Як виконати грошові перекази співтовариствам і групам ВКонтакте

Не так давно всім відома соціальна мережа ВКонтакте повідомила про введення нової функції, а саме про можливість здійснення грошових переказів співтовариствам.

Тепер користувачі можуть не тільки відправити гроші друзям і знайомим, а й зібрати кошти на базі груп ВКонтакте.

Для чого потрібні грошові перекази співтовариствам ВКонтакте?

Насправді функція перекладу грошей групам набагато корисніше, ніж може здатися на перший погляд.

За допомогою грошових переказів ВКонтакте батьки можуть зібрати гроші на потреби класу, друзі – для спільної вилазки на пікнік, мешканці будинку – на облаштування ділянки. Важливим є той факт, що в перспективі даний сервіс дозволить швидше збирати гроші нужденним – наприклад, хворим людям або тваринам.

Переваги грошових переказів ВКонтакте

А тепер давайте поговоримо про те, в чому ж перевага системи грошових переказів ВКонтакте в порівнянні з аналогічною функцією переказу грошей з картки на картку або рахунок вашого банку або інших сервісів?

По-перше, при пересиланні коштів за допомогою ВКонтакте, вам не потрібно знати номер картки одержувача, а також назва його банку. Все, що необхідно – це відправити гроші користувачеві, а він уже сам вибиратиме, на яку карту їх отримати.

Також, навіть якщо ви знаєте, що у людини, якій ви хочете відправити кошти, відмінна від вашого банку карта, то вам не потрібно переживати і шукати інформацію про комісії, яка стягується при перерахуванні грошей. Користуючись перекладами ВКонтакте вам надається можливість відправляти кошти з мінімальною комісією або навіть без неї.

Наприклад, при відправленні переказів з карток Maestro або MasterCard (якщо сума не більше 75 000 гривен в місяць), комісія не стягується. А при пересиланні коштів з карт Visa комісія складає 1% (але не менше 40 гривень). Якщо проаналізувати відсоток, який знімають банки і інші сервіси при перерахуванні грошей, то можна побачити, що ВКонтакте пропонує більш вигідні умови.

А по-друге, користувачам надається можливість відправки коштів по Україні, Україні і ще в 16 інших країн.

Всі перекази здійснюються в одній валюті – грівенх, так що жителям інших країн доведеться прикидати суму, яку необхідно відправити або отримати, в розумі чи на калькуляторі – відповідно до поточного курсу валют.

Давайте перейдемо до справи, а саме розберемо, як же відправляти гроші співтовариствам через ВКонтакте.

Як перевести гроші спільноті ВКонтакте

Для початку ми хотіли б вказати суттєвий нюанс, який відповість на питання: «Чому не виходить перевести гроші спільноті?».

В даний момент пересилання грошей групи чи спільноти доступна тільки користувачам, до сторінок яких прив’язаний номер телефону російського оператора.

Якщо це не так, то ви зможете тільки прийняти гроші на карту.

Ну а якщо ви щасливий володар сторінки, до якої прив’язаний російський номер телефону, то давайте розберемо покроково:

 1. Для початку в співтоваристві повинна бути включена опція отримання повідомлень від користувачів.
 2. Відкрийте діалог з спільнотою. Якщо ви ще ніколи не відправляли групі приватне повідомлення, то вам необхідно зайти в неї і поруч з аватарки натиснути на кнопку «Написати повідомлення».
 3. Далі виберіть пункт «Гроші» з переліку вкладень.
 4. Введіть суму, яку бажаєте відправити спільноті і коментар, щоб можна було зрозуміти, з якою метою ви відправили гроші. Підтвердити переказ за допомогою введення CVV2 / CVC2 коду вашої банківської карти і пароля з SMS-повідомлення, відправленого вам службою банку.
  Успішно виконаний переклад відобразиться в вашому діалозі з суспільством. Виглядати це може так:
 5. Тепер одержувачу залишається тільки прийняти кошти.
  Отримати гроші може будь-який з керівників спільноти з правами власника, адміністратора або редактора. Відповідальна особа повинна вказати бажану карту для отримання грошей.
  Увага!

  Модератори спільноти не можуть отримувати грошові перекази.

  Нагадаємо, що користувачам з правами модератора також недоступні приватні повідомлення спільноти та історії перекладів, так що ви можете не переживати про безпеку.

Примітним є той факт, що якщо протягом п’яти діб ніхто з керівників не прийме грошовий переказ, то він повернеться назад відправнику.

Зробити переказ грошових коштів ви можете з карт Maestro, MasterCard і Visa російських банків, а отримати кошти – на будь-яку карту MasterCard або Maestro в наступних країнах: Україні, Україні, Білорусі, Казахстані, Азербайджані, Молдові, Румунії, Вірменії, Узбекистані, Литві, Грузії, Чехії, Латвії, Естонії, Німеччини, Франції, Ізраїлі та Італії. І як приємний бонус – на карти Visa, випущені в Російській Федерації.

Безпека

У деяких користувачів може виникнути питання – а які заходи безпеки соціальна мережа ВКонтакте використовує для грошових переказів?

Як вже описувалося вище, здійснення перекладів виконується за допомогою підтвердження по банківській карті. Для успішного проведення відправки коштів, користувачеві необхідно ввести секретний код, вказаний на звороті його карти, а також 3DS код, який зазвичай надсилає система банкінгу в вигляді SMS-повідомлення на ваш мобільний телефон. На додаток до цих заходів безпеки кожен користувач може підключити функцію двоетапної аутентифікації для входу на особисту сторінку ВКонтакте.

висновок

В даній статті було розглянуто нова функція грошових переказів співтовариствам і групам ВКонтакте. Практичним шляхом було визначено, що здійснювати відправку грошових коштів групам можуть лише ті користувачі, до аккаунту яких прив’язаний російський номер телефону. Жителі інших країн можуть лише взяти переклад на свою карту MasterCard або Maestro.

Був покроково описаний спосіб переказу грошових коштів товариства VKontakte. У статті також зазначено переваги відправки грошей за допомогою соціальної мережі ВКонтакте в порівнянні з аналогічною послугою банків і сторонніх сервісів.

Сподіваємося, ця стаття допомогла вам розібратися в тому, як виконати збір коштів за допомогою спільноти ВКонтакте. Будемо раді відповісти на питання і отримати ваші відгуки!

Будь ласка, розкажіть про нашу статті своїм друзям в соціальних мережах. Дякуємо!

Ссылка на основную публикацию