Як видалити програму uTorrent з комп’ютера: інструкція

Видалення програм обов’язкове вміння для будь-якого користувача ПК. Деінсталювати клієнт uTorrent може знадобитися з багатьох причин, наприклад, він став функціонувати належним чином, вийшла нова версія і т.д. На щастя, процес видалення торрент-клієнта практично нічим не відрізняється від деінсталяції звичайних програм на комп’ютері.

Як видалити uTorrent з комп’ютера

Всього ви можете скористатися двома основними способами видалення будь-яких програм на Windows:

 • Вбудований функціонал операційної системи;
 • Сторонні програми, покликані вирішити це завдання.

У кожного з цих варіантів є свої переваги і недоліки. Нижче розглянемо кожен з них детальніше.

Варіант 1: Засоби системи

Якщо ви вирішите скористатися цим варіантом, то вам не доведеться нічого завантажувати і встановлювати на комп’ютер додатково. Деякі користувачі «лають» вбудовані в Windows інструменти для видалення програм, так як вважають, що той не видаляє програму до кінця, залишаючи записи про неї в реєстрі і деякі файли на жорсткому диску. На жаль, це правда – деяка інформація про програми залишиться. Однак, якщо ви видаляєте її для того, щоб в подальшому перевстановити, то нічого критичного в цьому немає.

Перед початком процедури видалення вам потрібно завершити роботу програми uTorrent. Додатково там рекомендується видалити всі файли і / або роздаються елементи, які знаходяться в головному вікні програми:

 1. Натисніть по потрібному елементу правою кнопкою миші і виберіть з контекстного меню пункт «Видалити».
 2. Підтвердіть видалення.
 3. Навіть якщо у вас не відкрито в даний момент програма uTorrent, то вона може працювати у фоновому режимі. Запустіть «Диспетчер завдань» за допомогою комбінації клавіш Ctrl + Shift + Esc.
 4. Відкрийте в ньому вкладку «Процеси».
 5. Там зверніть увагу на процес «uTorrent.exe» (або схожу назву). Виділіть її кліком миші і натисніть на кнопку «Завершити процес», що розташована в лівому нижньому кутку.
 6. Підтвердіть завершення.

Тепер можна приступати безпосередньо до видалення uTorrent:

 1. Відкрийте «Панелі управління» будь-яким зручним для вас способом. У нашому випадку натиснемо на іконку лупи, що розташована в «Панелі задач» і впишемо в пошуковий рядок назва шуканого елемента. Цей варіант відкриття «Панелі управління» більше актуальний для Windows 10.
 2. Далі в інтерфейсі «Панелі управління» встановіть навпроти «Перегляд» параметр «Великі значки» або «Дрібні значки», якщо у вас там стоїть інший параметр. Після цього інтерфейс вікна повинен придбати схожий вид, як на скріншоті нижче.
 3. Знайдіть там елемент “Програми та засоби».
 4. У списку програм вам потрібно знайти і виділити «uTorrent» c допомогою кліка по ньому лівою кнопкою миші.
 5. Тепер у верхньому меню натисніть на пункт «Видалити».
 6. Відкриється віконце, де вам потрібно буде підтвердити видалення програми. Тут потрібно буде дати своє підтвердження. Також ви можете поставити галочку напроти пункту «Видалити мої налаштування», якщо хочете, щоб всі дані про uTorrent були видалені з вашого комп’ютера.
 7. Чекайте завершення процедури.

Варіант 2: Видалення сторонніми програмами

Деякі користувачі вважають за краще користуватися програмами від сторонніх розробників, так як вважають, що з їх допомогою можна повністю видалити програму і всю інформацію про неї на комп’ютері.

У цьому варіанті розглянемо процедуру видалення за допомогою двох популярних програм – Uninstall Tool і Revo Uninstaller. Якщо ви використовуєте інше програмне забезпечення, то інструкції, наведені нижче, вам можуть не підійти.

