Як видалити оновлення Windows 10

Не всі оновлення можна видалити, але є опція відкоту до заводських налаштувань. Правда, в Майкрософт не обговорюється, що саме відбувається з викачаними пакетами. Ми більш ніж упевнені, що обнуляються тільки системні файли. Не більше того. Тому не намагайтеся видалити всі оновлення Windows 10. Це не завжди вдається в принципі. Деякі пакети можна приховати, але не всі. Регулярні оновлення відключаються тільки через групові політики, та й то не факт, що це працює (іноді ключі буксують, не дивлячись на те, що формально повинні робити щось).

Власне, самі поновлення зазвичай створюють точку перед установкою, і цей спосіб відкату теж годиться. Плюс в тому, що можна знести навіть ті пакети, які вважаються видаляються. Файли поновлення зазвичай викачуються заздалегідь в приховану папку на системному диску, а потім ставляться в міру можливості. Потрібно сказати, що режим не дуже гнучкий, а навіть на заході багато хто незадоволений тим, що процес перезавантаження може початися в самий невідповідний момент. Один з користувачів продукту запропонував вважати це недоліком системи і не звертати уваги. У будь-якої речі є вади – так влаштований світ.

установка оновлень

Багато хто вважає, що процес оновлення не можна заборонити. Це не так. У групових політиках є відповідний ключ. Там прямо так і говориться, що ПК не отримає нічого з сервера: всі неприємності на нашій же совісті (якщо таким судилося статися). Папка з оновленням до Windows 10 лежала в Корневиком системного томи (одна з помічених ~). Багато хто стверджує, що в точності так само ставляться і інші оновлення (але це не зовсім так):

 1. Пакети закачуються на ПК в відведену директорію.
 2. Ставляться в міру можливості.
 3. Іноді потрібне перезавантаження.

Файли складаються в папку C: \ Windows \ SoftwareDistribution \ Download і за непотрібністю поступово віддаляються.

У читачів напевно виникло питання про те, чи пов’язана якось можливість прибрати оновлення з вмістом даного розділу. За нашими даними, прямої кореляції між ці двома факторами немає. Хоча зрозуміло, що на ювілейній збірці не буде пакетів, випущених раніше серпня 2016 року. Порівняйте попередній скрін з тим, що зроблений з журналу.

В останньому випадку спостерігаються явно давніші дати. Але багато читачів вже побачили слово Видалити і хочуть знати, як можна це дія поширити на файли оновлення.

як видаляти

 1. Win + I.
 2. Перейдемо до локації Оновлення …
 3. Кликнемо посилання Журнал …
 4. Потрібна опція у нас перед очима (в самому верху вікна).

Перехід за посиланням веде на той же самий список, який вже був розкритий вище. Зверніть увагу на те, що не кожне оновлення можна видалити і, на наш погляд, не всі пакети показані в принципі. Тому що ПК перевантажується хоча б раз на тиждень, а то й частіше, список ж явно оперує з більш тривалими інтервалами. Ось приклад пакета, файли оновлення якого не можна знести.

відкласти оновлення

У Майкрософт є для нас спеціальна утиліта, що дозволяє завантажувати не кожне оновлення Windows 10 з наявних в центрі, але вибирати між ними. Засіб викладено на офіційному сайті (support.microsoft.com/ru-ru/help/3073930/how-to-temporarily-prevent-a-driver-update-from-reinstalling-in-windows-10), але знайти його нелегко. Тому прикладаємо скрін.

Клікайте не по кнопках на жовтої смузі для скачування (це скрін-приклад для браузера), а на посилання правіше значка з червоною стрілкою. ПО не вимагає установки, починайте їм користуватися прямо зараз.

Щоб приховати оновлення, вибирайте перший з двох запропонованих варіантів.

З’явиться список, де установкою відповідних галочок виробляються потрібні дії.

Ви побачите, що більша частина запропонованих варіантів відноситься до розряду драйверів. Така політика проводиться в розрахунку на те, щоб не встановити випадково негідне ПО. Це викликало час від часу збої на старих збірках (до ювілейної). І зараз ще час від часу гасне екран, або USB пристрою не включаються. Але неприємностей з кожним днем ​​все менше.

Не забувайте про виконані дії. Звикнувши прибирати пакети з плану закачувань, користувач ризикує. Перевіряйте періодично список за допомогою цієї ж утиліти (нижня опція з двох запропонованих), знімайте галочки в тих випадках, коли це необхідно. Нарешті, деякі зовсім блокують через групові політики центр, постійно завантажує з сервера все нові пачки файлів.

видалити драйвер

Набагато простіше справа з драйверами. Видаляти їх нам дали можливість не тільки через інструмент, описаний вище, але і використанням інтерфейсу Диспетчера пристроїв.

 • Натисніть Win + X і виберіть зі списку потрібну опцію.
 • У вікні відкочується драйвери на власний розсуд.
 • Всі проблеми зазвичай викликані свіжовстановленому. Дата написана в Свойствах (відкриваються правим кліком по обладнанню).
 • Тисніть кнопку Переглянути …, якщо потрібно більше інформації.

При виникненні будь-яких проблем зазвичай найсвіжіші драйвери відкочуються, а повторна установка їх забороняється за допомогою утиліти, описаної вище. В іншому випадку через короткий час дрова знову будуть на своєму місці, і проблеми продовжаться.

Чи потрібно копіювати поновлення з папки?

При частій необхідності ставити систему або оновлювати її копіювання пакетів може стати розумним рішенням. Особливо при розміщенні сховища на мережевий папці підприємства. Справа в тому, що за вимогами безпеки логічним було б фізичне поділ місцевої і зовнішньої мереж. Саме фізичне, а не програмне. Практика показує, що хакери лізуть в усі щілини. Тому так жорстко і надходять адміністратори. Отже, оновлення парку ПК видається непростим завданням, так як вихід в інтернет відсутній.

Чи буде це працювати? Біллі Гейтс з очевидних причин не схвалює автономної установки. Ми вважаємо, що замучений вірусами адмін швидко вирішить питання про те, чи стане в нагоді йому завантажене на один з ПК місиво файлів. Не забуваємо також, що періодично система чистить сховище, так що з копіюванням не потрібно тягнути: віддалений файл чи відновиш, враховуючи масу звернень ОС до вінчестера.

Ссылка на основную публикацию