Як видалити обліковий запис на Windows 10 – локальну і майкрософт аккаунт

Незалежно від того, чи використовується на персональному комп’ютері локальна обліковий запис, або вона була підключена за допомогою сервісу Майкрософт, їх можна з легкістю деінсталювати. До другого варіанту найкраще вдаватися в тих випадках, коли ви забуваєте дані від входу, а комп’ютер використовується не тільки в домашніх умовах, але і на роботі. Це дозволить своєчасно захиститися від зловмисників. Також, при необхідності, користувачі можуть активувати або приховати спеціальну обліковий запис адміністратора, завдяки якій можна виконувати будь-які маніпуляції з видаленням або додаванням. Власне, вона і буде потрібно для цих цілей.

Деінсталяція облікового запису Майкрософт на Windows 10

Найпростіший варіант позбутися облікового запису Майкрософт Windows – перетворити її в локальну. Благо, для цього використовуються вбудовані засоби операційної системи, і процедура виконується буквально в лічені хвилини. Слід підкреслити, що різні параметри, наприклад, персоналізації і оформлення не будуть синхронізуватися.

Отже, щоб перетворити обліковий запис в локальну, буде потрібно:

  1. Виконати вхід в розділ параметрів. Досить натиснути правою кнопкою миші на значку «Пуск» і вибрати відповідний розділ.
  2. В відобразиться вікні знайдіть опцію, що відповідає за роботу з вченими записами.
  3. Виберіть опцію «Електронна пошта і облікові записи».

Попередньо потрібно відзначити, що якщо у вас є якісь важливі дані, тоді краще їх перемістити на знімний накопичувач або будь-який інший носій, або повністю прибрати з каталогу. В іншому випадку ви ризикуєте залишитися без них.

У вікні ви побачите найменування власного облікового запису Майкрософт Віндовс. Знизу буде розташовуватися кнопка «Увійти замість цього з локальної обліковим записом». Виберіть цю опцію.

Операційна система зажадає від вас вказати кілька даних, це: ім’я користувача, який буде використовувати згодом створювану учетку, а також кодову комбінацію для авторизації в системі. При необхідності можете вказати підказку. Натисніть кнопку “Далі”. Комп’ютер попросить вас вийти з наявної учеткі і авторизуватися за допомогою щойно створеної.

Видалення будь-яких облікових записів

В першу чергу потрібно підкреслити, що проводити подібну процедуру видалення можна тільки за умови наявності будь-яких додаткових облікових записів. В іншому випадку ви не зможете виконати деінсталяцію. Також, виконувати подібні процедури представляється можливим виключно за наявності прав адміністратора.

Отже, в першу чергу виконайте авторизацію в системі за допомогою облікового запису адміністратора. Як і в першому випадку відкрийте параметр, який відповідає за управління встановленими учеткі.

Знайдіть у списку ліворуч розділ «Сім’я і інші користувачі». Тут будуть відзначені всі підключені акаунти, з якими можна виконувати різного роду маніпуляції. Наприклад, користувач може обмежувати можливості для інших облікових записів і, власне, видаляти або додавати їх.

Вам залишається виділити ту обліковий запис, який необхідно деінсталювати і натиснути на відповідну кнопку «Видалити».
Операційна система Windows 10 попередньо сповістить вас про те, що при спробі зробити це, буде видалена вся інформація в папці з документами обраного користувача.

Ссылка на основную публикацию