Як видалити переписку в Skype

Для тих користувачів, хто хоче видалити конфіденційні дані, корпоративне листування або просто почистити клієнт Skype, ми розповімо, як це зробити на персональних комп’ютерах, смартфонах і планшетах. Наприклад ви користувалися програмою Skype не у себе вдома, а у одного або на роботі не зі свого аккаунта (не пам’ятали логін або пароль), і не хочете що б хто то прочитав її. Перед видаленням листування Ви повинні знати що вийти не тільки розмова, але і всі дані з журналу скайпу.

Видалення листування на ПК

Спочатку ми розповімо, як віддаляється листування в Skype з персонального комп’ютера (стаціонарного або ноутбука). Відкрийте Skype. Коли клієнт повністю завантажиться, переходите на вкладку з настройками (вона розташована вгорі). Тут вам потрібна панель «Інструментів».У списку параметрів на цій панелі виберіть «Налаштування». В налаштуваннях вибирайте вкладку «Безпека» і дотримуйтесь подальшої інструкції. Тепер вам необхідно «Відкрити додаткові настройки».На цій вкладці ви знайдете опцію «Очищення історії». Після натискання кнопки втечуть всі чати разом з листуванням. Якщо є впевненість в намірах, клікніть на кнопку. Перш ніж стерти історію, вас попередять про наслідки. Ознайомтеся з повідомленням у діалоговому вікні і дайте згоду на видалення листування і чатів. Щоб не видаляти кожен раз всю історію вручну, існує можливість настройки очищення в автоматичному режимі. За це відповідає опція «Зберігати історію» (вона розташована поруч з «Очищенням …»). Якщо ви бажаєте видаляти історію вручну, ігноруйте цю опцію. А якщо хочете, щоб клієнт відразу після завершення роботи видалив переписку з співрозмовниками в чатах, виберіть «Не зберігати». Ви можете налаштувати і іншу опцію – збереження листування протягом певного часу. Наприклад, кожна листування і чат видаляється після закінчення тижня. Вибравши потрібний пункт, збережіть налаштування. Ось так можна налаштувати очистку / збереження листування в клієнта Skype на персональному комп’ютері. Тепер перейдемо до налаштувань видалення чатів і листування на планшетах і смартфонах.

Видалення листування з телефонів і планшетів

Клієнт Skype встановлюється не тільки на персональних комп’ютерах, а й на мобільних пристроях. Для видалення чатів і листування на смартфоні треба виконати кілька дій. На мобільних пристроях неможливо одним махом очистити всю історію. Листування з кожним співрозмовником повинні бути видалена окремо. Запустіть клієнт Скайпу на мобільному пристрої і натисніть на абонента, листування з яким хочете видалити. Потримайте кілька секунд, до появи контекстного меню. У цьому меню ви побачите два пункти. Вам необхідно вибрати «Видалення з недавнього».Ось так втечуть листування з окремим абонентом. Для очищення клієнта повністю, необхідно видалити його дані. Перейдіть в «Налаштування» мобільного пристрою, а потім в папку з «Додатками». Знайдіть серед десятків додатків Skype.Наступний крок – «Очищення даних». Якщо ви скористайтеся цією функцією, всі дані додатки будуть видалені. І щоб потрапити в Skype, вам треба заново ввести пароль / логін. Є й інший спосіб видалення – кардинальний. І полягає він у тому, що ви можете не очищати дані, а видалити сам додаток, а потім повторно його завантажити на смартфон з магазину Google і встановити. Видалення листування в Skype на планшетах абсолютно нічим не відрізняється від дій на смартфоні. Клієнт Skype встановлюється і на мобільних пристроях Apple. Щоб очистити історію на таких смартфонах і планшетах, виконайте кілька дуже простих дій. Завантажте клієнт і дочекайтеся, коли з’являться всі абоненти. Перейдіть у вкладку «Останні» (там відображені недавні чати). Виберіть абонента, листування якого хочете видалити, і утримуйте палець до появи трьох пунктів: Тут вам будуть доступні такі опції:

  • відзначити прочитаним;
  • очистити листування;
  • скасувати.

Натисніть другу опцію.Еслі абонент, листування з яким бажаєте видалити, у списку «Вибраних» відсутній, знайдіть його в «Контактах. Відкрийте чат з цим абонентом і натисніть на непомітні точки (їх можна знайти знизу). Ви побачите кілька команд, тисніть на «Видалити листування». Підт
вердіть свої дії і натисніть «Видалити».Так видаляється історія тільки одного співрозмовника. Проробивши всі ці маніпуляції, ви переконалися, що нічого складного в очищенні історії (чату і листування) немає. А причин, що спонукали користувача до видалення інформації, може бути безліч. Наприклад, при продажу смартфона. Якщо ви не хочете скидати настройки, можна просто видалити всі свої чати. Скидання налаштувань видаляє всі, що було встановлено користувачем на мобільному пристрої, і відкочується операційну систему. Якщо ви вирішили продати або подарувати смартфон / планшет новому власнику, йому доведеться добряче повозитися, перше ніж він отримає функціональний девайс – оновлювати OS, встановлювати програмне забезпечення. А в разі, якщо смартфон на Андроїд, ще й отримати root-права при необхідності. Видаляють чати з особистим листуванням і корпоративні користувачі Skype, щоб уникнути прочухана від начальства і розкриття конфіденційних даних. Чи загрожує чимось очищення історії в Skype? Тільки тим, що відновити видалене неможливо ніякими засобами, навіть наполегливими дзвінками в тех. підтримку програми. І другий момент. Якщо ваш абонент не виконав аналогічні дії, все марно – листування збережена у нього.

Ссылка на основную публикацию