Як видалити MailRuUpdater з автозавантаження – докладна інструкція

Ви встановлювали на ПК софт компанії Mail.ru? При інсталяції непомітно в ОС додається файл MailRuUpdater.exe. Що робити? Розглянемо, як видалити MailRuUpdater з автозавантаження.

Що це таке

MailRuUpdater – додаток, створений компанією Mail.ru. Використовується для роботи з іншим програмами цього розробника. Може бути не пов’язаний з сервісом Mail.ru. Завантажується через торрент-трекери.

Чому так відбувається

Компоненти ПО від Mail використовують в розробках цифровий підпис. Розпізнається ОС як довірена. Тому ПО запускається і встановлюється без підтвердження. Інсталюється в автоматичному режимі, встановлюється в автозавантаження. Запускається при завантаженні ОС. Працює у фоновому режимі. Користувач може про це не знати.

призначення

Шукає і викачує поновлення для встановленого софта. Працює з:

  • Агентом від Mail;
  • супутником;
  • Антивірусом Guard.

Чи потрібно видаляти

На ПК постійно працює утиліта, яка забирає ресурси ОС. Надає навантаження на ОЗУ і CPU. Непомітно запускає і встановлює оновлення. Це знижує швидкість інтернет з’єднання, знижує швидкодію оглядача. Оновлення займають місце на HDD. Тому щоб видалити це.

Як видалити MailRuUpdater з автозавантаження

Натисніть «Win + R», пропишіть команду: далі: Відкриється вікно. Натисніть «Перезавантаження», щоб активувати зміни.

Як видалити Mail.ru Updater з комп’ютера

Натисніть комбінацію клавіш: «Ctr + Shif + Esc». далі: Натисніть «Win + R» пропишіть команду: Натисніть ЛКМ по ПО, яке має відношення до Mail. Видаляємо його.

Утиліта Guard буде виводити повідомлення, що вона охороняє ПК від шкідливого софту. Погоджуйтеся на видалення компонентів.

Як видалити Mail.ru Updater Windows 10

Виробляємо видалення, використовуючи оновлені параметри ОС. Натисніть «Win + X», перейдіть: Відкрийте: далі: Для видалення використовуйте спеціалізований софт. Наприклад, програму Revo Uninstaller. Вміє деінсталювати софт, яка не пішов штатними засобами ОС. Детальніше дивимося в статті: «ПО для деінсталяції софта і їх слідів».

Як видалити програму Mail.ru Updater вручну

Видаляємо «сліди» програми з HDD. Відкрийте Провідник. Перейдіть за адресою: C: \ Users \ Ім’я користувача \ AppData \ Local \, далі:

Видаляємо в Реєстрі

Установки зберігаються в Реєстрі. Як їх прибрати? Натисніть «Win + R», далі: Виконайте такі дії: Всі значення з таким ім’ям видаліть.

Пошук знайде кілька значень. Після видалення першої папки повторіть пошук.

утиліта AdwCleaner

Додаток автоматично видаляє компоненти, які пов’язані з ПО від Mail. Скачайте його з офіційного сайту за адресою: http://adwcleaner.ru/. Установка не викличе складнощів навіть у початківців користувачів. Детальніше про роботу з утилітою дивіться в статті: «Огляд програми AdwCleaner».

висновок

Ми розглянули, як видалити файл MailRuUpdater.exe. Він з’являється на ПК різних версій Windows. Якщо описані дії здадуться складними, використовуйте утиліту AdwCleaner. Вона проста в роботі, не вимагає додаткових налаштувань.

Ссылка на основную публикацию