Як видалити джейлбрейк з айфона або будь-якого iOS пристрої

Отже, ви зламали ваш улюблений iPhone, встановили безліч твиков, а тепер виявили, що він нестабільно працює? Або вам потрібно скористатися гарантованими послугами від Apple Store? Так чи інакше, але вас відвідала думка як видалити Джейлбрейк?

Видалення джейлбрейка допоможе вам звільнити пам’ять і зробити роботу пристрою стабільною і вільної від так званих «сірих елементів». Доброю новиною є те, що звернути процес назад відносно просто і безболісно. Варто всього лише виконати певний алгоритм дій і ваш iPhone знову буде невинно чистий!

Що ж потрібно зробити, щоб повернути настройки назад? Як прибрати джейлбрейк? Існує два способи, як видалити джейлбрейк з айфона.

Відновлення з резервної копії через iTunes

Це рішення гарантує, що ваш девайс перетворитися в «unjailbroken», але все старі додатки, музика, фотографії і контакти залишаться недоторканими. Це кращий спосіб для тих, хто може похвалитися величезною кількістю даних, які не перебувають в iCloud.

докладно описаний в окремій статті, тому, щоб не повторюватися, ми перерахуємо лише основні кроки для видалення jailbreak:

  • Відкрийте iTunes і підключіть iPhone до комп’ютера;
  • Після того як програма визначить підключений айфон, виберіть його на лівій бічній панелі;
  • Натисніть «Відновити» і виберіть «Резервне копіювання»;
  • iTunes відновить пристрій, упевнившись, що всі дані з резервної копії повернуться на телефон після закінчення цього процесу.

Це дозволить ефективно видалити всі дані джейлбрейка (а також твики і jailbreak-додатки), але залишити всю решту нормальну інформацію. Ось так просто ми розібрали найбезпечніший спосіб видалення джейлбрейк, якщо ж вам недостатньо короткого опису, то ознайомтеся з повною статтею по цій.

Видалення даних iPhone

Найчастіше цей метод вважають за краще з двох причин:

  1. На телефоні немає великої кількості важливих даних і тому після видалення простіше зробити ручне копіювання або витягнути потрібні дані з iCloud;
  2. Необхідність отримати повністю «чисте» пристрій, не залишаючи ніяких слідів джейлбрейка або твиков.

опціонально: зробіть копіювання на iCloud, якщо пізніше ви плануєте відновити ваш iPhone. Це дасть вам можливість легко отримати назад всі потрібні вам програми, музику і знімки.

Ось що потрібно зробити для відновлення в якості нового телефону:

  • До комп’ютера повинен бути підключений iPhone і включений iTunes;
  • На лівій бічній панелі клацніть на девайс, натисніть на «Відновлення» і відключіть «Резервне копіювання» (скасуйте запит такого варіанту).

Така послідовність дій реалізує підключення iTunes до серверів Apple і установку самої останньої прошивки iOS. Цілком природно, що ви втратите всі дані, не дарма ми обумовили про можливість створити копію на iCloud, так що, якщо ви були уважні, то зможете безболісно відновити дані з резервної копії.

Корисна порада: якщо в процесі видалення jailbreak ви не хочете зіткнутися з помилками айтюнс, ви можете вибрати безпосередню завантаження IPSW-файлу на локальний диск. Для цього замість вибору «Відновити», виберіть комбінацію Shift + «Відновити» і клікніть на IPSW-файл. У майбутньому, це дасть можливість почати процес установки файлу з вашого комп’ютера, що на порядок надійніше ніж установка з мережі Інтернет.

В якості такого собі підведення підсумків, хотілося б відзначити, що айфон без джейлбрейка функціонує набагато швидше. Все те, що було запропоновано для експлуатації компанією Apple, працює просто відмінно.

Мультимедійні папки і додатки відкриваються блискавично, Safari працює бездоганно, а клавіатура не кишить різноманітними обрізки і іншими глюками. Це той мінімум, що ми втрачаємо при джейлбрейка iPhone. Але, тепер у вас є ця інструкція, а значить все під контролем.


Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

Ссылка на основную публикацию