Як використовувати телефон як модем

Як використовувати телефон як модем для комп’ютера ноутбука або планшета слід знати кожному користувачеві, оплачує стільниковому оператору послугу мобільний інтернет. Йдеться про гаджетах на базі Android або iOS, які набули найширшого розповсюдження завдяки своїй багатофункціональності. І якщо про можливість підключення пристрою до сторонньої мережі Wi-Fi знають практично всі, то назвати способи роздачі особистого трафіку зможе далеко не кожен.

Провідний USB модем

Перш ніж скористатися даною опцією свого смартфона, необхідно уточнити підключений на нього тариф, який повинен включати в себе наявність певної кількості інтернет трафіку. Для цього необхідно:

 • Провести вхід в меню пристрою.
 • Активувати розділ «Мобільний інтернет».

У верхньому правому куті дисплея повинен з’явитися відповідний значок, що означає підключення до мережі. Для більшої впевненості необхідно набрати будь-який запит в пошуковій системі і переконатися, що проблем з даним видом зв’язку немає.

Підключення телефону до комп’ютера за допомогою кабелю (йде в комплекті з пристроєм) проводиться через вільний USB вхід. Установка необхідних драйверів при цьому відбудеться в автоматичному режимі, тому забивати голову основами програмування не варто. Про готовність до роботи користувач дізнається з повідомлення від Windows. Після цього можна використовувати 2 варіанти використання телефону в якості провідного модему для даного пристрою:

 • Безпосередньо функція «Модем» – в меню вибору режиму телефону встановити «Інтернет через USB», перевірити наявність виходу в мережу.

 • Програма EasyTether Lite / Pro – утиліта завантажується на телефон і самостійно встановлює його в якості провідного маршрутизатора. Для виходу в інтернет, після підключення, на комп’ютері необхідно провести вибір Connect Via Android в якості модему.

Слід мати на увазі, що в залежності від тарифного плану та стійкості мобільного сигналу, інтернет на телефон може надходити в форматі 3G або 4G. Це буде істотно позначатися на швидкості завантаження сторінок на підключеному комп’ютері або ноутбуці.

Провідний модем для пристроїв на базі iOS

Функція проводового роутера доступна і для власників смартфонів Apple. Спосіб підключення також досить простий і не повинен викликати труднощів:

 • В налаштуваннях телефону слід активувати пункт «Стільниковий зв’язок».

 • У вікні необхідно вибрати і натиснути «Режим модем».
 • По черзі заповнюються розділи «Ім’я користувача», «Пароль» і «APN», інформацію можна взяти з договору зі стільниковим оператором або у адміністратора служби технічної підтримки.

Після перезавантаження смартфона в режимі модему, його слід підключити за допомогою кабелю до вільного USB роз’єму комп’ютера. Після активації пристрій готовий до виходу в мережу інтернет.

Точка доступу Wi-Fi сигналу

Цей спосіб найбільш зручний (немає необхідності носити з собою кабель!) І практичний (дозволяє роздавати сигнал відразу на кілька пристроїв). Підключення різних систем має деякі відмінності, про які слід знати їх власникам:

 • Android – в розділі “Додаткові параметри” активується «Модем точка доступу». У вікні, заповнюється SSID, тип шифру і пароль, після чого за допомогою бігунка активується підключення.
 • Активація для iOS – в розділі «Підключення» встановлюється власний пароль і включається передача Wi-Fi сигналу.

 • Пристрої на базі Windows – передача сигналу включається в розділі налаштувань. Розділ «Загальний інтернет» активується перекладом перемикача в позицію «Включено».

Знову підключається до Wi-Fi сигналу бездротового модему (телефону) необхідно вибрати у вікні «Доступні мережі» його назву і увійти за допомогою пароля, встановленого безпосередньо власником.

Bluetooth роутер

І як же обійтися без старої і архаїчної Bluetooth опції, якій продовжує укомплектовуватися практично кожне комп’ютерний пристрій і засіб мобільного зв’язку. Для використання цієї функції в якості провідника для бездротового роутера, необхідно провести її включення. Після цього через відповідний розділ меню »проводиться пошук потрібного пристрою.

При виникненні проблем під час підключення телефону в якості модему, які можуть полягати в наступному:

 • Якщо піктограма підключення на комп’ютері при використанні кабелю.
 • Вікно пошуку не відображує наявність Wi-Fi або Bluetooth сигналу.

Слід уважніше вивчити інструкцію телефону і при неможливості самостійного усунення причин звернутися в найближчий сервісний центр або уточнити наявність трафіку, що надходить від мобільного оператора зв’язку.

Ссылка на основную публикацию