Як виміряти відстань між двома точками на Яндекс Картах

Завдяки такому сервісу як Яндекс Карти, сучасна людина може отримати величезну кількість корисної інформації про місцевість будь-якого міста. Використовуючи цей інструмент, ви зможете дізнатися на яких вулицях пробки і, виходячи з цього, вибрати найбільш підходящий маршрут, знайти необхідну вулицю або будинок і так далі.

Обчислення відстані на карті

Ще однією додатковою опцією в розглянутому сервісі є вимірювання відстані. Вам буде вказано проміжок в метрах між зазначеними на карті точками. Виконати подібне вимір дуже просто, і далі в статті буде докладно описуватися, як це зробити.

Як виміряти відстань

Припустимо вам необхідно дізнатися відстань між двома станціями метро в будь-якому місті вашої країни. Для цього необхідно виконати такі дії:

  1. Відкрийте браузер і зайдіть на стартову сторінку Яндекса.
  2. Над пошуковим вікном натисніть на розділ «Карти».
  3. Збільште масштаб карти, щоб ви чітко бачили зображення з необхідними станціями метро.
  4. У лівому нижньому кутку екрану клацніть на значок з лінійкою.
  5. Лівою клавішею миші встановіть точку спочатку біля одного об’єкта, а потім відзначте шлях, якому ви будете слідувати, до кінцевого об’єкта.

Біля останньої встановленої точки з’явиться число – це і є відстань між двома станціями метро.

Читайте також: Як прокласти маршрут на Яндекс Картах: інструкція Інтерактивна карта метро Москви 2018 з розрахунком часу ТОП 7 програм для перевота відео Як користуватися платіжною системою Яндекс Гроші

Якщо ви неправильно вказали якусь точку, натисніть двічі на неї ЛФМ для того щоб її видалити. При необхідності перенести одну з точок, натисніть на неї і перетягніть в інше місце. Щоб видалити весь маршрут, клікніть на хрестик, розташований біля відобразився числа.

висновок

Процес вимірювання відстані дуже простий, і з ним впорається навіть починаючий користувач. Завдяки цій функції, ви зможете дізнатися довжину шляху, доріг і дізнатися відстань між конкретними будинками.

Ссылка на основную публикацию