Як використовувати Андроїд в якості віддаленого Робочого столу?

Якщо ви хоча б трохи розбираєтеся в сучасних технологіях, то назва цієї статті вже мало прояснити для вас деякі речі. Ви перебуваєте в дорозі, або робите щось дуже важливе під час, наприклад, зборів, але вам раптом терміново стало потрібно отримати доступ до якихось файлів на своєму комп’ютері. Однак, комп’ютер знаходиться за кілька кілометрів від вас і нормальним шляхом потрібні дані ви отримати не можете. Що ж робити в такому випадку?

Давайте будемо реалістами: в ситуаціях подібного калібру, вам не залишається нічого іншого, як змиритися, поїхати додому і отримати доступ до потрібних файлів. Але, у вас, ймовірно, немає часу на таку поїздку, вірно? Ви напевно переживали у своєму житті вже схожу ситуацію, але напевне не хочете, щоб вона повторилася. І зараз ми покажемо вам, як уникати її.

Кожен з нас уже чув про таку річ, як функція віддаленого Робочого столу для комп’ютера. Вона дозволяє отримати доступ до вашого комп’ютера через інший комп’ютер з доступом до Інтернету. У теперішній же час ситуація ще краще, так як ви можете здійснити подібну операцію завдяки своїм устроєм на базі операційної системи Android. Процедура не займає багато часу, вона проста і не вимагає для себе отримання доступу до руту.

У цій статті ми розглянемо, як налаштувати такого віддаленого доступу між вашим комп’ютером і іншими пристроями на Android, припустимо, телефоном. Для початку давайте займемося комп’ютером.

Налаштування вашого комп’ютера

Перше, що ви повинні зробити, коли почнете виконувати настройку віддаленого Робочого столу для вашого Android-пристрої, це зайнятися налаштуванням вашого комп’ютера. У статті на подібну тему, ми будемо використовувати програму Chrome Remote Desktop від компанії Google в якості прикладу. Все вірно – вам знадобиться допомогою стороннього програмного забезпечення.

Chrome Remote Desktop – це далеко не нова програма на ринку додатків, але вона найзручніша і проста у використанні. Вона дозволить отримати доступ до Робочого столу вашого комп’ютера в лічені секунди. Ця програма є розширенням для браузера Google Chrome. Так що, так, вам знадобиться завантажити для себе цей браузер, якщо ви цього ще не зробили.

Отже, для початку встановіть браузер Chrome. Пора братися за роботу над розширенням. Пройдіть в Магазин Google Chrome, знайдіть там Chrome Remote Desktop і натисніть на кнопку «Додати в Chrome». Як тільки закінчиться установка розширення Chrome Remote Desktop, натисніть на кнопку «Запустити програму». Далі перед вами відкриється нове вікно. У секції Мої комп’ютери, натисніть на кнопку «Початок роботи».

Далі натисніть на кнопку «Включити віддалені з’єднання». Після цього, вам буде необхідно ввести пару раз пін-код. Як тільки ви натиснете ОК, то настройка на вашому комп’ютері буде завершена. Тепер настав час приступати до налаштування вашого Android-пристрої.

Налаштування вашого Android-пристрої

Цей етап є найпростішим, так як вам доведеться всього лише встановити на свій смартфон або планшет Chrome Remote Desktop з Магазину. Просто зайдіть туди, впишіть в пошуковий рядок Chrome Remote Desktop і перейдіть на Станиця цього додатка.

Як тільки ви пройдіть туди, натисніть на кнопку «Встановити» і дочекайтеся закінчення процесу установки. Після цього, відкрийте додаток Chrome Remote Desktop і зачекайте кілька секунд, поки на екрані Android-пристрою не з’явиться ваш комп’ютер, що буде означати встановлення з’єднання.

Натисніть на ім’я свого комп’ютера, після чого додаток запросить введення пін-коду, який ви раніше встановлювали у себе на комп’ютері. Після введення пін-коду, натисніть «З’єднати» і вже менш ніж через п’ять секунд у вас на дисплеї Android-пристрої повинен з’явитися екран вашого Робочого столу. З такого положення ви можете відкривати різні документи, презентації, зображення і взагалі все, що вам тільки захочеться (в межах розумного, звичайно).

підсумок

В цілому, установка подібного віддаленого доступу до Робочого столу не займе у вас більше п’яти хвилин на виконання і вона допоможе вам в потрібний момент. Так що чому б і не спробувати створити його. На ринку існують і інші схожі додаток, за допомогою яких можна встановити віддалений доступ до Робочого столу вашого комп’ютера, але згідно з численними відгуками користувачів з усього Інтернету, саме додаток Chrome Remote Desktop найбільш просте і надійне з усіх них.

Ссылка на основную публикацию