Як видалити Xbox в Windows 10

В операційну систему Windows 10 за замовчуванням встановлено додаток Xbox. З його допомогою комп’ютер можна з’єднувати з приставкою, використовувати джойстик від Xbox One, спілкуватися з іншими гравцями в чатах і бачити їх і свої досягнення. Однак для більшості користувачів дана програма практично марна. Мало того, вона займає корисне місце на жорсткому і диску і споживає ресурси операційної системи. Через це у багатьох користувачів виникає необхідність у видаленні додатка Xbox на Windows 10.

Як видалити програму Xbox в Windows 10

Незважаючи на те, що це додаток вже за замовчуванням «вшиті» в операційну систему, проблем з його видаленням виникнути не повинно. Для виконання цього завдання ви можете використовувати як вбудовані інструменти операційної системи, так і програми від сторонніх розробників.

Варіант 1: CCleaner

Цю програму використовують в основному для оптимізації роботи комп’ютера. Інтерфейс досить простий і зрозумілий, в функціонал входить потужний інструментарій, що дозволяє видаляти програми на комп’ютері, в тому числі і вбудовані в саму операційну систему за замовчуванням.

Щоб за допомогою CCleaner позбутися від вбудованого Xbox, виконайте наступні дії:

 1. Скачайте і встановіть цю програму у себе в системі. Дане ПО поширюється на безкоштовній основі, правда, є платна версія, тому вам може бути запропоновано надалі оновитися до неї.
 2. Відкрийте програму. У головному меню, що розташоване в правій частині, зверніть увагу на плитку «Сервіс».
 3. Далі перейдіть за пунктом «Видалення програм». У загальному списку встановленого ПО знайдіть пункт «Xbox» і виділіть його за допомогою кліка лівої кнопкою миші.
 4. У правій частині програми натисніть на кнопку «Деінсталяція».

Варіант 2: Windows X App Remover

На відміну від CCleaner – ця програма є більше спрощеним варіантом і з функціоналу вона може похвалитися тільки інструментом для видалення вбудованих програм в Windows. Вона досить проста у використанні, нехай хоч інтерфейс практично повністю англійською мовою.

Процес видалення програми Xbox за допомогою цієї програми відбувається за все в пару натискань:

 1. Скачайте програму Windows X App Remover з офіційного сайту і виконайте установку. Тут немає нічого складного – вам тільки потрібно слідувати інструкціям майстра. Програма, на відміну від CCleaner, поширюється на повністю безкоштовній основі.
 2. В інтерфейсі програми скористайтеся кнопкою «Get Apps». Ця кнопка відповідає за пошук і висновок у вигляді списку додатків, вбудованих в Windows за замовчуванням.
 3. У сформованому списку додатків знайдіть пункт «Xbox App» і поставте навпроти нього мітку у вигляді галочки. Після скористайтеся кнопкою «Remove».

Варіант 3: 10AppsManager

Дана програма виконана повністю англійською мовою, проте з її допомогою процес видалення вбудованих додатків в системі (в тому числі і Xbox) проходить набагато простіше. Для цього досить виконати тільки невеликий обсяг дій:

 1. Скачайте і запустіть програму. Вона не вимагає установки на комп’ютер.
 2. Зі списку додатків знайдіть плитку «Xbox». Виділіть її за допомогою натискання лівої кнопки миші.
 3. Далі просто чекайте, поки утиліта видалить обрану програму. Можливо, вам доведеться дати ще дозвіл на її видалення.

Xbox після видалення буде присутній в списку програм додатки 10AppsManager, але не в операційній системі, так як програма буде повністю вилучена.

Варіант 4: Інструменти Windows

На жаль, для видалення Xbox’а і інших вбудованих програм не можна використовувати стандартні можливості Windows, типу видалення через «Панель управління». Однак ви можете виконати цей процес за допомогою інструменту PowerShell – певного аналога «Командного рядка», який за замовчуванням встановлений в Windows 10. Не дивлячись на те, що різниця між PowerShell і «Командного рядком» порівняно невелика, весь процес потрібно робити тільки через перший варіант .

Читайте також: Як видалити додатки в Windows (Віндовс) 10 Інструкція підключення джойстика Xbox 360 до комп’ютера Як створити обліковий запис Microsoft для Xbox 360 Як підключити Xbox 360 / one до комп’ютера і до монітора?

Отже, перейдемо безпосередньо до самого процесу видалення програми Xbox за допомогою PowerShell’а:

 1. Для початку вам потрібно відкрити цю програму. Зробити це можна, скориставшись вбудованою в Windows 10 пошуковим рядком, яка відкривається при натисканні на іконку лупи в панелі управління.
 2. Почніть вводити в цей рядок найменування шуканого об’єкта. Коли в результатах видачі з’явиться потрібний об’єкт, натисніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню пункт «Запустити від імені адміністратора».
 3. У вікні PowerShell введіть команду: Get-AppxPackage * xbox * | Remove-AppxPackage

  Щоб вона застосувала, скористайтеся клавішею Enter.

 4. Є велика ймовірність, що на виході ви отримаєте помилку. Не варто переживати з цього приводу. Справа в тому, що Xbox в такому випадку ви забираєте після того, як ви перезапустіть комп’ютер.

За допомогою розглянутих в статті простих варіантів, ви назавжди зможете позбутися від непотрібного вбудованого софту Windows 10. Якщо ви не використовуєте який-небудь продукт, вбудований в операційну систему за замовчуванням, то просто видаліть його, так як він займає місце на жорсткому диску і все одно споживає ресурси системи.

Ссылка на основную публикацию