Як видалити програму, яка не видаляється на iPhone?

Розглядаються найпопулярніші способи видалення додатків в середовищі операційної системи iOS. Як деактивувати обмеження на видалення зайвої інформації з айфона? Що позначають сірі іконки, і чому їх знесення неможливий? Всі відповіді – в даному матеріалі.

Незважаючи на величезні зусилля з боку інженерів і тестувальників компанії Apple щодо поліпшення власних розробок, користувачі «яблучних» гаджетів вельми часто стикаються з питанням: як видалити програму, яка не видаляється на iPhone? Значок ПО – сірий, він не реагує на спроби запуску, не хоче оновлюватися, і, відповідно, всіляко відмовляється віддалятися? Потрібно не сховати додаток (приховати), а назавжди розпрощатися з ним? Придивіться, купа непотрібних утиліт напевно є і на Вашому девайсі.

Кілька дієвих способів

Для початку спробуйте здійснити перезавантаження свого пристрою, трохи звільнити його пам’ять, прибравши на айфоне непотрібний контент або інше програмне забезпечення, яке піддається повного стирання. Далі зайдіть в AppStore, відшукайте за назвою не видаляти програму, запустіть її повторну установку. У 90% випадків, це допомагає зрушити справу з мертвої точки і вирішити складне завдання.

Шукаєте відповідь на питання: «як видалити встановлені додатки?» Видалення стандартних або системних iOS додатків за замовчуванням неможливо. А які ж тоді додатки можна прибрати? Ті, які встановлюються користувачем самостійно (завантажені з AppStore, хмари, Однокласників або звідкись ще). Зробити це можна відразу декількома способами, про що – далі.

Спосіб No1 – з робочого столу

Затисніть на пару секунд необхідний ярлик (наприклад, якщо потрібно видалити «В контакті» або додаток сбербанк онлайн), поки ікони не почнуть трястися. Натисніть хрестик, підтвердіть видалення. Такий варіант передбачає не тільки стирання ігр та ПО з робочого столу, а й дозволяє позбавлятися від програм з папок. Якщо у Вас стара прошивка, можливо, на екрані з’явиться запит оцінки видаляється за 5-бальною шкалою. Якщо є бажання, можете відповісти на запит, зробивши приємне розробникам.

Спосіб No2 – в настройках

Даний варіант застосуємо, якщо у Вас стоїть прошивка iOS 5, 6, або ж пізніша. Зайдіть в «Налаштування», далі – в «Основні», потім відвідайте вкладку статистики, де буде відображений список встановлених утиліт. Зручно, що показується вага кожної з них – можна знести самі «громіздкі», швидко звільнивши внутрішню пам’ять пристрою.

Можливо, буде потрібно натиснути «Показати всі програми», якщо в початковому списку не виявиться потрібною. Після подвійного натискання «Видалити програму» результату так і немає? Переходимо до третього відповіді на питання: «як видалити не видаляти утиліти повністю і безповоротно?».

Спосіб No3 – в iTunes

Використовуйте офіційний iTunes, скачуваний на комп’ютер. Обов’язково завантажуйте з офіційного сайту, інакше можете нарватися на вірус, який поширюється під виглядом корисної функції.

Підключіть свій мобільний пристрій до комп’ютера за допомогою кабелю USB, і як тільки програма буде запущена, в лівій сайд-панелі (викликається поєднанням клавіш Ctrl + S) відшукайте іконку знайденого айфона. Далі заходимо у вкладку програм (розташовується вгорі), перегортаємо раб. столи, знаходимо непотрібне ПО, яке не видаляється першими двома методами (наприклад, якщо потрібно позбутися від сбербанк онлайн).

Наведіть курсор на нього і дійте, як в першому методі – натисніть на хрестик. Випадково натиснули на нього, і треба повернути назад, як було? У айтюнс легко відновить первинний стан за допомогою кнопки «Повернути».

Натисніть кнопку застосування, щоб після синхронізації остаточно позбутися від непотрібних утиліт. Через п’ять-десять хвилин, синхронізацію буде закінчена, процес видалення буде повністю завершено.

Обмеження операційної системи

Втім, жоден з наведених вище методів не буде робочим, якщо у Вашій ОС активізовано обмеження на знесення ПО з iPhone. Кілька ознак того, що воно діє:

  1. При спробі повного стирання першим методом ярлички рухаються, але хрестики не з’являються.
  2. Намагаючись стерти все непотрібне другим методом, Ви не помічаєте кнопку видалення.
  3. За рахунок iTunes не вдається видалити з локальної пам’яті смартфона необхідне ПЗ.

Чи помічаєте щось схоже? Як видалити не видаляти ПО, позбувшись від обмеження? Вимкніть його в налаштуваннях. Відвідайте меню «Основні», далі – «Обмеження». Після введення пароля включите тумблер для видалення ПО. Намагайтеся ще раз повторити минулі спроби.

Знесення «очікують» або «зависли»

З’явилися сірі іконки? Як прибрати їх? Найчастіше це властиво для оновлюваних елементів. Здається, ситуація цілком собі стандартна. Але іноді таких програм досить багато, і в «сірому» стані вони знаходяться занадто довго. Оновлень не стартує, ніякі прийоми для видалення даного ПЗ не працюють? Рішення є.

Допоможе перезавантаження пристрою

Найлегший і популярний метод виправлення зазначеної проблеми – перезавантаження девайса. Є висока ймовірність, що після цього Ви вже не побачите написи про очікування, і завантаження програми успішно завершиться. У чому ж була проблема? Можливо, з боку користувача здійснювалася спроба завантаження великих обсягів даних через мобільну мережу, а Apple не дозволяє зробити це, в зв’язку з чим додатки починають зависати.

перезапускаємо скачування

Завантаження можна відновити, поставивши його на паузу і почавши наново завантаження програми. Для цього варто перейти в App Store, знайти необхідне програмне забезпечення, натиснути кнопку установки. Після того як очікує утиліта скочується, можна успішно видалити її одним з передбачених розробником способів. Які програми таким чином можна видалити? Будь-які, крім системних.

Пере заходимо в акаунт

Крім того, Вам напевно вдасться стерти зависло ПО за допомогою входу / виходу зі свого аккаунта Apple ID. Універсальність цієї дії не викликає сумнівів – таким методом можна усунути навіть помилки серверів Apple ID! Тому сміливо пробуємо вийти і увійти, використовуючи пароль, вказаний при реєстрації.

висновок

У статті докладно розписали як позбавлятися від обридлих або завислих додатків для iPhone. Привели безліч дійсно працюють рад, якийсь із них в будь-якому випадку спрацює, тому пробуємо по черзі і радіємо результатами. Якщо ж у вас залишилися ще питання, дивіться відео-інструкцію, розташовану трохи нижче.

Ссылка на основную публикацию