Як видалити резервну копію iPhone з iTunes з комп’ютера

Всі резервні копії, зроблені через iTunes зберігаються в пам’яті комп’ютера. Якщо ви хочете знайти їх і скопіювати на знімний носій (або в хмару), то необхідно знати, куди вони зберігаються. Тому далі ми розповімо, як видалити резервну копію iPhone з iTunes з комп’ютера і де її шукати.

Де зберігається резервна копія iPhone на комп’ютері

За замовчуванням всі бекапи даних зберігаються в строго певній папці на комп’ютері. Їх місце розташування відрізняється в залежності від версії операційної системи. Так як iTunes можна встановити тільки на комп’ютери з Windows або OS X, то для доступу до резервної копії виконайте наступні дії:

 1. На PC Windows. Бекап можна знайти в каталозі за наступною адресою \ User \ Імя_текущего_пользователя \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \. Швидко відкрити потрібну директорію можна через утиліту «Виконати». Для цього введіть у порожній рядку команду «AppData» і натисніть «Ок». Після цього перейдіть до кінцевої папки.
 2. На Mac. Відкрийте меню «Пошук» та скопіюйте в порожній рядок наступний текст (без лапок): «~ / Library / Application Support / MobileSync / Backup /» і натисніть клавішу «Введення». Після цього відобразиться список доступних копій.

На пристроях з Mac OX бекап можна знайти і через саму програму. Для цього запустіть iTunes і перейдіть в меню «Налаштування». На вкладці «Пристрої» відобразяться доступні резервні копії. Утримуючи клавішу «Ctrl» клікніть по потрібної і в списку, виберіть «Показати в програмі Finder». Далі копію можна видалити.

Як відкрити резервну копію iPhone на комп’ютері

Дані резервних копій автоматично шифруються, тому подивитися їх неможливо. Навіть, якщо мова йде про текстових або медійних форматах, за замовчуванням доступних для читання. Отримати доступ до файлів бекапа можна тільки з використанням спеціального софту. Розглянемо найпопулярніші програми:

 • iTools
 • iBackup Viewer
 • UltData
 • Picturesque

Намагатися витягти з резервної копії будь-які дані, редагувати кінцевий файл або переносити його в інше місце, не рекомендується. В іншому випадку, копія може стати непридатною для запису на пристрій і не буде доступний широкому в iTunes.

Як видалити резервну копію iPhone з iCloud

Якщо ви хочете звільнити місце в хмарному сховищі, то можете скасувати автоматичні створення резервної копії через настройки айфона, а потім виконайте наступні дії:

 1. Переконайтеся, що смартфон підключений до мережі Інтернет.
 2. На iPhone або іншому iOS пристрій, завітайте в меню «Налаштування».
 3. Клацніть по імені облікового запису Apple і ти тут розділ «iCloud».
 4. Виберіть «Управління сховищем», щоб отримати доступ до списку доступних резервних копій.
 5. Натисніть на копію тієї, яку плануєте видалити і в списку виберіть відповідний пункт.

Видаляйте тільки непотрібні копії. Аналогічні дії можна зробити і через браузер комп’ютера. Для цього буде потрібно авторизуватися в айклауд за допомогою Apple ID і пароля. Врахуйте, що після цього відновити віддалений матеріал не вийде.

Повідомлення про те, що не вдається видалити резервну копію з iCloud з’являється в тому випадку, якщо ви не відключили на мобільному пристрої автоматичної синхронізації даних. Тому спробуйте скасувати її і тільки потім намагатися стерти бекап з хмари.

Якщо забув пароль від резервної копії iPhone в iTunes

Для захисту інформації користувачів iTunes автоматично шифрує бекапи. Тому для відновлення даних і установки копії на інший пристрій, потрібно вказати пароль. Якщо з якихось причин ви не можете його згадати, то спробуйте виконати описані нижче дії:

 1. Переконайтеся, що правильно вводите пароль. Спробуйте написати його в іншому місця, а потім скопіювати в порожнє поле для ключа шифрування.
 2. Запустіть iTunes, підключіть до комп’ютера смартфон і завантажте резервну копію. У вікні, натисніть на кнопку «Change Password», щоб скинути поточний пароль.
 3. Використовуйте спеціальний софт для відновлення даних. Наприклад, програму iPhone Backup Unlocker Key. Детальну інструкцію з її використання можна знайти на офіційному сайті.

Перед тим, як скидати поточний пароль, спробуйте згадати його або спробуйте підібрати. Тільки в крайньому випадку переходите до використання сторонніх програм, тому що він не гарантує стовідсотковий результат і цілісність даних копії після скидання.

Ссылка на основную публикацию