Як видалити сторінку в ВК?

Не всі користувачі ВК задоволеним своїм нинішнім станом справ. Бувають такі ситуації, в яких вам необхідно буде видалити свою сторінку в цій соціальній мережі. Ваші мотиви не мають значення, так як вам не доведеться спілкуватися з технічною підтримкою цього сервісу і випрошувати їх на бажаний результат.

В даний час, вам потрібно зробити мінімальне зусилля для видалення своєї сторінки у Вконтакте. У цій статті ми поділимося з вами знанням того, як видалити сторінку в ВК. Повірте, все досить просто і не забере у вас і п’яти хвилин вашого часу.

Чи можна видалити сторінку в Вконтакте?

Якщо автор правильно пам’ятає, то в давні часи потрібно було видалити всі особисті дані, друзів, обірвати всі зв’язки і залишити свою сторінку в такому вигляді на тривалий час неактивною. У такому стані вона перебувала деякий, а потім вже була вилучена. Приблизно так.

У сучасному ВК вам таких дій виконувати не доведеться. Все що потрібно натиснути, так це вже заздалегідь готову кнопку і готово. Також в цій статті ми будемо розглядати те, як видалити стару сторінку в ВК, в яку ви не можете більше увійти.

Для видалення своєї сторінки в ВК зробіть наступне:

 • Увійдіть на сторінку під своїми даними.
 • Натисніть на своє ім’я в правому верхньому кутку сторінки.
 • Виберіть пункт “Налаштування”.
 • Перейдіть у вкладку “Загальні”.
 • Проскрольте сторінку в самий низ і ви побачите кнопку “Ви можете видалити свою сторінку”. Натисніть на неї.
 • Перед вами з’явиться вікно “Видалення сторінки”.
 • Виберіть причину видалення вашої сторінки. Якщо хочете, то можете написати якесь повідомлення, яке залишиться після видалення вашої сторінки. Також ви можете розповісти про видалення своєї сторінки друзям, поставивши галочку навпроти відповідного пункту.
 • Як тільки ви визначитеся, що залишиться після вашої сторінки, натисніть на “Видалити сторінку”.
 • Ви потрапите на сторінку, на якій буде вказано, що ваша сторінка видалена, а також повідомлення про те, що у вас є можливість відновити її до певного часу.

Як ви можете бачити, видалити сторінку в ВК неймовірно просто і ніяких “шаманств” виконувати не потрібно. Всього одна кнопка і готово. Багато користувачів також досить часто задають питання про те, як видалити сторінку в ВК через телефон або як видалити її через андроїд. Що ж, тут все працює буквально аналогічно, як і на комп’ютері. заходимо в “Налаштування – Загальні – Ви можете видалити свою сторінку”.

Як ви вже могли зрозуміти, ви не зможете моментально позбутися своєї сторінки, тобто вона буде перебувати в заблокованому стані кілька місяців (!). На жаль, цей процес ніяк не прискорений.

Також хочеться дати один невеликий рада: перед видаленням своєї сторінки не забудьте відв’язати свій номер телефону, щоб ви могли прив’язати його до іншого облікового запису, якщо будете створювати такий.

Як видалити стару сторінку в ВК?

Видалити сторінку, до якої у вас є доступ – це простіше простого. Але ось що робити зі сторінкою, до якої у вас більше немає доступу (втратили особисті дані або щось в цьому роді) і ви не можете натиснути на зручну кнопку, описану вгорі? Тут справа трошки ускладнюється.

По суті, стара сторінка ВК без доступу видаляється точно також, як і та, до якої у вас є доступ. Простіше кажучи, вам потрібно буде відновити свої дані до сторінки, щоб спокійно зайти на неї. Зробити це можна за допомогою зручної функції Відновлення, яка присутня в самому Вконтакте.

Чи спрацює це в тому випадку, якщо у вас зберігся пошта, прив’язаний телефон або ж логін від облікового запису. В іншому випадку нічого не вийде. Отже, для відновлення доступу до старого аккаунту зробіть наступне:

 • Перейдіть по.
 • Потім введіть в порожній рядок Логін, e-mail або телефон, і натисніть “Далі”.
 • Після цього вам доведеться також ввести Прізвище та Ім’я від свого старого аккаунта для підтвердження вашої особистості. Пройдіть всі аутентифікації і ви отримаєте доступ до своєї старої сторінці.

Як тільки ви отримали доступ, то видалення цієї сторінки вже не повинно стати для вас великою проблемою. Просто повторіть дії описані в пункті вище і ви видалите свій старий аккаунт.

Ссылка на основную публикацию