Як видалити Mystartsearch | Інструкція по кроках

Програма «пошуковик» – Mystartsearch вже встигла «дістати» багатьох користувачів, при чому більшість з них самі не зрозуміли, як вона змогла потрапити до них на комп’ютер. Особливістю даного «недобитого» ПО є інтеграція в усі ваші браузери, велика кількість сміття і крадіжка даних. Навіщо це потрібно китайцям? Шут його знає. Розглянемо, як видалити Mystartsearch з комп’ютера під керуванням ОС сімейства Windows.

Як можна заразити комп’ютер програмою Mystartsearch?

Заразити ПК програмою Mystartsearch, яка є псевдо-пошукачем, не так важко, досить завантажити з підозрілих сайтів додатки і встановити їх собі. Файлообмінники – головні помічники в поширенні вірусу «Mystartsearch», тому що по суті це звичайний виконуваний файл, який поставляється разом з основною програмою. Навіть такі програми, як KMP плеєр можуть принести вам в комп’ютер це «чудо», а все через те, що ви завантажуєте її ні з офіційного сайту. Раз ви вже зіткнулися з цим шкідником, потрібно від нього позбуватися. Howwindows надає для вас спосіб того, як можна видалити Mystartsearch з ПК швидко і безпечно. Крім видалення, ми розповімо, як убезпечити систему на майбутнє, щоб це повторювалося якомога рідше.

Кращий спосіб видалення Mystartsearch

  1. Видаляємо програму прямо зі стандартного засобу Windows – «Програми та засоби». У списку програм шукаємо Mystartsearch. Уважно перевіряйте список програм.
  2. Деінсталятор програми контролліруем і всі незрозумілі пункти не чіпаємо, найкраще познімати всі прапорці, якщо потрібно щось зберегти.
  3. Після видалення самого додатка з комп’ютера, необхідно розібратися зі сміттям, який після нього залишився. Для цього у всіх браузерах перевіряємо, на які сторінки посилаються «Домашня» і «Главная» сторінки. Міняємо на потрібну, якщо вона була пов’язана з Mystartsearch. Найкраще відновити за замовчуванням.
  4. З таких браузерів, як Гугл Хром, потрібно видалити доповнення та розширення, пов’язані з Mystartsearch. Також, потрібно перевірити посилання ярликів на робочому столі. Для цього потрібно виділити мишею ярлик, клікнути ПКМ по ньому, вибрати «Властивості» і подивитися, яка посилання встановлена. Якщо посилання бита – видаляйте все зайве і зберігайте.
  5. Перезапустіть комп’ютер.

Як не підхопити Mystartsearch на свій комп’ютерам

  1. Чи не відвідуйте незнайомі сайти, які пропонують скачати програми безкоштовно. Особливо, якщо вони пропонують «захистити комп’ютер», «перевірити його на віруси або оптимізувати роботу всієї системи».
  2. Кілька разів в тиждень перевіряйте свій ПК антивірусом, якщо користуєтеся Інтернетом дуже часто.
  3. Не встановлюйте додатки і розширення в браузер, якщо у них немає оцінок і відгуків, або вони приховані.

Ось так ви дізналися, як видалити Mystartsearch з комп’ютера. Це нескладно, але краще не допускати цей вірус до себе на комп’ютер.

Ссылка на основную публикацию