Як видалити McAfee з Windows 10? Про недоліки захисника.

Користувачі персональних комп’ютерів досить часто цікавляться, як видалити McAfee з Windows 10 повністю. З появою різних додатків, концепція вірусів та іншого шкідливого ПЗ стала серйозною проблемою для програмістів і простих обивателів, які використовують цифрові технології. Всілякі віруси, черв’яки і інші подібні програми навчилися руйнувати додатки і втручатися в різні процеси, порушуючи роботу операційної системи. Шкідливе ПО спеціально створюється зловмисниками для того, щоб порушувати працездатність комп’ютерів, а також знаходити електронні рахунки та іншу конфіденційну інформацію, яка може представляти цінність для сторонніх осіб.

Розробники програмного забезпечення створили ряд різних високоефективних антивірусів для запобігання кібератак зловмисників і проникнення вірусів в систему. Додаток McAfee входить в число піонерів антивірусного проектування і вважається одним з кращих в світі. Багато сучасні розробники використовують цю програму в якості зразка для створення власних проектів.

Серйозний недолік антивіруса МакАфі

На жаль, у додатки McAfee є один істотний недолік. Справа в тому, що у користувача можуть виникнути серйозні проблеми, якщо він захоче повністю прибрати цю програму. Стандартні способи в даному випадку не спрацюють, тому що програма вперто не хоче віддалятися.

Користувач не зможе повністю позбутися від програми за допомогою «Установки і видалення програм» в «Панелі управління». Чи не спрацює і метод повного видалення папки, де була встановлена ​​програма МакАфі. Через це користувач не зможе встановити будь-якої іншої антивірус, оскільки операційна система не розрахована на одночасне використання декількох захисних програм. В такому випадку можна переустановити Віндовс, але це занадто складна процедура, яка займає багато часу.

Багато користувачів, які цікавляться, як відключити антивірус McAfee, не знають про те, що розробники програми передбачили її відключення в разі виникнення такої необхідності.

Додаток The McAfee Consumer Products Removal Tool (MCPR) повністю видаляє будь-який продукт цієї фірми, встановлений в системі.

Цей інструмент являє собою простий файл з розширенням EXE, який після установки знайде будь-які програми McAfee. Потім він зможе повністю видалити їх, не залишаючи ніяк зайвих файлів і інших слідів. Головна перевага використання цього офіційного інструменту полягає в тому, що він сам може бути знищено повністю, як і будь-яка інша програма.

Як видалити цей антивірус?

Якщо ви цікавитеся, як видалити антивірус МакАфі, то вам слід звернути увагу на додаток MCPR. Це ПО, доступне для безкоштовного завантаження, яке відрізняється простотою у використанні. Щоб повністю вимкнути продукти McAfee, потрібно виконати наступні дії:

  1. Завантажити інструмент для видалення споживчих товарів МакКафе (MCPR).
  2. Двічі натиснути лівою кнопкою миші на завантаженому файлі, щоб встановити його в своїй системі. Якщо це з якихось причин не вдається, значить, потрібно натиснути на ньому правою кнопкою, після чого вибрати «Запуск від імені адміністратора». Далі необхідно слідувати інструкціям установника. Перед установкою інструменту MCPR рекомендується закрити всі програми McAfee, що працюють у фоновому режимі.
  3. Після установки MCPR прибирає всі додатки McAfee, встановлені у вашій системі.
  4. Коли всі програми будуть видалені, з’явиться повідомлення «Очищення завершена». Потрібно перезавантажити систему, щоб повністю завершити роботу з продуктами McAfee.

Програма McAfee Consumer Products Removal Tool підкаже користувачеві, як повністю видалити продукти цієї фірми зі своєї системи, щоб в подальшому встановити будь-який інший антивірус без будь-яких перешкод.

Сам додаток MCPR теж видаляється без проблем після того, як виконає поставлені перед ним завдання.

Ссылка на основную публикацию