Як Видалити Програму з Комп’ютера (Soft Organizer 7.5)

Soft Organizer російська версія з офіційного сайту

Добрий день друзі. Я вже кілька разів в своїх статтях згадував про правильне видалення програм. Сьогодні мова піде про використання ще одного софта Soft Organizer, який створений Російською компанією.

Soft Organizer – призначений для повної деінсталяції зайвих програм, які ви встановили на своєму ПК. Також, дана програма видаляє залишки інших програм з дисків комп’ютера і реєстру.

Як я вже згадував, коли ви встановлюєте програму, вона в різні частини комп’ютера встановлює свої компоненти. У тому числі і в реєстр. Так ось, при видаленні програми звичайним шляхом, я маю на увазі через панель управління Windows, від даних програм залишається багато різних слідів. Чи не віддалених частин файлів.

Найнеприємніше, що дані сліди, або не видалені сміття, залишається на системному диску С, який, щоб комп’ютер працював злагоджено і швидко, має бути відносно чистим. Як в прямому, так і в переносному сенсі.

У прямому сенсі потрібно очищати ПК від пилу. У переносному, потрібно чистити реєстр комп’ютера. У програми виробника Soft Organizer є продукт, який чистить реєстр комп’ютера, навіть краще, ніж CCleaner. Хоча зазначу, саме реєстр. Системні диски CCleaner чистить краще.

Це моя думка. У вас може бути інша. Хоча, програм для очищення реєстру і дисків багато, наприклад, «Прискорювач комп’ютера», відмінна Російська програма. Так ось, до чого я це веду?

Краще не доводити до того, щоб реєстр і диски чистити від залишків видалених програм, а проводити видалення правильно, щоб даного мотлоху в реєстрі і дисків після видалення програм просто не залишалося. Для цього і існує Soft Organizer і подібні йому софти.

Soft Organizer може, крім видалення непотрібних програм, проводити моніторинг установок програм, видаляти сліди до цього встановлене програмне забезпечення, повіряти нові версії різних програм

Soft Organizer робота з програмою

Завантажити Soft Organizer з офіційного ресурсу. Для цього, натискаємо праворуч на червону кнопку вибрати версію.

Потім, на наступній сторінці нам буде запропоновано 4 версії даного софта. Вибираємо вподобану і в правій колонці натискаємо «Завантажити».

Далі, нам залишається встановити софт. Після установки, у нас відкриється вікно, де видно всі встановлені у нас програми. Вікно софта для видалення розділене на нові програми і старі. Під новими маються на увазі програми, які встановлені не менше семи днів тому. У мене таких немає.

Як видно з скріншоту, у мене, крім самої програми Organizer, всі інші програми старі (тобто встановлені давно). Також, дана програма має зручний і зрозумілий російській людині дизайн.

У правій колонці розташовуються встановлені програми. У лівій, різні функції, на зразок «установки програми», «пошук слідів вже видалених програм». На мій погляд цікава команда «програми, які часто видаляють».

Я не розумію, навіщо програму часто встановлювати і видаляти? Якщо вона вам необхідна, не варто її турбувати. Тоді навіщо ця функція? Але продовжимо. Функція настройки команди.

Встановимо програму з відстеженням

У даній програмі є цікава функція: – можна встановити будь-який софт і відстежувати його в подальшому. Soft Organizer стежить за ОС до установки софта на ПК. Потім, стежить за встановленням цього софта. Після установки відстеження триває.

Для установки з відстеженням кликнемо по ссилочку в верхній частині програми «Встановити програму з відстеженням». Всі програми, які ви тепер будете встановлювати на комп’ютер, будуть як би клієнтами Soft Organizer. Вона за ними стежитиме, щоб в майбутньому без проблем видалити.

Отже, виберемо програму, яку ми збираємося встановити. У нас з’являється віконце, тиснемо «Вперед»:

Потім програма починає готуватися до відстеження:

У новому віконці, виберемо програму, яку бажаємо встановити з подальшим видаленням. Установка програми проходить за звичайним планом. Я вирішив встановити софт Advego Plagiatus. У нас знову з’являється вікно завершення відстеження.

