Як вимкнути екран на ноутбуці, але щоб він працював?

Часом виникає ситуація, в якій потрібно відключити екран ноутбука при цьому він повинен залишатися в робочому стані. Тобто не вимикатися і не йти в.

Як це реалізувати на тому чи іншому ноутбуці ви дізнаєтеся в цій статті.

Поєднання клавіш на клавіатурі

Зверніть увагу на самий верхній ряд кнопок своєї клавіатури, там де знаходяться клавіші F1-F12. Як правило на них присутні різні зображення.

Наприклад на ноутбуках Asus на клавіші F7 зображений монітор з хрестиком. При натисканні на дану кнопку в поєднанні з клавішею Fn відбувається відключення монітора ноутбука. Ноутбук при цьому продовжує працювати. При повторному натисканні монітор знову включається.

Приклад розташування кнопки відключення дисплея на клавіші F7

Для ноутбуків Acer ця комбінація інша. Fn + F5 або Fn + F6 в залежності від моделі. При цьому на кнопці відключення екрану також присутній відповідне зображення.

Приклад розташування кнопки відключення дисплея на клавіші F5

Огляньте уважно верхній ряд кнопкою клавіатури в своєму ноутбуці і знайдіть зображення схоже на монітор. Спробуйте одноразово натиснути на цю кнопку в поєднанні з кнопкою Fn, а також без неї.

Приклад розташування кнопки відключення дисплея на клавіші F10

Кнопка Fn на клавіатурі

Якщо немає кнопки відключення дисплея на клавіатурі?

В цьому випадку можна поступити наступним шляхом. Налаштувати дисплей ноутбука на автоматичне відключення через хвилину за умови що не натискати жодної клавіші, а також не буде рухатися мишка.

Для цього незалежно від версії Windows тиснете правою кнопкою миші по значку рівня зарядки батареї в правому нижньому кутку біля годинника і в меню вибираєте «Електроживлення».

Електроживлення

Відкриється вікно, в якому зліва вгорі потрібно вибрати «Налаштування відключення дисплея».

Налаштування відключення дисплея

Далі навпроти «Відключати дисплей» всюди виставляєте 1 хв. або інше необхідний час, по закінченню якого в режимі відсутності натискання на клавіші клавіатури і переміщення / кліків мишкою, екран ноутбука буде відключатися автоматично.

Установка часу, через яке екран сам відключиться

Ноутбук ж при цьому буде працювати і виконувати поставлені йому дії.

Щоб включити дисплей знову досить натиснути на будь-яку кнопку або поворушити мишкою.

Ссылка на основную публикацию