Як вимкнути Айфон, якщо не працює кнопка вимикання

В iOS 11 реалізовано кілька нових функцій, яких не було в попередніх версіях операційної системи. Одна з них – можливість виключення iPhone без допомоги кнопки. Хоча це і не те, щоб річ першої необхідності, тільки якщо ви, з якоїсь причини, турбуєтеся про підвищений знос кнопки вимикання. Якщо це так, давайте перейдемо до справи і подивимося, як можна вимкнути ваш iPhone, не торкаючись до кнопки.

Вимкнення iPhone iOS 11 без використання кнопки

Ми випробували цей метод на iPhone 6s, iPhone 7 Plus, а також на iPhone 8 Plus, зі встановленою на всіх версією iOS 11. На цих трьох пристроях все працювало ідеально.

  • Спочатку натисніть на значок «Settings» на домашньому екрані і виберіть пункт «General».

  • Тепер перейдіть екран вниз, де знайдете пункт «Shut Down». Натисніть на нього і перемістіть червону кнопку «Power Off» зліва направо.

  • От і все! Тепер ваш iPhone вимкнеться, при цьому ви навіть не торкалися кнопки.

Блокування iPhone в iOS без використання кнопки вимикання

Зазвичай немає необхідності щодня вимикати смартфон, а ось блокування екрану ми використовуємо безліч разів щодня. Тому, щоб продовжити термін служби кнопки виключення, можна скористатися наведеними нижче способом:

  • Перейдіть в налаштування Settings > General, як уже описувалося вище, потім виберіть пункт «Accessibility» > Assistive Touch ».

  • У цьому пункті ви знайдете за замовчуванням вимкнений (сірий) перемикач. Просто увімкніть його (зелений) і у вас з’явиться плаваюча додаткова кнопка (Home), показана на другому малюнку нижче. Ви можете перетягнути її на любою сторону екранапо своїм бажанням.

  • Тепер натисніть на цю плаваючу кнопку (Home) і ви побачите безліч різних варіантів управління вашим iPhone, показані на лівому скріншоті нижче. Щоб заблокувати ваш iPhone виберіть пункт Device > Lock Screen.

Вимкнення або блокування iPhone в iOS11 без використання кнопки

Можливість відключення або блокування вашого смартфона без необхідності натискання на кнопку, безумовно, прекрасний спосіб економії її ресурсу, якщо ви не з користувачів, що змінюють свій гаджет щороку. Для мене особисто важлива можливість блокування телефону без необхідності натискання на кнопку. Так що спробуйте ці дві невеликі функції iOS 11, і не забудьте розповісти в коментарях, сподобалися вам вони чи ні.

Ссылка на основную публикацию