Як Виглядає (Домовик) Справжні Фото і Відео 2020

Як виглядає домовик

Добрий день друзі. Сьогодні я хочу піти від нашої звичної теми про комп’ютери та програми, а трохи розважитися. Більшість людей з країн колишнього союзу, добре знають і люблять мультфільм про домовичка «Кузю».

Це дуже добрий мультфільм, який і зараз дивляться діти з великим задоволенням. У ньому домовик представлений чоловічком, з розпатланим волоссям і дуже «домовитим», господарським.

Але, це мультфільм. Крім мультфільму, більшості з нас бабусі і дідусі також розповідали про справжніх господарів будинків – «будинкових». Наприклад, мені дідусь описував його як істота невеликого зросту, волохатого, який стежить за порядком в будинку, і якого іноді потрібно задобрювати, для поліпшення порядку в домі.

Взагалі, будинкові прийшли до нас з слов’янської міфології. Про них існує дуже багато легенд і різного роду небилиць. Як вони точно виглядають, ніхто толком не знає. Відомо лише, що якщо у господарів будинку з домовиком хороші відносини, то сім’я, яка живе в цьому будинку, як правило, буде заможною.

Якщо ж у господарів з домовиком не дуже хороші відносини, то, як правило, такі люди бідні і у них в будинку мало порядку.

Раджу почитати: – Як заробити в інтернеті 36 способів і Як скачати музику з ВК

Як задобрити домовика

Для цього, потрібно залишити на ніч у запічку блюдце з молоком. Зрозуміло, в сучасних квартирах печей немає і замість грубки можна поставити молоко під батареєю, столом або в шафі. Якщо у вас в квартирі є домашні тварини, то, подаруночок домовому потрібно залишити на холодильнику або там, де тварини не зможуть його дістати.

Над блюдцем бажано покласти солодощі (печиво, цукерки, пироги, варення). Також, замість молока, можна залишити тарілку зі смачною кашею. Деякі фахівці рекомендують залишати солодощі першого числа кожного місяця. Потім, до першого числа другого місяця їх необхідно поміняти.

Якщо ви поставили домовому кашу або інші продукти, після того, як ви пригостили будинкового, викидати продукти ні в якому разі не варто. Їх потрібно віддати тваринам або птахам.

На столі на ніч, ні в якому разі не варто залишати колючо-ріжучі предмети, на кшталт ножів, вилок або ножиць. Також, не варто на столі залишати частину гострих спецій – часник, цибуля, гіркий перець та інше. Дані предмети заважають домовому боротися з силами зла.

Звертатися до домовому варто ласкаво: батюшка, дідусь домовеюшка, господар, сам, пане домовик, дідусь та інше. Можна з ним розмовляти, як із звичайною людиною. Наприклад, якщо домовик напроказнічал: – «Що ж ти нашкодив, адже ти вже дідусь! Не добре!”. Домовому стане соромно, і він перестане пустувати.

Таких обрядів (рад) по спілкуванню з домовиком в інтернеті досить багато. Тому, я не стану описувати дані поради в подробицях. Але, можу сказати – якщо ви знайдете з домовиком спільну мову, то самі здивуєтеся ладу і порядку, що настав у вашому домі. Крім цього, ваше матеріальне становище значно підвищиться!

Як побачити домовика

Побачити будинкового можуть лише чисті душею люди і малі діти (воно й зрозуміло, у більшості дітей чисті душі). Іноді діти дивляться з подивом в якусь сторону і не відвертаються. Буває навіть, що вони з кимось невидимим грають, веселяться, розмовляють. Коли дитина виростає, він перестає бачити будинкового. Адже нас усіх вчать на законах матеріалізму. Будинкових, як відомо – просто не може бути!

Крім дітей, будинкових можуть бачити тварини. Вони, як і діти, іноді дуже пильно дивляться в певну частину квартири. Також, тварини можуть грати з ним. Якщо ж домовик вашого вихованця не злюбив, то, такий вихованець може через деякий час прірву, або навіть померти.

Як описують діти будинкового? Як маленького волохатого чоловічка. Іноді, кажуть фахівці, домовик приймає форму двійника вашої кішки. Або, навіть двійника господаря будинку!

Випадок з домовиком в Азербайджані

У цій кавказькій республіці недавно був спійманий живий домовик! І, що найцікавіше, його навіть записали на відео мобільного телефону. За своїм зовнішнім виглядом, він відповідає описам, наведеним вище! Але, краще буде, якщо ви самі перегляньте дане відео, і зробите свої висновки.

Відео як виглядає домовик

Я не можу сказати, справжнє це відео, чи ні. Я не є експертом в цій галузі. Але, я сподіваюся отримати ваші коментарі з даного приводу! Що ви про це думаєте? Я лише можу лише дати пораду – задобрюйте будинкового, дружите з ним! І у вашому будинку надовго
оселиться удача! 😉

Ссылка на основную публикацию