Як видалити всі відео у Вконтакте відразу

Користувачі можуть вільно розміщувати і видаляти відео в соціальній мережі Вконтакте. Однак тут спостерігається проблема з виконанням автоматичних дій, в даному випадку видалення. Якщо у вас накопичилося багато відео, які потрібно видалити, то вам доведеться видаляти кожне з них окремо, що займає багато часу і незручно.

У цій статті розглянемо, як можна автоматизувати процес в браузерної версії Вконтакте.

Видалення через консоль браузера

Так як функціонал Вконтакте не має на увазі наявності коштів для автоматичного видалення відеороликів, то всі дії доведеться виконувати за допомогою сторонніх інструментів. Для комп’ютера такими можуть бути консоль, вбудована в браузер і спеціальні плагіни, які можна вбудувати в браузер.

Останній метод себе рідко виправдовує, так як знайти функціональний і безпечний плагін для роботи з соціальною мережею Вконтакте буває складно. Плюс потрібно виконати установку плагіна, що в деяких браузерах буває неможливо зробити в силу певних технічних особливостей.

Читайте також: Розширення для Яндекс браузера – VkOpt, огляд і установка Як видалити всі фотографії, повідомлення та записи у «ВКонтакте» Як видалити сторінку ВКОНТАКТЕ НАЗАВЖДИ? Відповідь! тут VKOPT для opera – завантажити спеціальний оптимізатор Вконтакте.

Соціальна мережа Вконтакте складається з коду, який утворює алгоритми. Їх можна трохи змінювати на стороні користувача, що дозволить автоматизувати деякі процеси в соціальній мережі. Дані зміни застосуються і при цьому не буде вироблено автоматичного відкоту відразу після оновлення сторінки.

Якщо ви буде чітко слідувати інструкції, представленої нижче, то зможете виконати видалення відео і без знань коду. У даній інструкції буде використаний браузер Google Chrome, але ви можете користуватися будь-яким, який зручний вам.

  1. Відкрийте сайт Vk і зробіть авторизацію в свого облікового запису. У лівому меню перейдіть в розділ «Відео». Варто розуміти, що представленим способом ви можете видалити тільки свої відео, які знаходяться в розділі «Мої відеозаписи».
  2. Перейшовши в потрібний розділ натисніть правою кнопкою миші по порожньому місці і виберіть з контекстного меню «Переглянути код». Також ви можете його відкрити, скориставшись комбінаціями клавіш Ctrl + Shift + I або клавішею F12.
  3. В інтерфейсі розробника перейдіть у вкладку «Console». Залежно від того браузера, який ви використовуєте потрібний елемент буде розташовуватися у верхній або бічній частині інтерфейсу. Перед тим, як приступити до наступного кроку вам потрібно прогрузити список роликів на сторінці до кінця. В іншому випадку ви зможете видалити тільки ті, які прогрузити на сторінці.
  4. В консоль введіть наступний код: vidCount = document.body.querySelectorAll ( ‘. Video_item_thumb’). Length; і натисніть Enter для застосування. Переконайтеся, що консоль видала можлива кількість відео на сторінці.
  5. Тепер вставте в консоль і натисніть Enter для застосування код для видалення відеороликів: for (let i = 0, int = 1000; i < vidCount; i++, int += 1000) { setTimeout( ()=> {Document.body.getElementsByClassName ( 'video_thumb_action_delete') [i] .click (); }, Int); };
  6. Відеоролики на вашій сторінці Вконтакте почнуть віддалятися в режимі реального часу. Тривалість процесу буде залежати від багатьох параметрів, але зазвичай вона не займає надто багато часу.
  7. Після видалення ви можете відновити відеоролики, скориставшись відповідним посиланням на блоці, де колись було відео. Однак після перезавантаження сторінки така можливість зникне.

Примітка: якщо потрібно видалити відео в якомусь певному альбомі, то виконайте цю інструкцію в ньому. При цьому потрібно розуміти, що з її допомогою можна видаляти тільки відео, які були завантажені безпосередньо вами.

У даній статті був розібраний цікавий спосіб видалення великої кількості відеороликів зі своєї сторінки у Вконтакте. Цей метод ідеально підійде тим, у кого на сторінці накопичилося багато відео. Якщо у вас їх менше 10, то доцільність за витратами часу у цього способу низька.

Ссылка на основную публикацию