Як видалити сторінку в Одноклассниках – всі способи

Соціальні мережі увійшли в наше життя відносно недавно. Дізнавшись про нові можливості, ви могли «необдумано» завести профіль відразу в декількох з них, а остаточно зупинивши вибір – тепер намагаєтеся видалити свої сторінки з не сподобалися сайтів.

Адміністрація Ok.ru завбачливо ввела спеціальний функціонал, що дозволяє користувачам видалити сторінку назавжди.

Важливо розуміти, що разом з вашою сторінкою будуть видалені всі дані, включаючи листування, збережені фото і відео матеріали. Відновити їх в повному обсязі ви вже не зможете. видалення відбувається назавжди – тимчасово видалити акаунт не вийти.

Далі, ми розглянемо актуальні способи позбутися від аккаунта в різних ситуаціях, від зламаної сторінки, до добровільної відмови від послуг.

Як видалити сторінку в Одноклассниках з комп’ютера

Остаточно вирішили розірвати всі зв’язки з Однокласниками? Відмінно, давайте приступимо, але пам’ятайте – дороги назад вже не буде.

Видалення старих сторінок, як і зв’язок зі службою підтримки сайту, проводиться через функціонал «Регламент», доступний авторизованим користувачам.

1. Зайдіть на сайт Ok.ru і за допомогою свого логіна і пароля – авторизуйтесь.

Якщо доступ до аккаунту було втрачено – скористайтеся нашою інструкцією по відновленню пароля – https://hyperione.com/vosstanovit-stranicu-v-odnoklassnikax/.

2. Під меню, розташованому зліва на сторінці, знайдіть посилання на мобільну версію, допомога і т.д. Серед них є напис – «Ще». Наведіть курсор миші, у випадаючому списку виберіть «Регламент».

3. Перед вами відкриється угоду користувача, з яким ви погоджувалися при реєстрації. Прокрутіть сторінку в самий низ, знайдіть пункт «Відмовитися від послуг».

4. У новому вікні, вам буде запропоновано назвати причину видалення (вказується за бажанням) і повторно ввести свій пароль від аккаунта.

Перед видаленням, уважно перегляньте свій профіль, збережіть необхідні фото та відео, а також не забудьте інформувати друзів про свій намір.

Після натискання «фатальний» кнопки, ваш профіль перестане бути доступним для перегляду іншими учасниками соціальної мережі і протягом 90 днів буде повністю знищений.

Вивчаючи інструкції, розміщені на сторонніх сайтах, я часто помічав спосіб, пов’язаний з підстановкою до url адресою профілю, додаткового коду – «? Amp; st.layer.cmd = PopLayerDeleteUserProfile». Поспішаю вас запевнити, даний метод якщо і був робочим, то кілька років тому, в даний час він не актуальний.

Процес видалення на мобільних телефонах

Видалення облікового запису в Ок.ру з мобільного телефону, ускладнене тим, що багато користувачів, здійснюють доступ до сайту, через офіційний додаток від соціальної мережі. Якщо ви відкриєте «Регламент» в даному додатку, то не знайдете пункту «Відмовитися від послуг».

Як бути? Крім додатки, є мобільна версія сайту з урізаним кількістю графіки та скриптів – це зменшує обсяг споживаного трафіку і швидкість завантаження. Зайти на мобільну версію, можна через будь-який встановлений браузер на вашому телефоні. Як парадоксально б не звучало – в мобільній версії, теж немає можливості стерти профіль, але з неї можна потрапити на «Повну версію» і нарешті, здійснити задумане.

1. Зайдіть в Однокласники зі смартфона і авторизуйтесь. У мене відразу відкрилася версія для телефонів – m.ok.ru.

2. У меню, відшукайте посилання на повну версію і перейдіть на неї.

3. Потрапивши на повну версію сайту, ви можете видалити Однокласники, повторивши дії, описані для персональних комп’ютерів.

Аккаунт заблокований або загублений доступ до нього

У складних ситуаціях, коли ваш аккаунт був заблокований адміністрацією за порушення або просто зламаний і відновити доступ ніяк не виходить, є така ж можливість його видалити. Процес цей займе більше часу і зажадає доказів вашої причетності до аккаунту – від старих логіна і пароля, до фотографій.

1. Відкрийте головну Ok.ru, в правому верхньому куті знайдіть розділ «Допомога».

2. Перейдіть на «Регламент», доступний в кінці сторінки.

3. Під текстом знаходиться посилання «Звернутися до служби підтримки».

4. Виберіть тему повідомлення «Видалення профілю» і натисніть «У мене інше питання». По черзі введіть необхідну інформацію, в розділі «Текст повідомлення» докладно опишіть ситуацію.

Важливо вказати діючий e-mail, на нього прийде рішення або можливо, додаткові питання і інструкції.

На обробку повідомлень, йде близько двох тижнів – запасіться терпінням і чекайте відповіді.

Як відновити вилучену станицю

В Одноклассниках, хоч і існує можливість видалити акаунт відразу, але щоб уникнути помилок всі дані повністю стираються тільки через 90 днів – це час необхідно користувачеві, щоб «одуматися». Відповідно, відновлення сторінки можливо при дотриманні умов:

  • З моменту видалення пройшло не більше 90 днів;
  • Ви пам’ятаєте логін і пароль до профілю.

Все дотримано? Починаємо відновлення.

1. Перейдіть в «Регламент» соціальної мережі і натисніть «Звернутися до служби підтримки». У темі звернення, вкажіть «Видалення профілю», вам буде запропоновано перейти по посиланню.

2. Після переходу, ви потрапите на стандартну сторінку реєстрації, де вкажете дані для авторизації.

Якщо все пройде успішно – ви потрапите на свою стару сторінку, якщо ні – не соромтеся, напишіть листа в саппорт для вирішення проблеми.

У статті, я привів вичерпну інформацію про способи видалення сторінок в Одноклассниках. Перед тим, як приступити – не забудьте віддячити мене, поставивши «Палець вгору».

Ссылка на основную публикацию