Як видалити непотрібні посилання з шаблонів WordPress?

Завантажуючи будь-який безкоштовний шаблон розміщений в безкоштовному доступі, можна натрапити на таку підлість, що встановивши новий шаблон для сайту, можна помітити велику кількість зовнішніх посилань, причому навіть деякі умільці навчилися приховувати посилання так, щоб вони були, але видно їх не було. Зараз розглянемо один приклад такого розміщення посилань і як їх прибрати.

Вперше такі посилання я помітив в шаблоні завантаженого з популярного сайту шаблонів wp-templates.ru

Видалення прихованих зовнішніх посилань з шаблонів з сайту wp-templates.ru

Ось що про ці приховані зовнішні посилання повідомляють самі власники сайту wp-templates.ru:

Так як посилання в шаблонах в даному випадку виходять приховані, їх виявити не просто, але є дуже простий метод який дозволяє виявити практично будь-які зовнішні посилання, потрібно просто відкрити перегляд вихідного коду сторінки і через підрядник переглянути весь код від початок до кінця, якщо є якась підозріла посилання, потрібно скопіювати її та перейти на неї щоб визначити її функцію. Якщо відкриття не дало належного результату, потрібно пошукати інформацію про заслання в інтернеті, напевно у людей вже зустрічалася схожа проблема.

Тепер розглянемо спосіб видалення посилань з шаблонів з сайту wp-templates.ru.

Для цього потрібно відкрити файл comments.php вашого шаблону і знайти там наступний код який необхідно видалити:

<? Php $ lib_pathdirname__FILE __ ” require_once’functions ‘$ linksGet_links $ links $ linksreturn_links $ lib_path $ links

Після цього переходимо в файл functions.php і шукаємо там такий код, можна по ключовому висловом class Get_links:

Після цього посилання повинні зникнути.

Видалення зовнішніх посилань з футера (footer.php).

Дуже часто зустрічаються зовнішні посилання в футере. Деякі посилання видаляються просто видаленням її прямо з footer.php, а інші кодуються умовами або функціями. Іншими словами якщо видалити частину коду відповідає за виведення посилань, то створюється умова яке руйнує весь шаблон, і сайт перестає відкриватися. Ось такий приклад і розглянемо. Ось як це виглядало у мене:

Щоб видалити посилання такого типу, потрібно виконати послідовну послідовність дій, інакше шаблон впаде.

Ссылка на основную публикацию