Як видалити сторінку в вконтакте

Привіт шановні відвідувачі даного сайту, сьогодні розповім, як видалити сторінку в вконтакте. У кожного свої причини видалення свого облікового запису. Деяким просто набрид вже цей контакт і вони хочуть просто від нього позбутися і не витрачати свій дорогоцінний час або якщо ви вирішили створити новий обліковий запис, а попередній видалити. Причин насправді маса. Але скажу вам відразу, що видалити акаунт повністю відразу не вийти, його можна буде відновити до певного часу. Про це розповім трохи нижче. Це зроблено через те, що ваш профіль міг зламати, якийсь не добрий дядько, і вирішив видалити ваш профіль.

Перший спосіб як видалити сторінку в вконтакте?

1 варіант:

Даний спосіб найпростіший і легкий у видаленні сторінки ВК, якщо у вас є доступ до вашої сторінці.

Заходимо на вашу сторінку, переходимо на вкладку «Мої налаштування», спускаємося в самий низ сторінки і бачимо там посилання «видалити свою сторінку», тиснемо туди.

Далі вказуєте причину видалення вашої сторінки.

Тиснемо видалити, і бачимо такий ось результат

Якщо ви не відновите вашу сторінку, до наданого часу він віддалиться остаточно.

2 варіант:

Раніше, щоб видалити сторінку ВК, треба було користуватися різними хитрощами, так як посилання видалити сторінку в вконтакте просто не існувало. Наприклад, можна було поставити посилання в профілі, що веде на порно ресурс і завантажувати фото і відео такої ж тематики, після цього спамити у всіх групах або в чужих стінах. Тим самим у вас набереться кількість натиснули на кнопку спам і адміністрація вконтакте помітить це і в більшій ймовірності видалить ваш профіль, так як такий матеріал заборонено розміщувати за правилами вконтакте.

3 варіант:

Заходимо в свій профіль, переходимо в «Мої налаштування», тиснемо загальні і знімаємо всі галочки, зберігаємо. Далі видаляємо весь матеріал, який є на вашому профілі. Тобто ви робите вашу сторінку «необитаемим». Після цього не заходимо вже на вашу сторінку. І через це його можуть видалити модератори вконтакте.

Я розповів вам методи, як видалити сторінку ВК. Яким методом ви скористаєтеся вирішувати вам.

Але звичайно краще скористатися 1 варіантом, так як він найбільш простий.

Як видалити акаунт ВК, якщо не маєш доступу?

В такому випадку, вам спочатку потрібно відновити вашу сторінку.

Ссылка на основную публикацию