Як видалити коментар в Instagram

У Instagram величезна і дуже різномаста аудиторія, отже, користувачі цієї соціальної мережі можуть стикатися з коментарями від інших користувачів. Іноді ці коментарі можуть носити не дуже приємний характер – образи, критика в жорсткій формі і простий спам. Коментарі даного типу потрібно видаляти.

Можна налаштувати в акаунті фільтр коментарів, правда, він не завжди може врятувати від вище описаних коментарів. Всі коментарі, які залишаються під вашим постом, можуть бути видалені вам в пару натискань, неважливо, чи використовуєте ви додаток для смартфона або користуєтеся версією для комп’ютера.

Видалення коментарів в Instagram

Варто розуміти, що видаляти ви можете тільки коментарі під вашими постами. Якщо раптом вас не влаштовує коментар під постом якогось іншого користувача, до аккаунту якого ви не маєте доступу. Позбутися від небажаного коментаря в такому випадку ви можете тільки, якщо зверніться з відповідним проханням до автора.

Читайте також: Інструкція, як видалити чуже повідомлення в групі WhatsApp Як видалити Steam з комп’ютера повністю Як видалити всі фотографії, повідомлення та записи у «ВКонтакте» Як видалити переписку в (WhatsApp) ВатсАпе

Варіант 1: Видалення з телефону

У додатку Інстаграма для телефонів можна видалити небажаний коментар наступним чином:

  1. Відкрийте програму і виберіть знімок, під яким знаходиться небажаний коментар. Щоб побачити її потрібно (якщо він не відобразився), натисніть на іконку коментаря.

  1. Зробіть по коментарю жест вліво. З’явиться додаткове меню. Тут потрібно просто натиснути на іконку з відром для сміття.

  1. Після використання даної кнопки з’явиться повідомлення про те, що обраний коментар був видалений. Якщо ви випадково прибрали не той, то просто натисніть за повідомленням для скасування.

Варіант 2: Видалення коментарів на комп’ютері

Багатьом користувачам простіше працювати з соціальними мережами через інтерфейс браузера. Незважаючи на те, що Інстаграм спочатку розроблявся під мобільні платформи, у нього є оптимізація під браузери. Тут доступний той же функціонал, що і на мобільній версії. Коментарі видаляються наступним чином:

  1. Перейдіть на веб-сторінку Інстаграма. Тут потрібно буде виконати процедуру авторизації. Цілком можливо, що вхід буде проведений автоматично, якщо ви вже раніше входили через даний браузер.

  1. Щоб отримати список своїх постів натисніть на іконку профілю в правому верхньому куті. За замовчуванням на головній сторінці сайту відображаються ваші новини.

  1. Виберіть той пост, коментар під яким ви хочете видалити. Натиснувши на нього, ви зможете побачити опис, а також коментарі. Якщо коментарів немає, то натисніть на іконку трикрапки.

 1. Натисніть на іконку трикрапки, яка знаходиться над коментарем. З’явиться віконце з вибором дій. Тут потрібно натиснути на кнопку «Видалити коментарі».
 2. Також, якщо навести курсором миші, то ви побачите навпроти коментаря іконку хрестика.
 3. Натиснувши на неї з’явиться віконце, де потрібно підтвердити дію.

За допомогою представлених інструкцій ви можете видалити некоректний коментар під вашим постом з будь-якого пристрою.

Ссылка на основную публикацию