Як видалити search protect з комп’ютера?

В цей статті буде докладно описано, як видалити search protect з комп’ютера повністю. Буде описаний метод з видалення вручну, а так само напівавтоматичному режимі (руками теж доведеться працювати). Search potect – це небажана і навіть шкідлива програма, яка встановлюється на ваш комп’ютер спільно з будь-якої програми. В основному, коли ви завантажуєте і встановлюєте з таких типів сайтів як виразника і торрент. Я не кажу, що звідти не треба завантажувати, просто будьте уважні при установці, завжди дивіться, з чим ви погоджуєтеся.

Наслідки установки search protect:

В основному це змінюють його домашню сторінку вашого браузера, підміна результату пошуку і поява реклами на будь-яких сайтах.

Як видалити search protect на виндовс 7?

Насправді від вашої операційної системи в даному випадку не так багато значить. Але так як користувачі більше шукають інформацію з видалення даного небажаного софта саме в виндовс 7, то будуть описані кроки з видалення саме в даній операційній системі і нижче описана інформація також підійде і для виндовс xp / 8/10.

Дії з видалення я буду робити на прикладі Conduit Search Protect. Існують і інші варіації даного софта, але видалення, як правило, у всіх однакове. Слід проводити видалення по кроках, якщо не спрацював перший спосіб, то спробувати інший.

  1. Для початку зайдіть в розділ Program Files або Program Files (x86). Спробуйте там знайти папку XTab і всередині нього запустити файл uninstall.exe. Слід врахувати, що не завжди цей спосіб допомагає вирішити проблему.

Слід запустити програму Search Protect (можна запустити використавши іконку в області повідомлень). Зайти в налаштування і встановити в пункті «New Tab» значення «Browser default». Прибрати позначку «Enhance my search experience» і встановити пошук за замовчуванням. Збережіть налаштування.

Продовжуємо видалення в панелі управління. Було б краще, якщо ви скористалися утилітою IObit uninstaller, він допомагає зробити глибоке видалення з можливістю чищення решти значень з реєстру.

При видаленні питатиме, які параметри залишити. Виберіть скидання домашньої сторінки і налаштувань всіх браузерів. Якщо побачите в списку встановлених програм toolbar, який ви самі не встановлювали, то видаліть і його.

  1. Є безкоштовні і умовно безкоштовні засоби для очищення шкідливих програм.
  • Malwarebytes Antimalware
  • Hitman Pro
  • Avast

Інформацію за даними засобів очищення ви можете спокійно знайти в мережі.

Рекомендую вам створити нові ярлики для ваших браузерів.

Є безкоштовний софт FixerBro. Про дану утиліту я написав окрему статтю «Як відновити ярлики браузерів програмою?».

Можна і ручним способом. Старі спочатку все видалити. Потім зайти на папку з брузером, знайти там головний файл, натиснути правою кнопкою і вибрати пункт «Відправити» -> “На робочий стіл”. Зробити так для всіх ваших встановлених браузерів.

Що робити, якщо вище описані методи не допомогли?

  1. Заходимо в «диспетчер задач» і вивчаємо процеси, якщо бачимо сумнівний процес виду hpui.exe, cltmng.exe, то натискаємо на нього правою кнопкою миші і вибираємо «відкрити місце зберігання файлу». Не закриваючи папку, повертаємося в диспетчер задач і намагаємося завершити процес. Якщо процес закрився, то повертаєтеся до папки з процесом і чистимо там все, що бачите. Якщо ж при спробі завершити процес видало помилку, то треба запустити комп’ютер у безпечному режимі, попередньо запам’ятавши розташування файлів. Після провести заміну ярликів, як зазначено трохи вище.
  2. Дивіться плагіни і розширення вашого браузера і все сумнівні видаліть.
  3. Перевірте файл host. Порівняйте з оригінальним файлом.
  4. Зробіть скидання налаштувань вашого браузера.

Якщо у вас не спрацював жоден із способів, то отведте в коментарях. Або, якщо вам не зрозуміло якийсь із пунктів, то інформацію в мережі можна легко знайти, та й на моєму сайті про ці прості речі написано.
Невелике відео за первісним видалення.

Ссылка на основную публикацию