміни. Ці дії аналогічні описаним раніше і зрозумілі на інтуїтивному рівні.

спосіб №2

У Windows є можливість змусити гру думати, що вона запущена на актуальній (старішої) ОС з необхідними параметрами. Називається ця процедура – «Налаштування параметрів сумісності».

Слід натиснути правою кнопкою миші на ярлику гри і вибрати «Властивості». У верхній його частині вибрати вкладку “Сумісність” і встановити відповідну галочку про активацію даного режиму. Потім в списку можна вибрати версію ОС, з-під якої буде запускатися GTA SA. В даному випадку це буде Windows 7. У блоці нижче є можливість установки галочки для запуску гри в зниженому дозволі (640 × 480).

Установка параметрів сумісності в ярлику гри

спосіб №3

Ще один спосіб – це установка спеціального патча, що дозволить запускати гру з коректним дозволом навіть на сучасних широкоекранних моніторах. Знайти такі фікси можна на будь-якому ігровому ресурсі.

висновок

Таким чином, виправити виниклу помилку можна, керуючись описаної вище інструкцією. Способи прості і зрозумілі в реалізації. Необхідні для завантаження файли є на тематичних ресурсах, або вже вбудовані в готові ігрові збірки гри.

Ссылка на основную публикацию