Як видалити контакт з скайпу: огляд способів блокування повідомлень від співрозмовників skype

У сучасному світі деякі люди просто не уявляють свого життя без спілкування. Але з розвитком інтернет-технологій все частіше і частіше живе спілкування замінюється. Такою популярністю програма користується не дарма. Даний сервіс має багато переваг: він зручний, надійний, недорогий, функціональний.

Досить часто до користувача стукають невідомі, яких вони спочатку додають у друзі, думаючи, що це знайомий, а потім намагаються перервати з ними зв’язок. Тому виникає питання: як видалити контакт з скайпу, щоб він більше не з’являвся в списку? Представляємо вам основні способи цієї процедури.

Видалення співрозмовників з скайпу

Найпростіший спосіб видалення друга у списку контактів – через контекстне меню

Як видалити співрозмовника в Windows? Насамперед відкривається весь список конактов, на нього потрібно клацнути лівою кнопкою комп’ютерної миші, після чого контакт подсветится блакитним кольором. Далі клацнути на нього правою кнопкою, знайти в контекстному меню пункт видалення, натиснути кнопку Enter. На екрані з’явиться повідомлення з написом підтвердження дій. Якщо співрозмовник більше не потрібен, необхідно натиснути «Видалити». Якщо є сумніви, можна дія скасувати. Щоб не підтверджувати дії постійно, досить поставити галочку «Більше не питати», тоді все буде віддалятися без запиту.

Як видалити контакт для MacOS? У цьому випадку все трохи по-іншому, хоча сенс той же. У програмі слід вибрати іконку співрозмовника, потім правою кнопкою миші клацнути на картинку. З’явиться контекстне меню, в якому вибирається «Видалити користувача».

Щоб перервати зв’язок з користувачем з мобільних гаджетів, в віконці «Люди» вибирається потрібна людина, іконка утримується пальцем, поки не з’явиться контекстне меню. Для того щоб прибрати ворога, потрібно натиснути на хрестик. Далі відкриється вікно підтвердження з написом «Видалити».

На якому б пристрої не були встановлені програма Скайп, контакт зникне назавжди. Але найцікавіше в тому, що після видалення зв’язок не припиняється. Зберігається історія листування, можна, як і раніше, спілкуватися, приймати дзвінки, за винятком відеодзвінків. Щоб повністю припинити розмови, допоможе блокування.

Блокування користувача в програмі

Блокування контакту хоч і не прибирає його зі списку, але дозволить не отримувати від заблокованого повідомлень, викликів, файлів і т.д.

Для того щоб людина більше не міг турбувати своїми повідомленнями, він блокується. Процедура блокування практично така ж: потрібно вибрати ім’я людини, натиснути на нього правою кнопкою миші, а потім в меню вибрати пункт «Блокувати користувача». Для MacOS, після натискання на аватарку, в меню вибирається пункт «Заблокувати ім’я контакту». А що стосується мобільних гаджетів, тут слід утримувати іконку з аватаром співрозмовника до тих пір, поки не з’явиться кнопка з 3 точками. На неї потрібно натиснути і вибрати «Заблокувати контакт».

Популярна програма Скайп дає можливість просунутим користувачам одночасно переривати і блокувати зв’язок з людиною. Для цього необхідно поставити галочку в пункті підтвердження блокування, вибравши «Видалити із записної книжки». Якщо після блокування раптом виникла необхідність терміново відновити спілкування з контактом, потрібно в меню вибрати «Безпека» – «Блокування користувачів».

Завдяки описаним вище діям кожен користувач програми Скайп зможе складати списки потрібних співрозмовників, а спамерів, постійно відсилають непотрібні повідомлення, всілякі віруси, блокувати, відправляти в чорний список.

Ссылка на основную публикацию