Як видалити з комп’ютера Bluestacks

BlueStacks – це потужна програма, розрахована для емуляції Android на комп’ютері. Завдяки йому можна перенести потрібні програми і додатки з телефону на ПК. Це справжня знахідка для бажаючих пограти в улюблену гру Android на комп’ютері. Крім того, BlueStacks має масу приємних властивостей. Ось деякі з них:

  • Ця програма не вимагає ніяких грошових витрат і доступно всім.
  • Воно просте в обігу, не містить складні настройки, має зручний інтерфейс.
  • Автоматично встановлює потрібну мову.
  • Дозволяє комп’ютера запозичувати багато рис Android.

Якими б перевагами не володіло BlueStacks, воно може призвести до несправності системи:

  • Невдала установка емулятора.
  • При перезавантаженні додатки зависає вся система.
  • Витрачається занадто багато оперативної пам’яті для роботи BlueStacks.

Ці фактори дуже заважають користувачам, і додаток доводиться видаляти. Як повністю видалити BlueStacks з комп’ютера розповість докладна інструкція, наведена нижче.

Інструкція з видалення Bluestacks

Виберіть в меню Пуск кнопку Панель управління.

В Панелі управління клікніть на пункт Програми та засоби.

Відкриється список програм і програм, встановлених на вашому комп’ютері. Серед них потрібно знайти Bluestacks Apps Player і Bluestacks Notification Center. Їх потрібно видалити. Для цього по черзі виділіть ім’я програм і натисніть на кнопку Змінити / Видалити.

Перед видаленням Bluestacks Notification Center, на екрані комп’ютера з’явиться питання «Чи бажаєте зберегти раніше встановлені додатки?». Натисніть Ні. Процес буде закінчено, і додаток Bluestacks буде видалено з вашого комп’ютера.

Однак цих дій недостатньо, щоб повністю позбудеться від емулятора. Реєстр комп’ютера все ще зберігає дані послуги. Це може створювати перешкоди для роботи системи. Щоб остаточно очистити пам’ять ПК від емулятора, зайдіть в меню Пуск і введіть в пошуковому рядку regedit. Натисніть Enter.

Перед вами відкриється вікно «Редактор реєстру». У його верхньому меню у вкладці Правка виберіть кнопку «Знайти далі». Операцію можна спростити, натиснувши на кнопку F3 на клавіатурі.

У рядку пошуку потрібно написати BlueStacks і натиснути Знайти далі.

Знайдені записи зі словом BlueStacks потрібно видалити, натиснувши на клавішу Delete. Операцію пошуку можна відновити за допомогою F3.

На цьому дії з видалення емулятора BlueStacks закінчуються. На вашому ПК не залишиться ніяких слідів мобільного додатка. Для продовження роботи перезавантажте комп’ютер.

Схожі записи

Як видалити istartsurf з комп’ютера

Вас дістала постійно мелькає реклама від istartsurf і, взагалі, ви не пам’ятаєте, коли вона у вас з’явилася? Запитуєте себе: як видалити istartsurf з комп’ютера? Ми надаємо вам список дій для успішної деінсталяції цієї програми-вірусу з …

Як видалити smartinf з комп’ютера

Активні користувачі персональних комп’ютерів, які віддають перевагу довгий серфінг по всесвітній павутині, схильні до ризику зараження своїх пристроїв шкідливими програмами і вірусами. Однією з таких програм є smartinf.ru.

Ссылка на основную публикацию