Як видалити повідомлення в Ватсапе на айФоні: перевірений спосіб

Як видалити повідомлення в Ватсапе на айФоні, якщо ви випадково написали не в той чат, помилилися при наборі тексту або просто передумали доносити до інших людей інформацію? Раніше такої можливості не було, але в кінці 2017 року розробники месенджера почали тестувати функцію «Видалити у всіх».

Видалення повідомлення у всіх

Змоделюємо ситуацію: ви відправили повідомлення і тільки після цього зрозуміли, що помилилися чатом. Що робити? Якомога швидше виділяти послання і прати його з діалогу. Подібна функція давно працює в Telegram. WhatsApp оцінив зручність рішення і теж додав можливість видалення повідомлення у себе і у всіх. Щоб стерти послання:

 1. Відкрийте діалог.
 2. Знайдіть повідомлення. Натисніть на нього і тримайте палець до появи додаткового меню.
 3. Прокрутіть меню вправо і виберіть варіант «Видалити» (Delete). 
 4. Натисніть на піктограму кошика в лівому нижньому кутку.
 5. Вкажіть режим видалення – тільки на пристрої, з якого було відправлено повідомлення, або у всіх одержувачів.

Видалити повідомлення можна з особистих і групових чатів, навіть якщо хтось встигне його прочитати. Одержувач (або одержувачі в групових чатах) побачать повідомлення про те, що повідомлення було видалено, так що приготуйтеся до пояснення того, що там було написано і чому ви це спочатку відправили, а потім стерли.

Єдине обмеження функції – видалити повідомлення у всіх можна протягом 7 хвилин після відправки. Після закінчення цього часу залишиться тільки один пункт: «Видалити у мене». На Android видалення працює аналогічним чином, так що не має значення, з якої платформи ви спілкуєтеся.

Головна вимога – на пристрої повинна бути встановлена ​​остання версія WhatsApp, так як це нова функція, яка прилітає в додаток разом з апдейтом.

Якщо ви або одержувач не використовуєте останню версію програми, функція не працюватиме. Якщо повідомлення було видалено не у всіх, ви не отримаєте повідомлення про успішне завершення операції.

Як видалити відправлене повідомлення в Ватсапе на айФоні ми розібралися, але є ще кілька питань, пов’язаних з діалогами в месенджері. Наприклад, як повністю очистити чат від повідомлень. Потрібно розуміти, що чистим він стане тільки у вас; у співрозмовника листування збережеться в повному обсязі, якщо він не видалить її самостійно.

Індивідуальний і груповий чати очищаються за однією схемою:

 1. Відкрийте екран «Чати» і проведіть вліво по діалогу, який потрібно очистити.
 2. Натисніть «Ще» і виберіть «Очистити».
 3. Виберіть режим чищення: «Видалити все» або «… все, крім обраних».

Ви можете очистити всі наявні чати одночасно, використавши спеціальну функцію в налаштуваннях месенджера.

 1. Відкрийте настройки WhatsApp.
 2. Виберіть розділ «Чати».
 3. Натисніть «Очистити все чати».
 4. Введіть номер телефону.
 5. Натисніть «Очистити все чати», щоб підтвердити наміри.

Всі повідомлення їх усіх чатів будуть видалені, але тільки на вашому телефоні. Ви можете попросити співрозмовників виконати аналогічну процедуру, але до тих пір вся переписка буде зберігатися у них на пристроях.

видалення чатів

Навіть очищені від повідомлень діалоги будуть відображатися в месенджері на екрані «Чати». Щоб прибрати їх звідти, необхідно виконати ще одну операцію – видалення чату. Для індивідуального чату робочої буде така інструкція:

 1. Відкрийте екран «Чати».
 2. Знайдіть діалог, який потрібно прибрати. Проведіть по ньому пальців справа наліво.
 3. Натисніть «Ще», виберіть «Видалити чат» і підтвердіть рішення.

Можна використовувати інший порядок дій: відкрийте екран «Чати», натисніть «Змінити» в лівому верхньому кутку, виберіть чат і тапніте «Видалити».

Щоб позбутися від групового чату, спочатку доведеться з нього вийти. Для цього:

 1. На екрані «Чати» проведіть справа наліво по діалогу, який більше не потрібен.
 2. Натисніть «Ще», виберіть «Вийти з групи» і підтвердіть.
 3. Знову проведіть по чату вліво, виберіть «Видалити групу» і підтвердіть рішення.

Якщо ви хочете видалити всі чати відразу, то знайте, що це можна зробити тільки з індивідуальними діалогами. Групові чати після використання функції масового видалення залишаться на екрані, і позбутися від них можна тільки тим способом, який наведено вище. Але індивідуальних діалогів зазвичай набагато більше, так що основну роботу з очищення екрана месенджера можна виконати в п’ять дій:

 1. Відкрийте настройки WhatsApp.
 2. Виберіть розділ «Чати».
 3. Натисніть «Видалити все чати».
 4. Введіть номер телефону.
 5. Виберіть «Видалити все чати».

Індивідуальних бесід більше не буде на екрані, а з груповими діалогами ви швидко розберетеся поодинці, використавши алгоритм, запропонований вище. Можна взагалі не робити нічого окремо, а просто видалити додаток – ефект буде той же.

Ссылка на основную публикацию