Як видалити твіти в твіттері все разом одним махом?

Привіт хлопці! Вам набрид ваш твіттер акаунт і ви вже не знаєте як видалити твіти в твіттері? Тоді моя стаття для вас.

Однією з найпопулярніших соціальних мереж на сьогодні. Ця стаття присвячена темі як одночасно можна видалити всі твіти в твіттері.

Як твіти видаляються поодинці, думаю, ні у кого не виникає питання. В цьому випадку потрібно просто клікнути по твіту і вибрати кошик. Інша справа з видаленням великої кількості твітів. Про це і розповість моя стаття.

Як видалити твіти в твіттері? Огляд програм.

Для того, щоб дізнатися як видалити твіти в твіттері важливо дещо знати. Для видалення твітів потрібно буде скористатися однією з наведених нижче програм.

  1. Twidium Accounter. Досить зручна програма для ведення особистого облікового запису в Твітері. Однією з її опцій і є видалення твітів.
  2. Deleter (DLTTR). Це програмне забезпечення відноситься до мобільних додатків. Однією з його функцій є видалення одночасно декількох твітів. Така програма доступна для скачування на Android і iPhone.
  3. Сервіс по видаленню твітів TweetDelete – це черговий спосіб того, як видалити всі твіти в твіттері. Для користування веб-сервісом, потрібна реєстрація і авторизація на сайті. Для видалення твітів є кілька параметрів: за датою, наприклад (твіти, виставлені за певний час). Вибравши відповідний період, натисніть на «Activate TweetDelete». А далі, запасіться терпінням і чекайте завершення процесу видалення.
  4. сервіс TweetEraser. Тут також знадобиться авторизація та відповідні налаштування. Однак на цьому сервісі у Вас буде більш великий список дій по роботі зі своїм акаунтом у твітері.

В Інтернеті існує ще дуже багато додатків, сервісів і програм на цю тематику. Тут описано, як і поширені з них.

На замітку! Якщо вже пішла мова про соціальних мережах, то пораджу вам пару статей на тему як видалити сторінку вконтакте, або де можна скачати один навколо на комп’ютер. Ще я писав статтю про те як поміняти пароль в Майлі, обов’язково все прочитайте.

На цьому у мене все друзі! Завантаживши, таке програмне забезпечення, у Вас більше не буде питань з тим, як видалити твіти в твіттері. Свої питання не забуваємо ставити в коментарях, а так само лайкать статтю якщо вона вам допомогла. Всім бажаю здоров’я і тепла!

З Ув. Євген Крижановський

Ссылка на основную публикацию