Потім, відбувається установка софта. Натискаємо “Готово”.

Далі, встановивши софт, необхідно його запустити, а потім закрити.

Як видалити програму з комп’ютера

Ми бачимо, що Soft Organizer дає можливість дізнатися, з якого сайту дана програма, які залишила сліди на дисках (у мене їх 53), в реєстрі 168. Також, можна відстежити установку даної програми. Далі, відбувається все елементарно, просто кликнемо по кнопочки «Видалити програму» поруч з написом Advego Plagiatus.

Крім іншого, що цікаво, Organizer дозволяє нам видаляти кілька софтів, на відміну від більшості подібних програм. Для цього, їх досить виділити і натиснути видалити. Але я все ж раджу для більш точного видалення видаляти по одній програмі. Якщо ж вам хочеться видаляти відразу кілька, то можна спробувати видалити невеликі програми.

Далі, починається аналіз видалення програми.

Після аналізу, ми потрапляємо в віконце, де нам повідомляють.

Тиснемо знайти. Проводиться пошук слідів видалення.

Далі, нам повідомляють, що знайдено 218 слідів. Тиснемо видалити.

Потім проходить видалення слідів програми. Програма Advego Plagiatus повністю вилучена.

При бажанні, можна подивитися зміни, внесені в систему.

Як видалити залишки раніше встановлених програм

Soft Organizer примітна тим, що видаляє не тільки саму програму з усіма її слідами, але і може прибирати за іншими. Я маю на увазі, що даний софт може прибирати сліди некоректно віддалених раніше програм іншим софтом або системою.

Для цього, потрібно натиснути на «Сліди вже видалених програм» в лівій колонці. Як бачите, на моєму комп’ютері подібних слідів немає, тому що я видаляю непотрібний софт тільки через спеціальні програми і не користуюся видаленням через панель управління.

У вас же результат може бути іншим. Але, я думаю, що ви подібні сліди без проблем видаліть. Якщо такі сліди будуть, ви побачите перелік файлів слідів і галочки поруч і ними. Вам потрібно лише натиснути «Видалити сліди».

Як скасувати зміни внесені Soft Organizer

Чим ще примітний Organizer, так це тим, що зміни, які він створив, є можливість скасувати. Для цього, потрібно натиснути на напис «Центр скасування змін», що знаходиться в правому кутку внизу.

Натиснемо на неї, і побачимо зміни, які ми зробили, використовуючи даний софт.

Як ми бачимо з скріншоту, це не сама програма Advego Plagiatus, яка була видалена з комп’ютера, а сліди від неї в реєстрі комп’ютера. Я думаю, відновлювати їх немає особливого сенсу.

Оновлення програм із застосуванням Soft Organizer

Також, є ще цікава функція, яка знаходиться в лівій колонці – це «Оновлення програм». Тиснемо на неї, і програма починає шукати оновлення встановлених програм. Як видно з мого скриншота, у мене їх 5. Для поновлення програми нат
иснемо на ту, яку ви бажаєте оновити, наприклад, NotePad ++, вона виділиться, і далі, натискаємо «Завантажити оновлення».

Вас перенесе на сайт програми, яку ви зібралися оновлювати, і ви зможете дізнатися всі дані про нову версію, після чого, оновити програму.

Я думаю, Soft Organizer остання російська версія дійсно гідна побут на вашому комп’ютері, тому що їй легко користуватися і у неї багато корисних функцій. Єдино, що мені не сподобалося, так це те, що вона платна, і про це мало сказано. У неї демо термін 2 тижні.

У демо версії працюють всі функції, що дозволяє реально оцінити її працездатність. Та й час два тижні сприяє цьому. Варто програма 600 руб. Що набагато нижче подібних англомовних версій, ціна яких йде від декількох десятків $.

Ссылка на основную публикацию