Інструкція для Uninstall Tool:

 1. Відкрийте програму і виберіть в списку встановлених на комп’ютері програм uTorrent. Щоб швидше знайти потрібний елемент, ви можете скористатися пошуковим рядком, що розташована в лівій частині інтерфейсу вікна.
 2. Після того, як ви виділили потрібний елемент, натисніть в лівому меню на варіант «Деінсталяція».
 3. Після цього відкриється стандартний деинсталлятор uTorrent’а. Відзначте галочкою пункт про налаштування (на свій розсуд) і підтвердіть видалення.
 4. Чекайте закінчення процедури видалення програми. Після цього Uninstall Tool запропонує вам провести сканування комп’ютера на наявність на ньому залишкових файлів і записів в реєстрі від uTorrent. Якщо хочете провести сканування, то натисніть на кнопку «Ок».
 5. Чекайте завершення процесу ск
  анування. Після нього вам покажуть всі знайдені залишкові файли і записи. Виділіть їх галочками і натисніть на кнопку «Видалити».

Читайте також: Як видалити Яндекс браузер повністю з комп’ютера і з Android Програми для видалення програм і їх слідів Як видалити програми та ігри в Windows 7: покрокова інструкція Іннструкція, як видалити Norton Security на Windows (Віндовс) 10

Інструкція для Revo Uninstaller:

 1. Виконайте запуск програми. На головній сторінці буде представлений список встановленого на комп’ютері програмного забезпечення. Виберіть серед них uTorrent.
 2. У верхньому меню програми знайдіть пункт «Видалити». Варто відзначити, що тут є кілька варіантів видалення – «Примусова деінсталяція» і ще «Швидке видалення». Так як uTorrent зазвичай без проблем деінсталюється з комп’ютера, то ви можете вибрати останній пункт, але все ж рекомендується вибирати просто «Видалити».
 3. Revo Uninstaller проведе первинне сканування і підготовку до видалення програми. Процес займе не більш пари секунд.
 4. Далі відкриється вікно видалення uTorrent. Тут потрібно підтвердити деінсталяцію програми.
 5. Потім в Revo Uninstaller виберіть режим сканування системи на наявність залишкових файлів uTorrent’а. Усього доступно кілька режимів:
  • «Безпечний». Включає в себе сканування реєстру і жорсткого диска. Видаляються тільки ті елементи, які можна деінсталювати без ризику отримати проблеми з системою. Це найшвидший режим сканування;
  • «Помірний». Більш докладний сканування системи і жорсткого диска на предмет залишкових файлів;
  • «Високий рівень». Проводить поглиблену перевірку, яка вимагає більше часу, ніж в попередніх випадках.

 6. Для повного видалення uTorrent з комп’ютера вам цілком підійде «Помірний» режим сканування. Виберіть його і запустіть процес, скориставшись однойменної кнопкою.
 7. По завершенню сканування програма покаже вам файли, які залишилися на жорсткому диску. Виділіть їх все, скориставшись однойменною пунктом у верхній частині вікна. Натисніть кнопку «Видалити», щоб позбутися від них.
 8. Тепер буде проведено сканування реєстру комп’ютера. За замовчуванням там вже відзначені всі знайдені пункти. Видаліть їх, скориставшись однойменної кнопкою.
 9. Програма запропонує виконати перезавантаження комп’ютера, щоб зміни вступили в силу. Ви можете відмовитися і перезавантажити комп’ютер пізніше.

Варто відзначити, що Revo Uninstaller – це не безкоштовне рішення. Ви можете користуватися нею в демонстраційному режимі обмежена кількість часу. Однак вона одна з найбільш функціональних серед своїх аналогів. Ви можете також використовувати іншу програму для видалення, правда, в такому випадку описані дії можуть відрізнятися від тих, які потрібно буде виконати вам.

Як бачите, програма uTorrent без проблем видаляється, на відміну від деяких інших додатків. З описаними дії зможе впоратися навіть людина, яка з комп’ютером на «ви».

Ссылка на основную публикацию