Як виконати пошук за координатами в Яндекс Картах

В Яндекс Картах ви можете здійснювати пошук місць не тільки адресою або якимось конкретним параметрам, а й з використанням системи координат. Процес пошуку за цими даними реалізований досить просто. Власне, давайте перейдемо безпосередньо до нього.

Як шукати за допомогою координат в Яндекс Картах

Отже, у вас є координати цікавить вас об’єкта. В такому випадку пошук можна виконати наступним чином:

  1. Перейдіть на сервіс Карт. Це можна зробити за допомогою введення потрібного сервісу в пошуковий рядок браузера або перейшовши на головну сторінку Яндекса. В останньому випадку зверніть увагу на пункти над пошуковим рядком.
  2. У верхній лівій частині сайту скористайтеся пошуковим рядком. Введіть туди координати і натисніть на Enter або іконку лупи.
  3. Якщо координати були введені коректно, то на карті повинен відобразиться результат з описом.

Як отримати координати об’єкта в Яндекс Картах

Для подальшого пошуку або інших цілей вам може знадобитися дізнатися географічні координати об’єкта. Робиться це дуже просто:

  1. На карті клікніть по потрібному об’єкту правою кнопкою миші.
  2. У контекстному меню виберіть пункт «Що тут знаходиться?».
  3. У лівій частині інтерфейсу повинна відобразиться інформація по цікавить вас об’єкту. Розташування координат об’єкту відзначені на скріншоті нижче.

Читайте також: Як прокласти маршрут на Яндекс Картах: інструкція Як виконати пошук за координатами в Google Maps Голосовий пошук Яндекс рядок – як працювати з додатком і де скачати? Порівняння пошукових систем Google і Яндекса: що краще

В ході даної статті ми навчилися виконувати базові операції з координатами в Яндекс Картах – виробляти по ним пошук і дізнаватися їх у кожного об’єкта. Варто зазначити, що бібліотека Яндекса не так велика, як у Google, тому деякі координати, які знаходяться за межами колишнього СРСР можуть відображатися некоректно.

Ссылка на основную публикацию