Як видалити збережені паролі в Яндекс браузері

Як і в будь-якому іншому браузері, в яндекс.браузер представлена ​​можливість збереження паролів від різних сайтів. Це досить практично, тому що після першого входу з клопітно введенням логіна і пароля, ви будете автоматично авторизовані – всі дані будуть збережені.

Видалення паролів з Яндекс браузера

Бувають випадки, коли такий розклад подій невдалий: наприклад, ви хочете створити інший обліковий запис на будь-якому сайті. При авторизації яндекс.браузер буде пропонувати вибрати з двох акаунтів необхідний вам, що буде не завжди зручно. Але, варто зазначити, що після позбавлення від старого пароля, ви також втратите і логін.

При зіткненні з такою проблемою звичайно ж виникне питання – як видалити старий пароль, щоб яндекс.браузер більше не пропонував вибір між учеткі?

Є два простих варіанти вирішення даної проблеми – їх розглянемо в даній статті.

Варіант 1: Ручне стирання паролів

Інструкція до цього варіанту має наступний вигляд:

  1. При такому варіанті видалення вам необхідно відкрити яндекс.браузер, зайти в «Меню» і вибрати пункт «Налаштування».
  2. Прокрутіть сторінку на до кінця і клацніть на кнопці «Показати додаткові налаштування».
  3. Знайшовши в блоці пункт «Паролі та форми», клацніть на кнопці «Управління паролями».
  4. У списку необхідно знайти ресурс, «явки і паролі» якого вам необхідно видалити. У розглянутій ситуації яндекс.браузер зберіг два пароля – зробіть своїм орієнтиром логіни: наведіть на будь-який з наявних, і поруч них з’явиться хрест. Клацніть по ньому, і логін і пароль будуть видалені.

Читайте також: Як видалити всі паролі з браузера Google Chrome Як подивитися історію Яндекс браузера і як її видалити Як видалити розширення в Яндекс браузері

Варіант 2: Повне видалення паролів

Іноді, наприклад, перед продажем комп’ютера, необхідно очистити браузери від своїх паролів, щоб ніхто не використовував ваші акаунти. Покрокова інструкція до даного варіанту виглядає так:

  1. Для повного стирання паролів необхідно відкрити «Меню», увійти в «Налаштування».
  2. Далі натискаєте на кнопку «Показати додаткові налаштування».
  3. В розділі “Особисті дані” клікніть «Відчистити історію завантаження».
  4. Знайдіть блок «Видалити наступні елементи», клікніть по ньому і у випадаючому списку виберіть “за весь час” і відзначте пункт «Паролі». Інші пункти можна або пропустити, або зазначити, щоб зробити повну чистку яндекс.браузер.

У статті було розглянуто два варіанти дій при частковому або повному стирання паролів в яндекс.браузер.

Ссылка на основную публикацию