Як видалити сторінку в & quot; Одноклассниках & quot ;?

Привіт друзі! Мене вчора попросили допомогти видалити сторінку в «Однокласниках». Сьогодні вирішив і цією інформацією поділитися з Вами. Виявляється тема досить затребувана … Справа смаку звичайно .. особисто я «Однокласники» віддаю перевагу всім іншим в плані спілкування з близькими людьми. Чому? Якщо буде цікаво – в кінці статті і дізнаєтеся. Отже … З чого почнемо?

Свою учетку в однокласниках я створив аж на початку 2007 року .. Але те, що було тоді, це вже зовсім не те, що є зараз. Раніше не вимагали вводити номер мобільного телефону – тільки адреса електронної пошти. Цікаво, які зараз вимоги безпеки до своїх облікових записів пред’являють «Однокласники»?

Розповім, заодно вийде невеликий огляд … Давайте зробимо так: спочатку ми заведемо новий акаунт в Одноклассниках, а потім його і видалимо. Адже показувати Вам треба на живому прикладі.

Як створити новий профіль (або аккаунт) в «Однокласниках» без номера телефону (як було раніше)?

Спочатку ми йдемо звичайно ж в «Однокласники«:

Після того як натиснули «Реєстрація»

Ну ось, просить ознайомитися з Регламентом, та ще просить мобільний телефон. А я не хочу світити свій телефон. Зате поруч з’явився значок «Гугла» .. раніше його не било..Куда ж без нього 🙂 .. Пробую клацнути …

Окей, гугл потрапив тобі в віконце ..

Тут вже є якийсь вибір. Уже можна ввести адресу електронної пошти, а не тільки мобільний телефон. Це поки мене влаштовує. Спробуємо завести нову поштову скриньку гугл, чи не вказуючи мобільний телефон. «Інші варіанти» – це наше, тиснемо.

Потрапляємо в форму введення даних. Заповнюємо всі поля, номер телефону не заповнюється

 Натискаємо «Далі» і ура, ми потрапляємо в наступне вікно. Це ще один «Регламент», тільки від Гугла. Коліщатком мишки переміщаємося в самий його низ, з’явиться кнопка «Приймаю», її потрібно натиснути, тобто прийняти умови використання:

Трохи чекаємо і радіємо життю:

Не забуваємо записати логін і пароль від щойно створеного поштової скриньки гугл в спеціальну записну книжку або зошит. Щоб потім не витрачати час і нерви на відновлення пароля.

Натискаємо кнопку «Продовжити», і після несподівано опиняємося … в «Однокласниках! Ура, ура, ура … Профіль створили.

Все-таки, можна створити профіль в «Однокласниках» без нав’язливої ​​необхідності введення номера мобільного телефону … Поки ще можна. Якщо Ви почнете вести активний спосіб життя в «Однокласниках» вони все-таки будуть ненав’язливо просити Вас його їм дати. Але, якщо Вас влаштовує тиха, непомітна життя, номер можна не вказувати.

А ось тепер і спробуємо його видалити.

Як видалити свій профіль в «Однокласниках»?

Видаляється легко. У самому низу Вашої сторінки є посилання «Регламент», провалюємось туди:

У самому кінці «Регламенту» є посилання «Відмовитися від послуг»

Натиснувши її, вказавши причину, ви знищите свій профіль в «Однокласниках» назавжди. Ось більш докладні роз’яснення від адміністрації сайту:

  • Після видалення профілю прив’язані до нього номер телефону і пошту ще 3 місяці можна буде використовувати в іншому профілі на сайті ОK.RU.
  • При видаленні профілю стирається не тільки особиста інформація, але і фотографії, коментарі, оцінки, листування з друзями, групи, які ви створювали, досягнення в іграх і багато іншого.
  • Відновити віддалений профіль можна тільки протягом 90 днів після видалення, а також якщо у вашому профілі було вказано номер телефону. Як це зробити, ви можете прочитати тут.

Але, це найлегший спосіб. А якщо логін або пароль загублені? Тоді як видаляти? Таке то ж проходили …

Як видалити профіль в «Однокласниках», якщо забув логін і пароль і той номер телефону?

Видалити профіль і в цьому випадку можна. Правда, для цього потрібен час близько одного-двох днів. І обов’язково потрібно буде переписуватися зі службою підтримки. Спочатку натискаємо посилання «Забули пароль?»

Потрапляємо в інше вікно, натискаємо «допомогу»:

Йдемо за допомогою …

Будь-яка служба підтримки не любить відповідати на одні і ті ж питання по сто разів кожен день. Тому, вони постаралися все часто задаються згрупувати за категоріями. Ми йдемо зараз в групу «Доступ до профілю».

Є й тут групи за категоріями. Зараз тиснемо «Видалення профілю», а потім «Звернутися до служби підтримки»:

Потрібно написати докладний лист в службу підтримки із зазначенням своєї електронної пошти + опис проблеми. Вказавши бажано посилання на видаляється профіль. Її все одно вимагатимуть у відповідному пісьме.Ссилку цю можна скопіювати знайшовши потрібний профіль, клацнути по ньому правою кнопкою миші:

Не забуваємо про тему звернення. Після відправлення листа, (зазвичай в той же день), Вам прийде лист з вказівками зі служби техпідтримки. Вони зажадають необхідні дані, які Вам потрібно буде їм надати. Вам доведеться трохи листуватися з ними. Після всіх перевірок наданих Вами даних, Ваш профіль буде видалений.

Ось так ми і видалили акаунт.

Тепер відповідь на питання – чому я вважаю за краще «Однокласники».

Що безпечніше «Однокласники» або «Вконтакте» для Вашої дитини?

Думаю, відповідь очевидна … Вконтакте – це сама «вільна», популярна серед молоді і в країні соціальна мережа. Але, і більше небезпечна для дитини. Наші маленькі діти там спілкуються з різними групами людей. Дитяча психіка не готова до адекватної реакції на одкровення їх більш старших і «просунутих» товаришів. Складна в загальному ситуація. Ходив я на шкільне збори. Вчителі показали, до якої групи «Вконтакте» складаються дівчинки і мальчікі.Речі про щасливе дитинство там не йде ..

Таких і подібних груп в «Однокласниках» я не знайшов …. Моє подвійне думку – до свободи треба бути готовим. До неї потрібно ще дорасті.В іншому випадку – не всі її зможуть винести без шкоди для себе. Свобода – це відповідальність … А яка відповідальність у сучасного 14 річного підлітка? Ще ніякої … Вони беззахисні .. А ще ця неоднозначна ситуація навколо месенджера Telegramm … В «Однокласниках» в цьому плані все набагато суворіше і спокійніше. Тому мені й подобаються вони більше. Але вибирати тобі, читачу …

Висновки такі. «Однокласники», а точніше їх модератори відповідально ставляться до своїх обов’язків. Якщо Ви успішно видалили профіль, або Вам довелося відновлювати доступ до «забутим» профілів – Ви змогли переконатися – наскільки прискіпливо модератори перевіряють Ваші дані. Вони спочатку намагаються розібратися. І це добре.

На сьогодні все.

Ссылка на основную публикацию