Як вийти з скайпу: основні способи завершення роботи програми

У 2003 вийшла в світ всім відома програма Скайп, її розробкою займалася компанія «Skype Technologies». Скайп дуже швидко завоював величезну популярність серед інтернет-користувачів по всьому світу. Для простого обивателя ця безкоштовна програма для обміну текстовими, голосовими та відео повідомленнями в інтернеті, з можливістю пересилання файлів і конференц-зв’язку стала просто незамінною. За окрему плату можна зателефонувати і на мобільні та стаціонарні телефони, а також відправити СМС. До речі, Skype нараховує кількість активних користувачів понад 170 мільйонів чоловік, а в минулому році користувачі зробили 207 000 000 000 хвилин голосових та відео дзвінків. Не так давно був зареєстрований рекорд за кількістю користувачів онлайн – 45 мільйонів 469 тисяч осіб!

Skype, безперечно, став унікальним програмним забезпеченням в нашому повсякденному житті. Це інструмент для роботи, спілкування і розваги. Де б ви не знаходилися: удома, на роботі, в метро, ​​на море, в горах, – ви завжди залишаєтеся на зв’язку, діліться новинами і враженнями зі своїми близькими і друзями, адже Skype можна встановити не тільки на комп’ютер або ноутбук, але і на планшет, телевізор, мобільний і навіть домашній телефон! Але, незважаючи на всю простоту використання цього чудового продукту, у рядового користувача дуже часто виникають питання по роботі з програмою. Сьогодні ми з’ясуємо, як вийти з скайпу, і дізнаємося основні способи завершення роботи з програмою. Розберемо докладно кожен з цих способів.

Як вийти / як відключити скайп?

Основний спосіб виходу з skype – через контектное меню програми на панелі завдань

Перший варіант дозволить вам зрозуміти, як відключити програму, але не вийти зі свого облікового запису користувача.

Під час роботи скайпу іконка програми згорнута на панелі завдань (тобто в треї), це смуга на рівні меню «пуск» з правого боку екрану (поруч з годинником і мовним меню).

Знаходимо іконку програми і тиснемо на неї правою кнопкою миші.

У контекстному меню вибираємо пункт «Вихід з Skype» і натискаємо на ліву кнопку миші.

Цей спосіб має на увазі повне закриття програми. Ви закриваєте додаток, але дані вашого облікового запису зберігаються і ви не виходите з нього. Тобто при подальшому включенні вам не доведеться вводити логін і пароль. Найкраще користуватися цим способом, якщо вам щодня необхідно включати скайп, особливо на роботі.

Як вийти з аккаунта?

Процес зміни аккаунта skype без завершення роботи програми йде через контекстне меню

Другий варіант передбачає вихід зі свого облікового запису користувача, при цьому користувач виходить зі свого облікового запису, але робота скайпу не припиняється. Якщо скайп згорнуть в треї, тиснемо лівою кнопкою миші двічі на значок програми. Далі дивимося на верхнє меню вікна програми, знаходимо пункт Skype, в випадаючому меню вибираємо нижній пункт «Вихід із системи» і тиснемо на нього лівою кнопкою миші.

Цим способом ви вийдете зі свого облікового запису. Це означає, що при наступному включенні скайпу вам доведеться ввести свої дані (логін і пароль) заново. Даний спосіб підходить, якщо комп’ютером користується декілька чоловік.

Якщо жоден із способів не підходить

Часом трапляється так, що Windows Explorer не відповідає. Це провідник Windows (графічний інтерфейс операційної системи, робочий стіл, іконки та ін.). Але необхідно терміново вийти з скайпу. На допомогу прийде диспетчер задач. Для того щоб його відкрити, досить одночасно натиснути наступну комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Del, після вибираємо «Диспетчер завдань».

У верхній частині знаходимо вкладку «Програми». У центральному вікні диспетчера задач нам необхідно знайти завдання Skype. Тиснемо на нього правою кнопкою миші і в контекстному меню вибираємо «Зняти задачу».

Трапляється таке, що в вікні “Додатки”, хоч я знаю завдання скайп, але вона може бути не завершена. Якщо ви закрили скайп і через деякий час намагаєтеся його знову включити, але завантаження не відбувається, значить, процес skype.exe ще активний. Для цього використовуємо поєднання клавіш Ctrl + Shift + Esc, перед нами відкриється «Диспетчер завдань». Вибираємо вкладку «Процеси», далі шукаємо skype.exe, натискаємо на ньому лівою кнопкою миші, далі зняти задачу. Система попросить вас підтвердити вибір.

Як і для будь-якого іншого застосування, роботу skype припинити, якщо завершити його процес через диспетчер задач Windows

Тиснемо «Завершити процес».

Ми розглянули типові випадки, як завершити роботу скайпу, і випадки, коли все йде не так, як зазвичай.

На завершення запропоную вашій увазі кілька цікавих можливостей програми Skype, про яких знають далеко не всі.

1. Якщо послідовно натиснути три і більше кнопок у вікні чату, співрозмовник побачить котячі лапки)

2. Якщо безладно натискати кнопки на екрані з’являться руки розламують олівець.

3. Крім стандартного набору смайлів, в програмі є і приховані, наведу список:

(Smoking) або (ci) – для курців смайл

(Bug) – жук

(Poolparty) – вечірка в басейні
(Bandit) – бандит
(Drunk) – п’яний смайл
(Headbang) – б’ється головою об стіну
(Mooning) – Демонстрація сідниць
(Rock) – рок
(Finger) – показує середній палець
(Toivo) – дівчинка з собакою
(Fubar) – тицяє пальцем
(Heidy) – білка
(Swear) – лається матом
(Tmi) – закриває обличчя руками
(Myspace) – символ соціальної мережі MySpace
(Flag: «2 букви держави»), наприклад прапор України – (flag: by)

Список можливих команд Skype можна переглянути, якщо прямо у вікно чату написати / admin виявляються всі можливі команди.

Ссылка на основную публикацию